.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1

    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    in the clouds..
    Мнения
    44

    Родителите и гаджето..

    Как съобщихте на вашите за първата тръпка и не само първата.. И каква беше тяхната реакция? И на колко години бяхте?

    P.S. Съжалявам ако има подобна тема, но търсачката ми не работи

  2. #2
    Мега фен Аватара на Sisito941
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    3 688
    Ами...прибирах се от училище и бях с татко..Това беше началото на декември 2009 ако не греша..И му казах нали,показах му снимки..после това се предаде на мама.. След това почнаха едни бъзици от страна на мама..тате учудващо добре го прие.. За жалост вече не съм с момчето..
    Не бързай като караш!
    2-3 минути закъснение са нищо пред живота ти и живота на спътниците ти в колата!

    http://www.youtube.com/watch?v=pwVF-txtUyM

    http://www.ekip7.bg/index.php?option...=8080&Itemid=1 Почивай в мир,Миме!

  3. #3
    Супер фен Аватара на Korrnyy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 118
    Ами... много добре си го приеха Аз почнах да вися по цял ден на компа за да си пиша с него и мама разбра Поканих го в нас и те много го харесаха
    Трагедията е пълна...

  4. #4
    първия по-сериозен беше миналата година по тва време.. и ние седяхме по цял ден на компютъра за да си пишем , говорехме си по скайп играехме една ентелегентна игра и той е много умничък и майка ми много го хареса .. а баща ми само ме ебаваше, но като цяло добре.. ама приключихме вече..
    I don`t care .. ;] ..

  5. #5
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Maйка ми никога нищо лошо не е казвала от преди още.
    Сега също е така, говорят си, смеят се заедно, той редовно е в къщи, те се знаят много добре вече. Аз постоянно й пълня главата с глупости за него, в смисъл само й разказвам какво, що и как . . чак й писна

  6. #6
    Аз винаги супер съм се сближавал с родителите на приятелките; нещо, което не се отнася за обратното (:

    Даже сме си праскали белот, яли сме заедно, спорили сме разгорещено...

    Нашите винаги като цяло съм ги държал леко далеч от интимния ми живот (:
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  7. #7
    Супер фен Аватара на ScarletBite
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 765
    Уф, искаха да се запознават с него.Баща ми изяви желавие да го пребие.Майка ми пък откачи съвсем, разгласи на цялата рода до девето коляно и всички се възмущаваха в хор, после тръгна да ми дава любовни съвети и да ме учи как да слагам презервативи...
    Направо като в турски сериал...
    Иначе аз бях на 13, той - на 17.

  8. #8
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    Казах на мама още от първия ден.Незнам как тати разбра,просто не помня.Още от тогава са против и след година и 8 месеца още не са си променили мнението.Накараха ме да свикна с нещо,което не исках.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Sisito941
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    3 688
    Цитирай Първоначално написано от ScarletBite
    Уф, искаха да се запознават с него.Баща ми изяви желавие да го пребие.Майка ми пък откачи съвсем, разгласи на цялата рода до девето коляно и всички се възмущаваха в хор, после тръгна да ми дава любовни съвети и да ме учи как да слагам презервативи...
    Направо като в турски сериал...
    Иначе аз бях на 13, той - на 17.
    Не бързай като караш!
    2-3 минути закъснение са нищо пред живота ти и живота на спътниците ти в колата!

    http://www.youtube.com/watch?v=pwVF-txtUyM

    http://www.ekip7.bg/index.php?option...=8080&Itemid=1 Почивай в мир,Миме!

  10. #10
    Изоообщо не им съобщавам във вида "Пък еди-си-кой ми е гадже."
    Като започна да спрягам едно име повече от "често" или да излизам с един и същи човек повече от 2пъти седмично - значи ииима нещо. (; Никога не са ме питали директно, но са ме подбъзиква ли леко. (;
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  11. #11
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    За първата... чудно ми е сега защо толкова лъжех и мажех, че няма нищо между мен и момчето, след като беше ясно като бял ден. Е, официално съобщих 2 месеца по-късно. Той пък за година и половина връзка така и не събра смелост да се запознае с нашите (даже е бягал, за да не се засекат!), нито ме представи на техните. Задръстен беше, нямаше какво да го правя. Нашите се ме бъзикали за това, но като цяло не са се месили.

    Сегашното момче ме представи на техните месец, след като тръгнахме (по-скоро беше наложително, отколкото по собствено желание - бях за кратко във Варна и той ме покани на гости ). С баща ми се запозна 2 месеца, след като тръгнахме (дойде ми на гости за няколко дни през лятото, а майка ми беше извън града), с майка ми месец по-късно. От самото начало нашите знаеха за нас и не са имали нищо против.
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  12. #12
    Аватара на Sladurcho
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Таити
    Мнения
    890
    напих ги... дадах им по една тревица да изпушат и им казах... учудващо добре го приеха даже мн са смяха...
    There is no right or wrong, only fun or boring

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Лондон
    Мнения
    808
    Какво има да им обяснявам ,то винаги баща ми се разбира повече с тях отколкото аз --после не можеш да ги разделиш

    "Един си остава в сърцето ,а всичко друго просто забавление"

  14. #14
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    Като чета коментарите ви тук направо се дразня. Как може нашите да са толкова изостанали? Ходих с момчето 8 месеца, на 5-тия месец реших, че идеята да ги запозная е добра - като съобщих на нашите реакцията им направо... Или пък баща ми "Унизително е да ме запознаваш с любовниците ти". Какви любовници на 15г., бе човек? Нямам думи просто... ако можеш да ги вкарам по някакъв начин поне с единия крак в 21в. то щеше да е истинско чудо.
    Въобще... мразя ги.

  15. #15
    Добре го приеха само че,на приятелката ми баща и е много ревнив

  16. #16
    Мама много харесва бебчо
    Ама баща миии... ауу ужас така и не приема, че не съм му малкото момиченце вече .. ревносттт..

    МиткоОо

  17. #17
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Ние с него се запознахме чрез интернет и непрекъснато висях пред компютъра. Естествено майка ми започна да разпитва и така разбра за него. След като започнахме да излизаме и баща ми разбра.
    И двамата бяха против него. Баща ми дори не искаше да го вижда, а майка ми изяви желание да се запознаят, но в крайна сметка се задоволи и с една снимка
    И спря да се върти за миг земята..




  18. #18
    Голям фен Аватара на blondeVIP
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    NYC
    Мнения
    850
    Аз подраних с частта с запознаването преди около 18 години когато се е родил приятеля ми, защото семействата ни са много близки, всъщност, техните за кумове на нашите Е наистина никой не е подозирал че ние ще всемем да се вземем xdd ама така се получават нещата, и странно защо, но колкото повече време съм с моето момче майка ми повече се притеснява и негодува а тате повече се кефи. . щом често ми звъни с думите; 'Звънни веднага на Тихомир, да кажеш на баща му да си вдигне телефона, защото е същия като майка ти. . Има го тоя телефон за домашен' - баща ми мрази да не му вдигат телефона явно т'ва от него съм го взела. . и така. . всичко е на 6 при нас поне за сега :P
    And so I put this on my life
    Nobody or nothing will ever come between us




    You know i'd do anything for you.. but you won't do the same !!!

  19. #19
    моя баща е казал "като ще се омъжваш чак тогава ще ме запознаваш.. тез маловажните не ми го води изобщо"
    майка ми повече се опитва да разбере ама не и се получава..

  20. #20
    Аватара на miss_asi
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    В Раят,покрит в тъмнина ...
    Мнения
    1 218
    Представяла съм точно едно момче на нашите.Баща ми изобщо не беше очарован,но не ми се месеше.На мама е беше все едно.Запознах ги малко преди да скъсаме и да си призная щом казах на нашите,че сме скъсали,тате беше много доволен.Колкото и да ес опитваше да прикриеша тази радост,не можеше.На мен ми беше все тая,защото все пак аз скъсах въпросното момче.
    И ще разбереш какво е да не виждаш щастието, когато Раят потъне в мрак ... W.A.S.P. - Heaven's Hung In Black

    The love is behind the gossip! ;]



  21. #21
    С родителите й се запознах още преди да тръгнем, бяхме най-добри приятели и най-редовно тя спеше в нас или аз в тях. Никога не сме им казвали, че ходим, но дойде един момент, в който майка й подреждаше библиотеката в тях и ни даде една купчина книги за секса
    С баща й много добре се разбирахме, пиехме си заедно вечер, помагах им при строежа на вилата... Абе, всичко беше много хубаво, жалко, че вече не сме заедно ... Което не пречи все оше да сме най-добри приятели
    Никога не се предавай!!!

  22. #22
    запознах я с наще на нова година много я харесаха

  23. #23
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Обаче яко обърнахте темата

    За първото ми гадже казах само на майка ми и то случайно ... Той ме изпрати до нас,тя естествено забелязала и ми вика "Кое е това момче бе?!" и аз "Ми гаджето,как кое"

    А сега по новата тема:
    На нашите съм им казала,че ще ги запозная с гадже НА или СЛЕД сватбата Е иначе майка ми знае за сегашния ми Да не говорим,че първо беше научила цвета и марката на колата,а след това името му
    А що се отнася до родителите на моя ... С баща му вече се знаем,защото два пъти сме се засичали като оставах да спя във вилата им,но така и не сме се запознавали лично ,а и не е имало време А с майка му сме си лафили 2 пъти за малко по телефона (и то защото моя й се обади да й каже,че ще го крада ),а днес съм канена на кафе в тях за да се запознаем лично Честно казано май не ми се ходи ... Нещо ми е притеснено все още ама има време ... Може и да се отложи
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  24. #24
    Само със сегашния ми приятел съм ги запознавала. Виждали са го само веднъж. Пред него се държаха добре и си помислих, че го одобряват. Но след известно време разбрах, че не са много очаровани. ;D
    Но не мисля, че има голямо значение. Все пак е важно какво изпитваме ние един към друг.
    А аз неговите родители познавам много добре. С баща му се запознахме още преди да тръгнеме, а с майка му и брат му няколко седмици след това. Страшни пичове са и тримата, харесвам си ги повече отколкото нашите. ;D
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 040
    Аз не казвам нищо на нашите. До сега са познавали само един от приятелите ми, защото той живееше в моя блок. Иначе майка ми постоянно ме разпитва дали харесвам някой и дали имам приятел, но аз си мълча като пукъл.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си