.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 59
  1. #1
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846

    Стила на обличане на половинката

    Харесвате ли стила на обличане на половинката си? Какво най ви допада и какво бихте променили?
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  2. #2
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Тъй де. Това което не виждаш е най-секси :Д
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  3. #3

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    670
    Понякога е по-разголена отколкото бих искал,но принципно ми харесва стила и на обличане

  4. #4
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Да харесвам го .. не се води по никакви стилове от типа на музиката, която слуша, а има негов собствен стил ..

  5. #5
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Аз пък изобщо не харесвам как се облича!Ако имаше как щях да го преоблека набързо да заприлича на млад човек,а не на човек хванал каквото намери!
    Чак понякога като се облека по-елегантно ме е срам
    Той се пуснал по анцунг,а аз с токчета,дънки/панаталон...
    Не,че аз ставам нещо повече како се облека по-така, но да искаш половинката ти да изглежда добре,а ти самия да си като ... и аз не знам каква дума да използвам.
    Е,не!
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  6. #6
    ако го обичам,не бих го променила
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  7. #7
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Даммм харесва ми,защото не се облича според музиката,която слуша или според модните тенденции сред псевдо-пичагите (аххх как ги мразя тия подобия на момчета с прилепнали дънки :&)
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  8. #8
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Цитирай Първоначално написано от Alli
    ако го обичам,не бих го променила
    Стига с тези клишета. Аз обичам половинката си и искам да има по-друг стил. Полека-лека го "пооправи". Щом най-новите му придобивки са лилав пуловер, елегантен панталон и палто. Преди се мъкнеше само със спортни панталони и пуловери или блузи в кафяво или зелено. Искам вече да е по-елегантен и по-цветен. Прави 25 след 3 месеца и не става просто да се облича като 16 годишен. Аз от своя страна също се вслушвам и съм изхвърлила от гардероба някои неща, които той не харесва. Лошо няма.

  9. #9
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Предимно дънки носи и пуловери.
    Хубавото е, че носи каквото му купя, просто защото зверски го мързи да ходи по магазините.
    Само розово още не съм му пробутала и се инати, ама и до там ще стигнем.
    А много му отива.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  10. #10
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Да,ако можеш щях да го снабдя с някои готини дрешки,ама тогава ще каже "Значи не харесваш как се обличам?" - Изобщо!
    Да вземе и някой цвят да вкара.Носи се само в черно или тъмно синьо!
    Аз съм му намеквала малко да разчупи начина си на обличане,ама не схваща.
    Даже понякога се обличам нарочно по-елегантно, за да му дойде на ума.
    Но ни приема,ни предава.
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  11. #11
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    LadyDi, завиждам благородно. Забранено ми е да му купувам дрехи, обувки, а само аксесоари. 1 единствена риза съм му купила без него и нито 1 път не я облече. Сега вече не му и става, а таман реши да я носи...
    Давам му пари, може да изляза с него, но да му купя нещо - не. Но има розова тениска и то без да съм го молила да си купува.

    gia_sena_mono, Дънки си взе след 4 годишно пилене на главата, че е секси в дънки и че искам да си вземе по-нови и по-модерни.
    А иначе другите по-така покупки са след мое изречение: искам да ти взема риза, панталон, обувки. Ако почне да мънка казвам - така съм решила. Нямаш и искам да носиш. А ако вкараш и 1 заради мен......моля те, как да откаже?

    Разбирам те. Аз облека секси рокля или пола, помъкна се на токове, а той със спортен панталон с 200 джоба и тениска. Изнервяло ме е страхотно. Дреха след дреха поочупи се.

  12. #12

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    64
    Ми може да се каже, че приятелката ми се облича по вкуса ми, пък и хубавото е, че няма точно определен стил на обличане, а просто като си хареса някоя дрешка си я взима. Харесва ми, че умее да съчетава цветовете добре, пък и обича да носи дрехи в любимия ми цвят - синьо!

  13. #13
    Аз винаги съм харесвала моя как се облича.Даже доста пъти ме е изненадвал, че има такъв хубав вкус за момче.Винаги си съчетава добре дрехите, според случая. И като взема да ми хвърля едни обяснения кое как трябва да е, с кое и т.н., много ми е сладък
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  14. #14

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    229
    И мен много ме кефи как се облича моя приятел. По принцип не съм си падала много по хулиганчетата ама той наистина има вкус. Уникалните дънки, бели кецове и някоя тениска - перфектна комбинация :P

  15. #15
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761
    Цитирай Първоначално написано от 3oPuTy
    Даммм харесва ми,защото не се облича според музиката,която слуша или според модните тенденции сред псевдо-пичагите (аххх как ги мразя тия подобия на момчета с прилепнали дънки :&)

    Absolutely.

  16. #16
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    LadyDi, завиждам благородно. Забранено ми е да му купувам дрехи, обувки, а само аксесоари. 1 единствена риза съм му купила без него и нито 1 път не я облече. Сега вече не му и става, а таман реши да я носи...
    Давам му пари, може да изляза с него, но да му купя нещо - не. Но има розова тениска и то без да съм го молила да си купува.

    gia_sena_mono, Дънки си взе след 4 годишно пилене на главата, че е секси в дънки и че искам да си вземе по-нови и по-модерни.
    А иначе другите по-така покупки са след мое изречение: искам да ти взема риза, панталон, обувки. Ако почне да мънка казвам - така съм решила. Нямаш и искам да носиш. А ако вкараш и 1 заради мен......моля те, как да откаже?

    Разбирам те. Аз облека секси рокля или пола, помъкна се на токове, а той със спортен панталон с 200 джоба и тениска. Изнервяло ме е страхотно. Дреха след дреха поочупи се.
    Ако моя ми го каже това ще бъде зарязан на момента Н-И-К-О-Й не може да ми казва,какво да обличам Все пак щом си с един човек ти си знаела,какъв му е начина на обличане и си го приела такъв,какъвто е ...
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  17. #17
    Супер фен Аватара на tanch3t093
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 083
    Аз също харесвам стила на обличане на гаджето спортна блузка, дънки и неизменните маратонки има хубаво тяло, което дрехите му подчертават... Абе без грешка :P
    So baby don't feel no pain just smile back <3
    Eminem - When i'm gone.mp3 *
    ПАДНА ЛИ - СТАВАМ, СТАНА ЛИ - ПРОДЪЛЖАВАМ, ПРОДЪЛЖА ЛИ - НЕ СПИРАМ!

  18. #18
    Супер фен Аватара на DesireToFire
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 252
    Не мога да разбера какво лошо има в панталоните с много джобове или в тъмните тениски?
    If ya don’t give a shit ya getcha’ hellyeah
    Throwin’ fists in the pit ya getcha’ hellyeah
    Think you’re fuckin’ with this well hell no.
    Balls, volume, strength getcha come on

  19. #19
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Разбирам те. Аз облека секси рокля или пола, помъкна се на токове, а той със спортен панталон с 200 джоба и тениска. Изнервяло ме е страхотно.
    Абсолютно! Гадно е! Грозно е! Ти си се барнала - свежи цветове, секси, а-у, а той като,че ли ще рита топка на поляната!
    Е,поне за лятото има светло синя и розова тениска (единствените цветни).Отиват му! Иначе за рождения му ден му бях подарила една блуза на райета в черно и синьо - готина е,а и не съм го виждала с райе! Но няма как да му купя дънки - нито ще знам как ще му стоят,нито дали ще улуча размера,нито нищо!
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

  20. #20
    Супер фен Аватара на MoOnLiGhT_ShAdOw
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Into the great wide open... Under the sky so blue...
    Мнения
    1 794
    Харесвам стила му почти напълно. Има какво да се бутне тук-таме, но не много. Май се сдоби със стремежа си към стилно обличане, когато на няколко пъти му стана тъпо да се натокам, а той да е просто с тениска и дънки.
    Иначе се е случвало и да ходим почти еднакво облечени, често в моменти, когато не сме се наговаряли. Това е то, да си намериш с кого да си паснеш...

    Бившият ми имаше много странен стил. Случвало се е да комбинира крещящозелени хавайки с тениска на Dark Funeral или Dio... Ама смееш ли да му кажеш, че се носи като градинско плашило, след като си беше комплексиран и без това и вземе да ти се обиди?
    "Хората правят живота толкова интересен. Представяш ли си, че във Вселена с толкова чудеса те успели да измислят скуката? Удивително!"


  21. #21
    3oPuTy - гледаш много повърхностно и егоистично на нещата. Защо след като той примерно те харесва с дадено нещо, ти да не си го купиш? Защо не му доставиш това удоволствие? Е, да, Кремчето се изразява малко пресилено според мен, но иначе съм съгласна с това, което иска да каже.
    А и ти не може да си с един и същи стил на обличане цял живот. Може в началото да ти е харесвал, но по-късно да са се променили нещата.Просто си казваш мнението внимателно.
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  22. #22
    Няма грешка и му отива. :P
    .. любовта ни с теб,лудата цял живот ще ни държи!

  23. #23
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от 3oPuTy
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    LadyDi, завиждам благородно. Забранено ми е да му купувам дрехи, обувки, а само аксесоари. 1 единствена риза съм му купила без него и нито 1 път не я облече. Сега вече не му и става, а таман реши да я носи...
    Давам му пари, може да изляза с него, но да му купя нещо - не. Но има розова тениска и то без да съм го молила да си купува.

    gia_sena_mono, Дънки си взе след 4 годишно пилене на главата, че е секси в дънки и че искам да си вземе по-нови и по-модерни.
    А иначе другите по-така покупки са след мое изречение: искам да ти взема риза, панталон, обувки. Ако почне да мънка казвам - така съм решила. Нямаш и искам да носиш. А ако вкараш и 1 заради мен......моля те, как да откаже?

    Разбирам те. Аз облека секси рокля или пола, помъкна се на токове, а той със спортен панталон с 200 джоба и тениска. Изнервяло ме е страхотно. Дреха след дреха поочупи се.
    Ако моя ми го каже това ще бъде зарязан на момента Н-И-К-О-Й не може да ми казва,какво да обличам Все пак щом си с един човек ти си знаела,какъв му е начина на обличане и си го приела такъв,какъвто е ...
    Ако това е причина да го зарежеш, замисли се каква връзка имате наистина.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  24. #24
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Цитирай Първоначално написано от gia_sena_mono
    Даже понякога се обличам нарочно по-елегантно, за да му дойде на ума.
    Но ни приема,ни предава.
    И аз съм в подобна ситуация. Но поне моичкия е със сравнително цветен гардероб. Харесвам гос блузки по него, обаче той стабилно ми удря контра, че не му било комфортно, че човек трябва да се облича така, че да му е удобно, а не все едно отива на бал..... Подарих му една блузка тъкмо като за него, просто му "заспа", но само няколко пъти я е обличал.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  25. #25
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    3oPuTy, аз му казвам да МУ купя. Може изобщо да не му кажа. А и аз си имам съкровище. Няма за подобни глупости да ми се сърди. И той ми е казвал - не те харесвам с тези дънки, тази блуза е гадна, онова бельо е по-хубаво от това. Няма да се караме за подобни неща. Приемам забележката и въпросната дреха нося когато не съм с него или за вилата, боядисване...ала-бала. Освен това ние се познаваме от 19 годишни. Тогава имаше нормален стил за 19 годишен. След 2-3 месеца прави 25. Няма как да му подхожда същия стил. Най-малкото на възрастта. Слуша ме и се съобразява, защото знае, че държана тези неща и разбирам повече от него. А от половинката на кака ми възприе, че червеното, розовото и лилавото не са женски цветове, защото баткото се носи мнооооого цветно.
    DesireToFire, когато си на 16-20 няма лошо. Когато си на 25 е по-различно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си