.
Отговор в тема
Страница 8 от 9 ПървиПърви ... 456789 ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 218
  1. #176
    Това за 5-те грама е ясно , но просто исках да разбера малко повече. Мерси за инфото

    Няма смисъл от зареждащите фази

  2. #177
    Здравейте , имам въпрос и той е следния : Днес си поръчах аминокиселини - BCAA , но пия хапчета за алергия , та въпроса ми е дали мога да ги съчетая , без отрицателни ефекти ? Бих се развал някой да ми отговори.

  3. #178
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    не би трябвало да имаш проблем, освен ако алергията ти не е от млечни продукти или някое от помощните в-ва в продукта

    ако имаш алергия от цветовете на някое растение, вероятно нямаш проблем да си ги пиеш

  4. #179
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    не би трябвало да имаш проблем, освен ако алергията ти не е от млечни продукти или някое от помощните в-ва в продукта

    ако имаш алергия от цветовете на някое растение, вероятно нямаш проблем да си ги пиеш
    Благодаря ти много . Правиха ми тест за алергии от хран. продукти и от тях не съм алергичен . Най-верочтно от някое цвете или нещо такова.

  5. #180
    Голям фен Аватара на bubaduc
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    960
    може ли от аминокиселините да ме боли главата? разтворими са и като взех едни нови да пробвам ме боли главата, докато тренирам. на някого да се е случвало?
    You are everything baby ! ol baby !

    ahahehha ;*

  6. #181
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    не би трябвало, какви са?

  7. #182
    Голям фен Аватара на bubaduc
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    960
    You are everything baby ! ol baby !

    ahahehha ;*

  8. #183
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    ами в тези няма от какво да те боли главата. Ако е от цитрулин малата, би било странно, защото минималната доза, при която е тествано, че прави нещо е 6г, а тук ти дават 2г. Може да е от таурина, но изключително много се съмнявам.

    не би трябвало да е от тях, по-скоро си го внушаваш

  9. #184
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Цитирай Първоначално написано от bubaduc Виж мнението
    колко дози пиеш попринцип

  10. #185
    Голям фен Аватара на bubaduc
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    960
    по една доза на тренировка
    You are everything baby ! ol baby !

    ahahehha ;*

  11. #186
    Супер фен Аватара на Юлиян
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    1 679
    Цитирай Първоначално написано от bubaduc Виж мнението
    по една доза на тренировка
    мхм ясно а вече болили те главата малко странно ми се вижда главоболие от аминокиселини претоварваш ли се

  12. #187
    Здравейте,
    От около месец пия по 5-10 грама креатин всеки ден (5 сутрин и 5 преди тренировка), обаче сега ми се налага да прекъсна тренировките за 1 седмица. Добре ли е в случая да спра и креатина, или да си пия по 5 грама дори когато не тренирам? И също така през какви периоди и за по колко време е добре да се прави почивка от креатина?

  13. #188
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Креатина е добавка, която работи с натрупване в клетките и след това се поддържа нивото на веществото в клетките => ако си тренирал и трябва д анаправиш пауза от 1 седмица и след това да продължиш, не спираш да го пиеш.

    По принцип не е нужно да се почива, можеш да си го пиеш постоянно.

  14. #189
    Вчера случайно минах покрай бул. Климент Охридски №117 в София и там открих healthstore.bg. Реших да вляза, за да разгледам и си харесах едни капсули с жен-шен. Чела съм за редицата положителни свойства, които те имат. Мисля да си ги взема. Това, което искам да ви попитам е дали жен-шенът ще ми помогне да отслабна, защото четох, че с помоща на тези капсули се изхвърлят силно токсичните вещества? Благодаря ви предварително!

  15. #190
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    ако чакаш да свалиш шкембето за морето от женшен, мнол жестоко се лъжеш

  16. #191
    Ясно е,че няма да стане само с тях, ще комбинирам с упражнения.

  17. #192
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    пак едва ли ще стане до морето, но пробвай

  18. #193
    Независимо дали искате да отслабнете или да живеете по-здравословно, има едно решение и за двете - боров прашец.

  19. #194
    Цитирай Първоначално написано от sevdalina Виж мнението
    Ясно е,че няма да стане само с тях, ще комбинирам с упражнения.
    В такъв случай опитай с някой от тези двата http://4plusnutrition.bg/izgaryane-maznini/formuli-jeni Съчетани с тренировка ти дават повече шансове за успех.

  20. #195
    suicide cut ден номер 22 http://prntscr.com/dxswmr ши са гръмна

  21. #196
    BiserkaManolova
    Guest
    Добре ли е да се пие л-карнитин сутрин на гладно преди тренировка (основно спининг) ? Моля за съдействие , кое е по добре за бързо изгаряне на мазнини

  22. #197
    djillas
    Guest
    Някой пробвали е лечебното гладуване (интермитентно хранене)?
    Стана ми интересно, като видях следната статия https://www.timefortrain.com/blog/hr...oto-gladuvane/
    и си мисля, че не е добре.. бих искал от вас съвет, дали изобщо да се подлагам на такова нещо?
    Не се стремя да се пускам на състезания и такива неща (когато е трябвало съм се пускал), но ми е любопитно какво добавки да се вземат в случай, че се подложа на такова нещо (искам да изгоря мазнини, като тренирам разбира се

    Поздрави.

  23. #198
    Супер фен Аватара на killemall_2002
    Регистриран на
    Sep 2016
    Мнения
    1 008
    Здравей и аз наскоро бях попаднал на подобона сататия за периодичното гладуване и открих този клип, който ми беше полезен https://youtu.be/3-7QkqXknkA
    Born to lose,Live to win

  24. #199
    petq99plv
    Guest
    Според мен в гладуването няма нищо полезно! Аз се храня в нормални количества и ям всичко и не съм много добре ходя само пеш. В класа ми съм едно от момичетата с най-добра фигура и никога не съм се ограничавала с храненето.

  25. #200
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Браво, добра реклама правиш. Аз лично си взимам от силата, че са ми на оферта и засега не съм имал проблеми също, както и от онлайн магазина на бб тийм.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си