.
Отговор в тема
Страница 37 от 37 ПървиПърви ... 273334353637
Резултати от 901 до 916 от общо 916
  1. #901
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Граничи колкото САЩ с България, от годините които си писала махни 9 и ще ти подхожда повече.
    Много сте ми сладки да се появявате така изведнъж като партизани от храст и раздавате диагнози.
    Последно редактирано от YSMF : 08-17-2016 на 14:13

  2. #902
    teenwolf536
    Guest
    Нормално ли е моето тегло аз съм 165 и тежа 57кг?

  3. #903
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от teenwolf536 Виж мнението
    Нормално ли е моето тегло аз съм 165 и тежа 57кг?
    Нормално е

  4. #904
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Граничи колкото САЩ с България, от годините които си писала махни 9 и ще ти подхожда повече.
    Много сте ми сладки да се появявате така изведнъж като партизани от храст и раздавате диагнози.
    Паднах на твоето ниво, извинявай. Иначе влизам от време на време, когато ми е крааайно скучно. А иначе се моля да са прочели повече деца и подрастващи това, което съм написала, защото заради такива като вас, които били 45 кг, ама трябвало още да отслабнат, се объркват и започват да си мислят че нещо са сбъркани. Подбивате им самочувствието, депресирате ги. Прекалено много такива случаи съм виждала, чувала, така че, ако поне някой се успокои от моя коментар и в крайна сметка разбере, че е напълмно нормален подрастващ, въпреки че не е с размерите на манекен/ка, ще съм много доволна.


    ... И внимавай, че се крия в храстите

  5. #905
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ^да си дебел е дори още по-нездравословно. сори, съншайн, но си в другата крайност и не върви да поучаваш. ари, беги яж ся.

  6. #906
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ^да си дебел е дори още по-нездравословно. сори, съншайн, но си в другата крайност и не върви да поучаваш. ари, беги яж ся.
    Хахаххахаха, е, не мога вече
    Нямам против слабичките, ама не си налагайте стериотипите върху другитв, ако за вас 50-60-70 кг са дебели, ами съжалявам ви. И пак казвам, не искам да се отчайват сумати тийнове, щото вие се вайкате как сте 45 кг и сте дебели. И 30 бъдете, ако искате, щом така се харесвате. Ама престанете с глупостите, че сте дебели, плииийс

  7. #907
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Муцунко ненагледна, къде видя някой да се мисли за дебел?! Ти първа почна с глупавите бабини поучавания, никой нямаше да те закачи, ако не беше започнала да диагностицираш в качеството си на... Ами на никоя. Като човек с проблеми с храненето мога да кажа, че да казваш на някого "торба с кокали" не е най-милия начин да го накараш да яде повече. Прави си малко мярка на устата, щото ти излизаш тъпото заядливо парче, не друг. Ако не го правиш И в реалния живот, ще извадиш нервичките на някоя със слаба търпимост към идиоти - като мен - и току-виж ти нацепила празното канче в някоя стена.

  8. #908
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    тихо
    мърши
    тихичко

  9. #909
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    аз пък почти станах 90 кг


    урааа

  10. #910
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    1.60 / 70 кг. Доволно

  11. #911
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    165см, 50кг

  12. #912
    Seesweet123-mila
    Guest
    Аз съм висока 170 и тежа 50кг

  13. #913
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Така и не видях каринчето


  14. #914

  15. #915
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    170см
    56кг
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  16. #916
    165/52
    И аз да се чувствам дебела покрай всичките анорексички. Но всъщност това е последното, което да ме интересува. Тук виждам 40 кг на 170 см и да се чувстват добре в кожата си е доста странно.
    Последно редактирано от Ellinor : 08-21-2017 на 18:33
    They say the end is coming sooner
    But the end's already here

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си