.
Отговор в тема
Страница 4 от 6 ПървиПърви 123456 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 145
  1. #76
    Супер фен Аватара на shakira96
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Днес минах да разгледам. Както винаги-лудница. Доста по-голям е от Мол София. В New Yorker имаше много готини блузки. Почти всички магазини са с намаления.

  2. #77
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Струва си да идеш за 4 - 5 магазина. Иначе да, добър е, но има толкова много хора, че не можеш дори да се разминеш. Сега се връщам от там, цените са различни във всички магазини, ноо... абе има още какво да се желае. На 1во място е да са по малко хората, защото наистина е супер претъпкано.

  3. #78
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    Цитирай Първоначално написано от GossipGirl89
    Не е лош мола. Вчера ходихме с две приятелки на откриването - беше егати лудницата... тия хора като невиждали мол Иначе е просторен - мисля, че е най-големия в София от отворените до сега.
    Усети ли каква глупост написа? Вчера ходихме бла-бла тия хора като невиждали мол?!

    Аз още не съм ходила.. нооо тряяябва да отида скоро.. тази седмица ще е, пък кога точно..

  4. #79
    Днес за първи път отидох - сууупер голям беше Сердика център .. по едно време ме заболяха очите да гледам - ХОРА И МАГАЗИНИ ! :Д
    Има супер хубави неща, страхотни магазини, на доста места има големи намаления, ама ако знаеш къде да търсиш :Д
    Исках да си взема обувки от Deichmann обаче имаше толкова много хора на опашка да плащат, че се отказах .. след 2 седмици като се поуспокои всичко ще отида на спокойствие :Д
    Иии имаше в Ню Йоркър много хубави неща, ама ние разгледахме набързо, щото ни се ядеше и отидохме към KFC :d
    Обаче т'ва е много яко да ходиш с момчета на пазар - те са като хрътки - надушват намаленията и хубави магазини от далече :Д
    Та си взех аз само едни дънки - намалени с 50 лева :Д:Д
    Супер далавера.
    Трябваше и нек'ви тениски, блузки да си взема, ама ние от 2.30 бяхме там и само обикаляхме, а то гъчканица и не мога да се оправя аз така - трябва да се ходи като е по - спокойно :Д
    Иначе съм доволна много, има доста хубави магазини, които за пръв път виждам в София, а и повечето цени са добре :Д
    Не шофирай, ако си пил! Искам да стигна жив.

  5. #80
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    626
    И аз го посетих днес - МНОГО,МНОГО ХОРА ! Иначе като цяло е хубав мола ! 3 часа ми трябваха до го разгледам целия и на доста хубави дрешки попаднах !

  6. #81
    Супер фен Аватара на cyclops
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 022
    Молът е страхотен ! Има страхотни неща на много приемливи цени, голям избор...доволно, доволно :P :P

  7. #82
    Аватара на FuCkInBuBbLeGuM
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    * Somewhere Over The Rainbow *
    Мнения
    1 824
    И аз вчера ходих. Супер много неща си харесах и повечето цени бяха достъпни. 1 час чакахме, за да си вземем KFC и още 20 мин. се въртяхме докато се освободи маса
    Всяко вдишване е квадратче към теб...

  8. #83
    Цитирай Първоначално написано от iLoveChocolate
    e то не зависи от мола дали ще са скъпи или евтини нещата,зависи си каква са си магазините,на кои марки са.мн ясно,че на мис 60-ти ще са по 300 лв.ако искаш по-намалени иди в Аутлет центъра. там са по 200лв
    о да разликата е огромна ... а и нз вижда ми се излишно да дадеш 300 лв . за дънки като не са направени от нещо по различно от тези по 60-70лв. , но като за мол и марките вътре цените са си нормални
    иначе като цяло аз се влюбих в един магазин за обици

  9. #84
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    мм някой ако е ходил до Ню Йоркър.. ако може да каже горе долу какви са цените
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  10. #85
    Супер фен Аватара на Sintya
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Is 'ur choise
    Мнения
    2 614
    Цитирай Първоначално написано от RainbowGirl
    мм някой ако е ходил до Ню Йоркър.. ако може да каже горе долу какви са цените
    като в Терановата, има блузки за по 20 лв, якета за 50 - 60, обувчици за по 20 - 30... абе не е скъпо, но няма кой знае какви яки неща. Но са приемливи, дам.

  11. #86
    Оххх аз още на съм го посетила, но утре ще отида и ще си напазарувамм

  12. #87
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Ситняково 48
    Хубаво.. добри магазини има ама да бяха сложили едно кино или един боулинг .. много зле ... изложиха се

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  13. #88
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от Undying
    Еее, много се радвам че най-после и в България ще има магазин на МАК, нямам търпение да го отворят.
    и аз, от толкова време искам едно червило, а пък не ща да си го поръчвам чрез сайтове, сега най- после ще си купя

  14. #89
    Супер фен Аватара на Djuff
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 048
    Страхотен мол!Струва си да влезеш!Просто е У Н И К А Л Е Н!!!

  15. #90
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Навсякъде и по всяко време!
    Мнения
    1 548
    А отвориха ли магазина на Мак, и ако не има ли някакво инфо кога ще го отворят? (аз още не съм ходила до мола)

  16. #91
    ако не се бъркам това е сайта http://www.sofiaoutletcenter.bg/ :P

  17. #92
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Навсякъде и по всяко време!
    Мнения
    1 548
    Това е на друг мол сайта - Аутлет центъра.

  18. #93
    Ами аз все още не съм ходила точно заради голямата лудница, която предполагам, че е .. ще отида след 1-2 седмици като всичко се поуспокои!

  19. #94
    Някой може ли да ми каже има ли пробни по тез молове тъй като не обичам да си взимам нещо без да знам дали ще ми седи добре.. И как става.. взимаш си дрехата и отиваш на касата да я платиш и да ти я опаковат ли
    ..нежна въздишка спряла дъха, шепот копринен докоснал душата, желание скрито в летяща звезда. Поглед открил най- скритите мисли, ръце разгадали таен копнеж ..

  20. #95
    Естествено,че има.Всеки магазин си има пробни

  21. #96
    А кого да попитам каде се намира.. не искам да изглеждам смешна.. Вчера за 1ви път ходих в мола и си харесах адски много работи..
    ..нежна въздишка спряла дъха, шепот копринен докоснал душата, желание скрито в летяща звезда. Поглед открил най- скритите мисли, ръце разгадали таен копнеж ..

  22. #97
    Голям фен Аватара на blondeVIP
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    NYC
    Мнения
    850
    Ами влизаш я някой магазин, в който си си харесала нещо и питаш някоя служителка къде са пробните, но предполгам че и сама можеш да ги видиш, някъде в края на магазина са обикновенно
    And so I put this on my life
    Nobody or nothing will ever come between us




    You know i'd do anything for you.. but you won't do the same !!!

  23. #98
    Цитирай Първоначално написано от blondeVIP
    Ами влизаш я някой магазин, в който си си харесала нещо и питаш някоя служителка къде са пробните, но предполгам че и сама можеш да ги видиш, някъде в края на магазина са обикновенно
    Благодаря
    ..нежна въздишка спряла дъха, шепот копринен докоснал душата, желание скрито в летяща звезда. Поглед открил най- скритите мисли, ръце разгадали таен копнеж ..

  24. #99
    Повече от фен Аватара на Gllory
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    480
    Цитирай Първоначално написано от ReachlessGirl
    Ами аз все още не съм ходила точно заради голямата лудница, която предполагам, че е .. ще отида след 1-2 седмици като всичко се поуспокои!
    Аз вчера ходих и нямаше чак толкова хора, беше както обикновенно в моловете
    Понякога поставяме стени около себе си не, за да отблъснем хората, а за да разберем на кого му пука достатъчно да ги разбие

  25. #100
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Цитирай Първоначално написано от Gllory
    Цитирай Първоначално написано от ReachlessGirl
    Ами аз все още не съм ходила точно заради голямата лудница, която предполагам, че е .. ще отида след 1-2 седмици като всичко се поуспокои!
    Аз вчера ходих и нямаше чак толкова хора, беше както обикновенно в моловете
    Да бе, ходих вчера беше лудница (( между 2 и 5 )), ходих и през седмицата и си беше ПЕРФЕКТНО ! Супер спокойно!
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си