.
Отговор в тема
Страница 4 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 101
  1. #76
    Моето е въпрос , но вече не знам какво да мисля . Има едно момче , с което сме от 1 село и 1 град . Тази ваканция реших да я прекарам в по-голямата част на село той също е там . Започнахме да излизаме вечер . Още с първото излизане аз го помолих да ме изпрати и той се съгласи , като стигнахме пред нас той ме гушна пожела ми лека нощ и си тръгна . След тази вечер ни стана като традиция да си ме изпраща и да ме гушка , но преди няколко дни като стигнахме пред нас не стана както обикновенно прегръдката продължи повече време , но нищо повече. Когато сме на вън той си слага ръката на рамото ми гали ме , закача се и вече не знам какво да си мисля , много е хубав и съм го харесала но не знам дали и той мен :ss ?

  2. #77
    Цитирай Първоначално написано от cvetsi Виж мнението
    Моето е въпрос , но вече не знам какво да мисля . Има едно момче , с което сме от 1 село и 1 град . Тази ваканция реших да я прекарам в по-голямата част на село той също е там . Започнахме да излизаме вечер . Още с първото излизане аз го помолих да ме изпрати и той се съгласи , като стигнахме пред нас той ме гушна пожела ми лека нощ и си тръгна . След тази вечер ни стана като традиция да си ме изпраща и да ме гушка , но преди няколко дни като стигнахме пред нас не стана както обикновенно прегръдката продължи повече време , но нищо повече. Когато сме на вън той си слага ръката на рамото ми гали ме , закача се и вече не знам какво да си мисля , много е хубав и съм го харесала но не знам дали и той мен :ss ?
    Като те изпрати следващия път, тръгни да го целуваш и ще видиш дали ще ти отвърне ;д Или ако не си толкова смела - поговори с него, намекни му нещо, толкова ли не можеш да се сетиш?
    weche dadoxx wsicho za da buda s tebb tii predadee meee .. ;]

  3. #78
    Цитирай Първоначално написано от cvetsi Виж мнението
    Моето е въпрос , но вече не знам какво да мисля . Има едно момче , с което сме от 1 село и 1 град . Тази ваканция реших да я прекарам в по-голямата част на село той също е там . Започнахме да излизаме вечер . Още с първото излизане аз го помолих да ме изпрати и той се съгласи , като стигнахме пред нас той ме гушна пожела ми лека нощ и си тръгна . След тази вечер ни стана като традиция да си ме изпраща и да ме гушка , но преди няколко дни като стигнахме пред нас не стана както обикновенно прегръдката продължи повече време , но нищо повече. Когато сме на вън той си слага ръката на рамото ми гали ме , закача се и вече не знам какво да си мисля , много е хубав и съм го харесала но не знам дали и той мен :ss ?
    Според мен те харесва.Няма како да му мислиш.Както казва tweettyy опитай се да го целунеш или му намекни нещо.Така мисля аз

  4. #79
    Ми всъщност има такива момчета които са много стеснителни и ги е страх да ви се обяснят и тн. Но ако едно момче е толкова привлечено от теб, колкото и да е притеснително ще се забележи.Аз напhttpример съм от притеснителните,но ако съм достатъчно привлечен от някое маце,винаги съм го заговарял и тн.

  5. #80
    Ivanovaioana00
    Guest
    Според мен освен по държанието можеш да разбереш и по това какви погледи прехвърчат
    Е ако му имаш скайпа или фейсбука и не те е срам да го попиташ направи го . В случая ако сменя темата то е вероятно да има нещо....

  6. #81
    Довечера ще се събирам в една къща на купон и той ще е там и се надявам да стане нещо поне :* , но се притеснявам после да не загубя приятелството ни ... ;s

  7. #82
    kari352
    Guest
    Когато бях на гости на една приятелка. .братовчед и ле гледаше малко странно ,на няколко пъти ми хвана ръката "съвсем неволно" ..като го погледна става някак неспокоенн ..и неговите приятели ми казаха че ме харесва но го е страх ако ми предложи да откажа. .(а аз много го харесвам )..какво. да направя. ?

  8. #83
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от kari352 Виж мнението
    Когато бях на гости на една приятелка. .братовчед и ле гледаше малко странно ,на няколко пъти ми хвана ръката "съвсем неволно" ..като го погледна става някак неспокоенн ..и неговите приятели ми казаха че ме харесва но го е страх ако ми предложи да откажа. .(а аз много го харесвам )..какво. да направя. ?
    Викни го настрани да си побъбрите.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  9. #84
    emeto101
    Guest
    Момчето което харесвам е с една година по-малък от мен,но се държи супер мило,на няколко пъти съвсем "неволно" ми хвана ръката ..всички негови приятели ми казват че ме харесва ..искам аз да направя първата стъпка, но как?

  10. #85

  11. #86
    Zdraveite ami ima edno momce koeto e mnogo sladko i az malko go haresvam sramejliv e i samo mi se usmihva zabelqzah ce me gleda stranno po mnogo mil nacin a sam go vijdala da se darji stranno s drugi momiceta pred men e razlicen za6itava me darji se gadno s priqtelkata mi a s men mnogo mnogo milo! e haresva li me spored vas :*
    Последно редактирано от Kelly Kelly : 10-06-2013 на 13:12

  12. #87
    Molqvi kajete mi dali me haresva ili ne '

    Otnachalo az zapochnah da go haresvam nie mnogo ne se poznavahme.Az reshih da mu pisha v facebook i si pisahme opoznavahme see,az mu kazah che go haresvamm a sled tova i toi zapochna da mi namekva ,che me haresva.Edna vecher kakto si pisahme toi mi dade nomera si i izkashe na drugiq den da izlezem,izlqzahme ii si govorihme opoznavahme se oshte poveche sled tova az izvikah moqta priqtelka i toi izvika edno momche ii bqhme cheterimata cql denn toi otrichashe che me haresva no prez cqloto vreme me gledashe i mi govoreshe.Sled nqkolko dni imah rojden den i moqta pr mu se obadi da doide vkushti bezz az da znam iskaha da mi napravqt iznenada tq mu kaza da doide s priqtelite si no toi doide samm i me iznenada mnogoo sedq malko i sled tova si trugna.Predi nqkolko sedmici trugna sus edno momiche za edna sedmica i posle q zarqzaa az mu bqh chestitila i tooi me pita dali mi e gadno i se darjeshe nzz malko stranno.I priqtelqt mu toest nai dobriq mu priqtel mi kaza che e kazal che me haresva.I prosto nzz pred men otricha che me haresva i zapochva sled tova da govori gl toest nzz kakvo govori.Izlizali sme navun hilqdi putii i sme si pisali i nzz kajete mi molq vii haresva li me ili ne zashtoto e mnogo oburkvashto veche stavat 7meseca ot kakto go haresvam a toi nsh.....molq vi otnovo kajete mii )

  13. #88
    kelly kelly - spored men shtom se durji taka te haresvaa a stavali i ti da dadesh mnenie na moqta istoriqq

  14. #89
    Цитирай Първоначално написано от Ynikalna Виж мнението
    Ами как те гледа,как си държи с теб .... то се разбира .. !
    ами ако понякога те гледа влюбено а след това не те забелязва всмисал понякога се даржи все едно е влюбен в теб а понякога че въобще не го интересуваш
    какво означава ?

  15. #90
    Зависи от поведението,характера,поня ко дори от приятелите му...от всичко,което ви заобикаля.

  16. #91
    Всички знаем , че момчетата ( пуберите ) имат странно виждане за свалка ( или в случая - показване на симпатии към дадено момиче ) Първо гледат да се дразнят колкото може повече . Правят се пред теб на много велики . Почват се някакви бойни схватки (демек ''Виж ме колко съм готин и силен '' ) Закачат те ,което в някои случаи е сладко .. Била съм заобиколена от идиоти и само това знам . До сега не съм срещала срамежливи момчета . Предполагам , че са по - сдържани и не бързат да се пъчат .

  17. #92
    iveto_99
    Guest

    iskam da mi kajete dali to va momche me xaresva ? mn sam obarkana

    ima edno momche malko po-golqmo ot men vsqko mejduchsie me gleda daje edno momche ot negoviqt klas mi kaza che toi me xaresva no neznam mn mi xaresva tova momche no neznam kakvo da pravq ???

  18. #93
    borko1313
    Guest

    Unhappy помощ

    хора искам да разбера дали едно момиче ме харесва. но имам проблем. и той е че едно друго момиче ме харесва но аз сгафих и казах на приятелите си . сега никой не ми казва дали ме харесва .Помощ.

  19. #94
    Ще го почустваш..

  20. #95
    ако едно момче те гледа в продължение на 5-10 минути какво значи това и ако постоянно търси погледа ти

  21. #96
    Andjela
    Guest
    zdr. i az sam kato teb kogato izlezna na daskata imam 4ystvoto 4e me gleda ama ne v kosata a v zadnika i mnogo se sramyvam i se provalqm

  22. #97
    i love you3333
    Guest

    Smile

    Ako te zaka4a e pyrviq priznak
    Ako vse idva pri teb i dava tema samo i samo da mu obyrne6 vnimanie
    Ako te kani nqkyde
    Ami tova e ot men

  23. #98
    marisel
    Guest
    Здрасти.Аз съм момиче и наистина харесвам едно момче но не знам дали ме харесва.Приятели сме отдавна но аз искам да сме нещо повече.Очаквам да направи той първата крачка и така чакам от доста време.Не прави като мен.Ако и твоят е срамежлив действай!

  24. #99
    ◇Girlpower◇
    Guest
    Sega sym v nov klas zashtot sym veche v gimnaziq... haresvam edno moche ot moq klas i vseki chas go gledam, vinagi kato go pogledna toi gleda kum men, misleh che me haresva no kato go zagovorq toi po nai burziq nachin preklyochva razgovora. Edin negov priqtel kaza che iskal da si pishe s men .. ama vinagi az mu pisha purva vsichki vuprosi zadavam az. Mnogo sym oburkana!

  25. #100
    anna123
    Guest
    има едно момче, което два дена подред ме вика да го гледам как играе мач. След това ме пита дали е хубав и дали си го харесвам. А когато аз го попитах той каза че не ме, а постоянно ми пише.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си