.
Отговор в тема
Страница 2 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 101
  1. #26
    Супер фен Аватара на lubovvv
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 056
    Цитирай Първоначално написано от Vik4eto19
    Да майче е на 15 години днес пак го видях и продължава да ме гледа откъде позна че е на 15 години ? И за powerrr той постояно ми превлича вниманието той кара колело и прави всякакви трикове с него докъто гледа мен и ги прави пред мен и с него не се познаваме.
    Е, нали и аз съм минала през тая възраст, и аз съм имала нещо подобно на твоето тогава
    Заместител на любовта, има ли кажи ми сега?
    Заместител на болката, която чувствам в мойта душа...
    Заместител на любовта от който да не ме боли...
    Заместител на болката....има ли кажи???

  2. #27
    Супер фен Аватара на fuckme
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 137
    Зависи на колко години сте. Ако е малък - сигурно ще го е срам повече и ще се държи свито около теб. Ако говорим за по - големи момчета, над 15 или 16 примерно, просто ще си проличи по държанието му, ще те гледа, ще ти се усмихва, ще говори с теб, ще ти пише, ще ти прави някакви намеци уж на бъзик и така. Принципно би трябвало да можеш сама да се усещаш, аз винаги разбирам когато някой ме харесва или когато харесва някой друг - може би е и въпрос на опит, тука вече не знам.
    And man you'll never know, whats inside my electronic brain.

  3. #28
    Ами то и аз се чудя дали едно момче ме харесва значи той е доста отворен бих казала че всички го определят като сваляча и вчера бяхме стая до стая и той ме зяпаше и ми се усмихваше , а след това нещо си шушука с най-добрият си приятел и гледаха към мен и по едно време се сборичкаха взех да гледам към тях и приятелят му ме видя и веднага му каза и той погледна към мен и ми се усмихна пък и също имам една любима фраза която той казва и се разсипвам от смях и винаги когато ме види все я казва и следи каква е реакцията ми и ако види че съм усмихната и той ми се усмихва има къде къде по-хубави момичета от мен,но с мен се държи различно примерно те кажат нещо и той повтаря или им отговаря и такива пък аз един път се изложих като казах една глупост и нищо само ме гледаше усмихнато и толкова и та мисълта ми е дали ме харесва??? Между другото той е 7 клас а аз съм 6 .

  4. #29
    При мен е много различно. Аз съм много срамежлива и ме е срам да отида да говора с него . Всеки ден си пишем в Скупе , а в училище съм забелязала , че много често поглежда към мен и когато види че и аз го гледам си задържа погледа към мен . Много бих искала да разбера дали има някакво привличане ..

  5. #30

    П.С. Съжалявам за тъпия ник,правила съм го преди около 3-4 год. )
    Значи не я съдете "то човек сам го усеща" ,отстрани е по-лесно ,и аз веднага разбирам някой като харесва моя приятелка,примерно,но не мога да разбера момчето,което харесвам,дали ме харесва също.
    На мен ми е интересно как да му съобщя ,че го харесвам? Дали въобще да го правя?

    А колкото до твоя въпрос,другите са прави,наистина ако те гледам много и се усмихва те харесва,но може въобще да не те поглежда и пак да си те харесва,поне малко,тайно..момчетата са от друга планета

  6. #31

    Red face

    Впрочем за всички-това, че ви заглежда по коридорите,усмихва ви се мило и ви прави други намеци е хубаво.Но човекът не ви познава,дайте му тази възможност Заговорете го,ако не го познавате,момичета Сприятелете се ,във всеки случаи не се променяйте!Той ви е харесал такива,каквито сте и няма нужда от промяна (няма нищо лошо да смените прическата и да го питате добре ли изглежда )
    Когато го опознаете по-добре ще сте убедени в намеренията си,ще намерите общи интереси и ще сте сигурни,че ако му предложите няма да разправи на цялото даскало Успех! (Пожелайте и на мен също

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от nwjsw Виж мнението
    Много харесвам едно момче от моя клас.С мен се държи много мило но забелязах и друго нещо един път си седях в час и погледнах към него и той към мен но ме гледаше по особено това нещо се повтори пак! Харесва ли ме той ?
    не знам , аз на твое място бих почакала да видя държанието му към мен. пък и не може да се разбере ... според мен иска да сте приятели ако пък те харесва много , ще ти го покаже

  8. #33
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    Майчице
    Вие ако съдите дали някой ви харесва по това дали ви гледа... е, давам ви пример - веднага.
    Аз постоянно се усещам как зяпам едно момче от моя клас, което седи в средата на класната стая. Няколко пъти се е случвало да ни се засекат погледите, но нито аз го харесвам (просто е на средата на стаята, а аз на последния чин, нормално е погледа да ми спира на него когато се обръщам напред), нито той (има си приятелка).
    Това кой кого гледа няма абсолютно никакво значение, стига сте си въобразявали.

  9. #34
    Има едно момче в класа ми дето като излезна на дъската имам чуството че ме зяпа постоянно!! PLSS HELP MEE!!!!
    ПС извинявай, че писах на EN сори.
    Последно редактирано от $wээt_angэl : 01-06-2012 на 10:31

  10. #35
    И аз харесвам едно момче от класа ми и понякога (всъщност доста често) , когато се обърна към него виждам, че и той ме гледа и погледите ни се засичат за няколко секунди и е невероятно. Но ме е срам да го заговоря и не знам какво да правя, защото ако се окаже, че той не ме харесва ще ми стане много неудобно и до 12 клас ще е така. Дайте ми някакъв съвет...!!!

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от Clodin Виж мнението
    Ако ти обръща внимание и се старае винаги да е около теб.
    Но има и други начини - примерно момчето да е стеснително, да се опитва да не показва какво чувства. Тогава просто трябва да си послушаш инстинктите.
    mii az postoqno go gledam i toi me gledaaa ! sigurna sam 4e me haresva no nqmame dmelost da si priznaem edin na drug.mai tazi lubov shte si ostane v taina ! vapreki 4ee kazah na edni momi4eta 4e haresvam ednoo mom4e no nioi ne se e setil oshtee !! dano nqkoi da razbere i mu kaje a toi reagiraa noo edvaa li shte staneeee
    Последно редактирано от edno momi4ee : 01-14-2012 на 19:16

  12. #37
    Здравейтеее >.< Зна4иии и аз имам нужда от помощ :{.
    Харесвам едно мом4е от моето даскало,което е на 16 години,10ти клас,а аз съм 8ми наа 14 ;д .Всяко междучасие,когато погледна към него той ме зяпа ии ми ставаа някакк гадн0 ;д защото ме е срам от него.Единн път бяхх седнала на една пеика в даскало самаа и тои седна до мен но нищо не стана ;д смисъл погледна към мен,аз естествено него не го погледнахх защото бяхме мно0оо0го близо един до друг иии това е общо взетоо.
    Искаммм да ми кажетее дали според васс тои мее харесваа ;ь ахх btw той си има приятелка ,но тя не е от нашия град. ;д

  13. #38
    Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

    1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
    2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
    3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
    4.Месецът ти на раждане
    5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
    6.Напиши името на човек от същия пол като теб
    7.Любимото ти число
    8.Калифорния или Флорида
    9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
    10.Напиши желание.


    Отговорите:

    1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
    2.Ако си избрал:
    Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
    Черен - Ти си скромен и агресивен.
    Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
    Син - Ти си човек със спонтанен характер.
    Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
    3.Ако инициалът ти е:
    А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
    Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
    разцъфне.
    С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
    4.Ако си роден през:
    Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
    влюбил в този, който не си очаквал.
    Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
    Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
    Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
    откриеш сродна душа.
    5.Ако избереш:
    Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
    промени и ще се радваш на тях.
    Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
    направи всичко това, но може и да не го разбереш.
    6.Това е най-добрият ти приятел.
    7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
    8.Ако избереш:
    Калифорния - Обичаш приключенията.
    Флорида - Романтична душа си.
    9.Ако избереш:
    Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
    Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
    10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

    УСПЕХ!!!!

  14. #39
    Стани част от еБългария в eRepublik -хитът в онлайн игрите
    Помогни на България да изпревари Сърбия(2383, Румъния(13026), Македония(10731)..
    http://www.erepublik.com/en/referrer/mrpazuzo

  15. #40
    Моля , ви помогнете ми ... )

    Харесвам , едно момче от моя клас .. То беше гадже с една от най-добрите ми приятелки , но скъсаха ;((

    И сега , когато последна към него той винаги ме гледа ( не точно винаги , но в повечето случаи ) , но момичето с което стоя е най-добрата му приятелка ( и не съм , сигурна , дали харесва нея или мен ) .. в часове , щом го последна и той ме гледа винаги чака или аз или момичето с което стоя да го погледне за да почне да прави някакви смешни физиономии или да се базика с мен ( като прави някакви физиономии ) .. Попринцип , не ми изглежда срамежлив . Закача се с мен и по време на дск и по време когато излизаме .. Но не си пишем често в фб или скайп ( и се чудя дали това е проблем ) ??

    Моля ви , кажете ми вашето мнение .. Дали той ме харесва , или просто ........... ( неззнам );дд

    ^^

  16. #41
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Показваш му цица и ще разбереш...
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  17. #42

    Red face Въпрос

    Как да кажа на момче, че го харесвам... С една година по - голям е от мен... Но пък си говорим смеем с него във всеки възможен момент... ако не ни се скарат, разбира се !!!
    Но просто как да му кажа тъкмо сме в примирие от 3 месеца., не искам точно сега да си разваляме приятелството!
    Моля ви, пишете и помагайте...

  18. #43
    kak da razbera dali me xaresva edno mom4e .Toi e ot moq klas i me gleda malko stramno i po tova si misla 4e me haresva moite priatelki mi kazvad da go popitam s belejka no neznam ako odgovari "ne" . Neznam kak da razdera dali me xaresva lil ne.Molq vi pomognete mi blagodariq predvaritelno

  19. #44
    Of momicheta znaete li kakvo shte vi kaja , vsichkite momcheta na vuzrast 12 - 17 sa ot tipa ( izvinqvam se za izraza )` Debna da Ebna ` Oshte edin put se izvinqvam ! Kakvo kato momcheto koeto haresvate vi gleda v chas ? Da i az xaresvam veche ot blizo 4 meseca edno momche ot moq klas , toi se obrushta neprekusnato nazad za po 3 - 4 sekundi da me vidi , no kogato az go pogledna ili moite priqtelki , toi vednaga se obrushta napred . Nqma otkude da znate dali vi haresva momcheto ako sami ne go popitate ili ne popitate nqkoi negov dobur priqtel na koito vie imate doverie. Az nqmashe kogo da popitam , zashttoto principno sum lekoo sramejliva , da govoreh si s nego , biehme se edin vid , sushto taka se i obijdahme , no sled 30 min kato mu kaja da mi dade nsh ili az da mu dam i si govorim otnovo . Mislq che naistina edin vid se bqh i vse oshte sum vlubena v nego , nooo tva e polojenieto , az veche jiveq v Shveicariq , a toi si jivee v Bulgariq Takache nedeite da se pritesnqvate da si govorite s momcheto koeto haresvate , taka samo shte go opznaete i toi vas ))

  20. #45

    Smile

    zdraveite ! az haresvam edno momche mnogo to prizna che ima simpatii kam dve momichet ednoto ot koito sum az , no mislq che sus men se durji po vnimatelno a s drygoto momiche po estestveno, otpyska se i se ligavi .. tq e po golqmata i mislq che poradi tazi prichina shte predpochete neq .. neznam kakvo da pravq strashno mnogo go haresvam .. kajete nqkakav svet ?!? {}

  21. #46
    Vik4eto19 :Моето е нещо като въпрос.Значи едно момче ми се усмихваше и често ме гледаше, и нали аз го харесвах и се оказа че имам приятел който му е приятел и му казах да попита за мене и той ме нагрубил , но приятелката ми каза че не е вярно защото приятелят ми е гей и може да си го е измислил само защото е обратен.Кажете ми на кого да вярвам???
    Вярвай на приятелката си това момче просто мойе да го е чт и както казваш е гей не му вярвай ..

  22. #47
    Голям фен Аватара на slimbo
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    916
    Съжалявам , че ползвам тази тема , но искам да попитам мислите ли , че ако едно момче те зяпа още като влезнеш в залата после се опита да те заговори , а като те види с гадже както си се хили обръща физиономията ,но после когато по случайност на съдбата се окажете заедно някъде , но той е безразличен та мислите ли , че може да има интерес поне малък? Сори , ако не се разбира разказа ми

  23. #48

    Red face Как да разбера дали едно момче ме харесва?

    Ами според мен започни да му пишеш в скайп . пиши му нещо от сорта : Здравей , как си , какво правиш и т.н. и след това като започнете да си пишете ти ще се престрашиш и той ще се престраши и ще започнете да си пишете по - умело. Накрая го попитай кой харесва и той ще ти отговори. Не се притеснявай няма нищо смешно в това , някой от приятелките ми и аз сме го правили ! Това е моето мнение

  24. #49
    Здравейте и аз изкам да ви попитам... Харесвам едно момче с една година е по-малък от мен мисля че и той ме харесва по причините че постоянно се закача с мен усмихва ми се когато говоря с някой той моментално се намесва харесва ли ме или е досаден изкам ви съвет защото немога да определа кое от двете е,....

  25. #50
    Голям фен Аватара на nor4eto99
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    803
    може би те харесва...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си