.
Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 101
  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от reoffender Виж мнението

    Абе хора вие как харесвате някой без да контактувате с него? Искам някой да ме научи, МОЛЯ.
    Ами много е лесно . Ако още щом видиш някой за първи път и просто усетиш нещо - някакво привличане , то тогава вече идва желанието да контактуваш с даденият човек , макар че ако си срамежлива като мен ще си останеш завинаги сама - пак като мен .

  2. #52
    Наведи се и ако ти го навре отзад, начи ставаш.
    WindScar <3333
    obesendomat (superman) <3

  3. #53
    Здравейте при мен положението е странно. Чудя се дали едно момче ме харесва с него се познаваме от 2 години и беше най-добрия приятел на брат ми, та преди 2 дни докато си чатехме той ме попита дали си имам гадже аз му казах че нямам и го попита защо ми е задал този въпрос а той ми каза че знам защо, а аз му отговорих че все още не се сещам, след което той ми каза "ами щом те питам", а аз така и не разбрах дали ме харесва или просто се базика .
    П.П. Той има славата на женкар и само се прави, че харесва някое момиче след което го зарязва. Та ми е много трудно да разбера дали наистина ме харесва. Моля ви помогнете ми. Благодаря предварително .
    Последно редактирано от alekska99 : 09-26-2012 на 17:03

  4. #54
    Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

    1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
    2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
    3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
    4.Месецът ти на раждане
    5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
    6.Напиши името на човек от същия пол като теб
    7.Любимото ти число
    8.Калифорния или Флорида
    9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
    10.Напиши желание.


    Отговорите:

    1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
    2.Ако си избрал:
    Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
    Черен - Ти си скромен и агресивен.
    Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
    Син - Ти си човек със спонтанен характер.
    Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
    3.Ако инициалът ти е:
    А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
    Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
    разцъфне.
    С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
    4.Ако си роден през:
    Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
    влюбил в този, който не си очаквал.
    Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
    Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
    Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
    откриеш сродна душа.
    5.Ако избереш:
    Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
    промени и ще се радваш на тях.
    Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
    направи всичко това, но може и да не го разбереш.
    6.Това е най-добрият ти приятел.
    7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
    8.Ако избереш:
    Калифорния - Обичаш приключенията.
    Флорида - Романтична душа си.
    9.Ако избереш:
    Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
    Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
    10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

    УСПЕХ!!!!

  5. #55
    zdraveite..haresvam edno momche ot moq klas predi ne si govorehme no sega stanahme mnogo blizki postoqnno si govorim biem se zakachame se toi me gleda mnogo chesto..vsickite mi priqteli mi kazvat che me haresva no ne znam..nemoga da go pitam zashtoto me e strah da ne si razvalim priqtelstvoto ako kaje che ne me haresva..nemoga da popitam nikoi negov priqtel zashtoto toi ne spodelq na nikoi...bqh go pitala koq haresva toi kaza che si ima gadje i mi kaza imeto no az posle razbrah che tova momiche ne e ot nashiq grad a ot Varna toi dori ne q poznava a nqma kak da e druga mislq che me e izlugal...iskah da vidq neina snimka no toi kaza che vchera q e istril...stavat mnogo suvpadeniq no ne sum mnogo sogurna che me haresva kakvo da pravq i kak da razbera sus sigurnost

  6. #56
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    По държанието му.
    Точно определен начин надали има, но просто то ще си проличи - дали по действията му, дали по думите му и така нататък.

  7. #57

    Харесва ли ме?

    Здравейте.Ако на някой му се е случвало същото/подобно нещо да ми каже какъв е бил резултатът.Най-добрата ми приятелка настоява,че едно момче ме харесва и понеже е много любопитна го попита и отговорът му беше "ДА,но няма да и кажа" след това едни мои т.н "неприятели" го попитали и той казал "НЕ" та в момента не знам какво да си мисля при положение,че никак не ми е безразличен.Помогнете ми моля!

  8. #58
    Голям фен Аватара на s40t4
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    635
    Бати малоумния въпрос.. ти акъл нямяш ли???

    Чуечц с две разбити яйца и един черпак

  9. #59
    И аз имам същия въпрос .
    От скоро харесвам едно момче от нашия клас (ще ползвам само първата буква от името). Та ''Д'' има странно поведение.
    Той преди ходеше с една от нашия клас и сега само се закача съсъ всички момичета когато му е скучно но ми прави впечатление че когано вчера например едно момиче го ядоса той и изви ръката .При мен е различно.Той се закача със абсолютно всички но с мен по-рядко. Вчера Се закачи с моята най-добра фр.Аз не играя с тях -не тичам по коридорите и тн. Е все пак сме 7-ми клас е нече не ме е викал да играя с тях.:d Е добре но онзи ден нещо се заиграхме с още две приятелки и той и там едната много силно го удари с учебника и той ги подкара и двете на ред с една линия а мен все ме пази не само в този случай ами винаги. И друго вчера ме преместиха за един час и сенях на задния чин зад него.Направи ми впечатление че се обърна на няколко пъти но аз се направих че гледам в учителката.Винаги увещава своя приятел по биология да седят зад нас с приятелката ми и той сяда зад мен -не е заради преписване или нещо такова защото никога за нищо не ме пита.И В лабораторията вчера ние с преятелката ми направихме експеримента по биология ,той дойде да види и после незнам какво стана аз исках да отида да им помогна там на тяхната група ама нещо като тръгнах назад се съпнах в балатома и той застана зад мен и ме хвана и се затепках като само му викам извинявай и така повече от 4-5 пъти той само каза за нищо бе и се усмихна.Аз като го погледна само се смея -та въпроса ми е -той е отворен а аз не съм кой знае каква красавица а пък него го харесват всички момичета в класа и не- само.Дали има шанс той да ме харесва ?

  10. #60
    ето отговора ми за malka_shmatka еми много ясно че те харесва ама явно не му е приятно да го разнасат насам натам

  11. #61
    Амии..ето го моя случай ;д Само първо да кажа че съм на 12г.,нямала съм гадже и не съм се целувала. (не ми се смейте,просто не прибързвам,не съм като другите).Харесвам едно момче от нашия клас,често се зарибяваме,и ми хвърля някой поглед от време на време.Харесвал ми е снимки дори ;Д (о.О) Като бяхме на боулинг той ме извика,мълча,мълча и мина всичко..но не ми предложи :/ .. Нищо не каза.Почувствах се странно.Как да разбера дали ме харесва?Той се закача и с други момичета,това най много го мразя ;( .. Съвет?Да му призная;да кажа на най-добрия му приятел?Моля ви кажете..

  12. #62
    или той/тя ще ти го каже.. ама то главно си личи по държанието... :П

  13. #63
    Аз също искам да питам по-опитните по тази тема. Ето и моята история. Наскоро се преместих в нов квартал далече от моето училище беше ми много тежко, защото трябваше да съм далече от моите приятели на които МНОГО държа.Започна новата учебна година и аз се запознах с моя нов клас .Има няколко момчета за които имам съмнение, че ме харесват. Единият да го наречем А е горе долу умен наравно е с мен може би аз съм малко по-напред от него и само ние двамата сме с добри оценки. Не знам дали ме гледа не съм обръщала внимание, но ми се усмихва пуска ми шеги и веднъж едно друго момче да го наречем У ми взе нещо,за да се направи на интересен мен не ме интересуваше знаех ,че ще ми го върне и Б отиде до него и се опита да му го вземе за да ми го върне нещо се сборичкаха и ми го даде. Трето момче да го наречем С ми прави смешни физиономии постоянно ме пита Как си? прегръща ме шегува се ... идва до мен и пипа ми косата пита ме какво и слагам ... . Има и още един ,но него не мога да го опиша всеки път е с различно отношение към мен един път аз седях пред неговия чин и бяхме в час той ми пишеше един път ми пишеше по гърба . Друг ми каза обичам те ела да те разцелувам някакви такива неща но аз го приемам като шега. Въпросът ми е ако ме харесват въпреки ,че повечето хора го потвърждават какво да правя. Не мога да съм всеобща а и всички те са приятели. Аз съм на 15 те са от моя клас.

  14. #64
    Повече от фен Аватара на sexy15
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    355
    Отиди при него да се запознаете ако започне да фъфли значи те харесва

  15. #65
    Повече от фен Аватара на sexy15
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    355
    Цитирай Първоначално написано от Kari:* Виж мнението
    Аз също искам да питам по-опитните по тази тема. Ето и моята история. Наскоро се преместих в нов квартал далече от моето училище беше ми много тежко, защото трябваше да съм далече от моите приятели на които МНОГО държа.Започна новата учебна година и аз се запознах с моя нов клас .Има няколко момчета за които имам съмнение, че ме харесват. Единият да го наречем А е горе долу умен наравно е с мен може би аз съм малко по-напред от него и само ние двамата сме с добри оценки. Не знам дали ме гледа не съм обръщала внимание, но ми се усмихва пуска ми шеги и веднъж едно друго момче да го наречем У ми взе нещо,за да се направи на интересен мен не ме интересуваше знаех ,че ще ми го върне и Б отиде до него и се опита да му го вземе за да ми го върне нещо се сборичкаха и ми го даде. Трето момче да го наречем С ми прави смешни физиономии постоянно ме пита Как си? прегръща ме шегува се ... идва до мен и пипа ми косата пита ме какво и слагам ... . Има и още един ,но него не мога да го опиша всеки път е с различно отношение към мен един път аз седях пред неговия чин и бяхме в час той ми пишеше един път ми пишеше по гърба . Друг ми каза обичам те ела да те разцелувам някакви такива неща но аз го приемам като шега. Въпросът ми е ако ме харесват въпреки ,че повечето хора го потвърждават какво да правя. Не мога да съм всеобща а и всички те са приятели. Аз съм на 15 те са от моя клас.
    Извод С е педераст.

  16. #66
    Цитирай Първоначално написано от sexy15 Виж мнението
    Отиди при него да се запознаете ако започне да фъфли значи те харесва

  17. #67
    Еми и аз да кажа от личен опит. Преди време харесвах едно момче от другия клас, той е мнооооого готин и много красив. Идва от Боливия и е истински латино  . Ние бяхме добри приятели и но аз го харесвах много и реших да го питам той какво мисли казах на една приятелка за намеренията ми и тя ме издаде... После аз му писах в FB да се извиня и да му кажа всичко пък каквото ще да става. Аз му казах и той каза че мисли, че съм красива, забавна и добра но е влубен в друга. Сега пак сме си добри приятели. Та ето, че няма нищо страшно да признаеш на момчето. Просто кажете какво мислите и всичко ще бъда добре 

  18. #68
    Цитирай Първоначално написано от c0raline Виж мнението
    Как да разбера дали едно момче ме харесва???

    I. Права и задължения на потребителите
    1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица.
    kalpazanka
    Ако те закача например или постоянно те гледа .. Но ако е срамежлив и не казва на никой, просто го питай сама .. Някои момчета не казват дори на най-добрите си приятели. Ти го познаваш добре, сама си прецени от кой вид момчета е [срамежливите или по-отворените] и тогава избери какво да правиш!

  19. #69
    Rapper
    Guest
    Аз съм момиче....та по темата....в класа ми има едно момче с което си приличаме сташно много(и двамата слушаме една и съща музика ...харесваме една и съща кола....и двамата сме геимари...и още много).В час когато господина ни каже нешто смешно той се усмихва и поглежда към мен..дори и да не е казано нешто смешно той пак ми се усмихва и... ме гледа...не отделя поглед докато не се обърна...винаги щом го погледна и той ме гледа и се опитва да ме разсмее или заговори с мимики...винаги в час по Физика се навърта около мен и говори за нештата които харесваме за да му обърнавнимание...в междучасията уж говори с приятелите си а се е втренчил в мен......но...аз се пря авя на ударена .....та според вас той дали ме харесва.......П.С:вече няколко пъти ми казва да го гушна...ЗАБОГА ТОЙ ХАРЕСВА ЛИ МЕ....моля напишете коментарр

  20. #70

    Unhappy HELP

    Ето и моята история на 12 съм харесвам си момче на 13,не съм имала гадже и не съм се целувала.Мисля че и той ме харесва защото от известно време започнахме да ставаме по близки.Проблемът ми е че ако си стана гадже с него няма да знам как да се целувам а той вече е имал няколко гаджета.И нямам никаква представа как да се целувам!ПОМОЩ!

  21. #71
    ive0808
    Guest
    харесвам едно момче но той май не.
    знаете ли какво правеше в 6клас ме гледаше,закачаше се понякога, и др
    дали ме харесва

  22. #72
    Kittylover
    Guest
    Моля за ПОМОЩ!! Харесвам момчето до коетоо седя в час. Постоянно се смеем. Гледаме се неловко. Не е ставало никога дума за харесвания. Но е мн готиин. Как да се съберем и двамата сме срамежливии!

  23. #73
    Насочваш и пистолет в главата и я питаш.

  24. #74
    Преди време харесвах едно момче и една вечер се прибирах той беше до асансьора аз затварях вратата и той ми намигна аз се преместих в друг квартал и той си намери гадже аз го попитах по фасебоок дали ме харесва а той каза че не е вярно сега пак се преместих в предишният апартамент и една вечер го видях пред входа с едно момче аз бях с две приятелки и той започна да се закача с една от мойте приятелки и започнаха да го гонят аз не исках но още си мисля дали ме харесва

  25. #75
    По начина, по който те гледа, ти говори и се държи. Щом те е харесал е много малко вероятно да не разбереш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си