.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Ноктии ... Съвети :рр : )

    такаа .. значии ноктите ми са доста късички и нямат форма .. ! тоест самата плочка не е нормалана ;дд така да го кажа .. самата плочка е мн малка имам чувството че кожичките ми са прекалено надолу .. ;ддд и когато тръгна да си пускам нокти ... започват да растат накриво и е ужасно .. ! Обесних го по най - неразбираемия начин ама е малко трудничко ... таа да ми кажете какво да ги пправя .. отида ли на маникюристт .. хваща се за главата направо и нш не става .. та нещо с което да ги мажаа ... лакирамм .. заздравя достаа ии т.н :Ддд мерсии на вс ..

  2. #2
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    нищУ не разбрах
    Снимка ?

  3. #3
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Купи си заздравител за нокти и след това като си пускаш маникюри просто вземи една пиличка в другата ръка и оформи единия нокът и после другите! Не е трудно за разбиране и нито трудно за правене! Че ти и перфектния нокът ако не го оформиш като порастне и той няма да прилича на нищо! Ти явно си ги оставила и сега...ако отида на маникюрист, не знам какво ще каже...Поддръжка и толкова!

  4. #4
    Мега фен Аватара на nepowtorima
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    ^___^
    Мнения
    3 549
    Същата работа съм и аз... т'ва е природа... никога няма да имаш хубави нокти апък и това не е най-важното.. по-добре гледай как си облечена грима и прическата

    ~ ` всяка минута, в която сu тъжен,
    губuш по една мuнута щастuе..
    ♥♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си