.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    12

    Идея за прическа

    Здравейте.Извинявам се,но може да има такава тема,просто ми е спешно и затова направих нова тема.Ще ходим класовете на парти в едно заведение,та въпросът ми е как да ми е косата.Облечена ще съм с черна блуза с голи рамена с сиви лъскави завъртулки по нея,с черни дънки.Косата ми е дълга една педя под рамото,кестенява и имам бретон който ми стига под носа и го пускам дълъг.Моля ви помогнете ми немога да измисля нищо.Отново се извинявам ако има такава тема,а то със сигурност има.Ще се радвам на отговори.

  2. #2
    http://w.vbox7.com/play:bf908462 виж това може да ти помогне

  3. #3
    anonymous708973
    Guest
    Дай да те видим облечена с блузата
    Попринцип на голи рамене се пускат или къдрици - ама не с дифузер, а истински къдрици, или косата се прибира на висока, адски стегната и изправена конска опашка

  4. #4

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    12
    За снимка може малко да се позабавя защото ми го няма кабела на фотоапарата но в краен случеи със телефон.И аз бих искала на конска опашка.Имам преса,лакове,пяни и такива работи,но бретона ми е проблемния как да го вдигна.Притеснявам се ако му сложа лак и пяна и го прилепя няма ли да изглежда все едно ми е мазна косата.Мислех висока опашка с много надигнат бретон с черна незабележима фибичка.Помагайте,благодар я много за съветитте .

  5. #5
    anonymous708973
    Guest
    Недей с много надигнат, дай го по-умерено и за всеки случай, експериментирай вкъщи преди събитието, за да не вземеш да не се харесаш във финалния момент

  6. #6
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Дай снимка така ще е мноооого по-лесно да ти кажем
    Buzzzz { } { } { }
    FuckIt <3 <3 <3 <3
    Ваааско,Nedddddddd <3 ;*
    Обичам.

  7. #7
    Супер фен Аватара на katericArofl
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 093
    абе на клипчето това, което мацката си го слага „под„ косата , ако се покаже голямо шоу ще е
    значи аз веднъж си бах правила една прическа ще се опитам да обясня, защото снимка нямам:
    значи косата, която си е до ушите се сплита на две мини рибени кости от двете страни ( на морето правят такива ) ,а по средата на главата бротони, кичури,( който каквото си има ) бях вдигнала и леко топирала назад подобно на тази от клипа, само че без приставки и изобщо не стоеше грубо. и вече пуснатата коса, която е останала аз бях къдрила с маша, но ти можеш да я изправиш примерно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си