.
Отговор в тема
Страница 13 от 14 ПървиПърви ... 391011121314 ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 327
  1. #301
    Супер фен Аватара на skate
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 354
    kamuk

  2. #302
    Всеки да слуша к'вото си иска, музиката не възпитава... нито един от двата стила не е особено "културен", не мисля че метълите като си изхвърлят бирените бутилки където им, падне е проява на висока култура, така че слушайте каквото си искате и се кефете и т'ва е!

  3. #303
    visina
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от denks Виж мнението
    Всеки да слуша к'вото си иска, музиката не възпитава... нито един от двата стила не е особено "културен", не мисля че метълите като си изхвърлят бирените бутилки където им, падне е проява на висока култура, така че слушайте каквото си искате и се кефете и т'ва е!
    Музиката възпитава и то мнооого, но това е мое мнение. Та да кажа.... то на чалга концертите хвърчи нещо друго..понеже, нали , аа дааа... салфетки, извинете.
    Е аз съм за метъла, какво да се направи.

  4. #304
    Хеви метъъъллл.. копилеееееее

  5. #305
    Цитирай Първоначално написано от visina Виж мнението
    Музиката възпитава и то мнооого, но това е мое мнение. Та да кажа.... то на чалга концертите хвърчи нещо друго..понеже, нали , аа дааа... салфетки, извинете.
    Е аз съм за метъла, какво да се направи.
    Аз просто казах, че и в двете музики има простотии, ама как да разбереш к'во казвам като си затъпяла от кофеене . Като според теб музиката възпитава, на какво те е възпитал метъла?... Не знаеш... нали? Пак казвам музиката, не възпитава... поне тези два стила!
    Последно редактирано от denks : 01-27-2015 на 12:22

  6. #306
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Метъл, ама и с чалгата се справям когато се наложи

  7. #307
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Само Фики Ве!


  8. #308
    От така предложените ми два стила предпочита метъла

  9. #309
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Голям пич беше този!

  10. #310
    нека помисля.... метъл.

  11. #311
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Само метъл.

  12. #312
    Метъл,разбира се!Но и чалга търпя.

  13. #313
    Знам, че е стара тема, но, макар и със закъснение, бих желал да се включа /а и днес видях една тема, изровена от 2010-та/Метъл/Хард рок, но без най-крайните /black и зависи от докъде ще стигна - death/. Засега съм минал само през чистия метъл, alternative метъл /Evanescence (знам, че те са повече рок, но имат и метъл в себе си), Godsmack/, gothic метъла /частично с Lacuna Coil/, symphonic метъл/частично - засега само с Within Temptation/, като към тези, към които съм записал частично, все още се приспособявам. Ще включа и power метъла, а след няколко месеца, като свикна на growling-ите напълно, ще включа и death, но няма да стигна и до black.
    А като чуя чалга песен, имам чувството, че със всяка измината секунда ми измират мозъчни клетки... Просто не мога да я понасям.

  14. #314
    И двете

  15. #315
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TheDeath Виж мнението
    Ако избора е само между тези два стила, направо съм си с две ръце за...
    чалгата !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #316
    яко чалга

  17. #317
    По принцип нито едното от тези две,но ако трябва да избирам по добре чалга...
    Another day-Аnother challenge..

  18. #318

  19. #319
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    чалга есте... познавам много метъли, приличат на чубака, все са нервни и миришат на пот от 5 метра...

  20. #320
    яко метълллллл

  21. #321
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    всеки да слуша ккавото му душа иска
    музиката е да се забавляваш на нея, ако ще да е чалга, джаз, рап етц
    в музиката не трябва да те търси някаква философска загадка едва ли не, ами да й се наслаждаваш от сърце

  22. #322
    Аз също не виждам защо трябва да се дели. Чалгата в България е синоним на простотия и нищо хубаво, но аз не виждам такива неща. Чалга песните с народни мотиви са супер и ни водят към народната музика, което няма как да е лошо. В новите е повече електронно и гонят тези от запада, но пак си имат фенове, така че защо не и двете.

  23. #323
    Всичко слушам стига компанията да е добра.

  24. #324
    чалга разбира се

  25. #325
    чалгаааааа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си