.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Курсове за книжка (Мотор)

    Извинявам се ако темата не е за тук, но не знаех в кой раздел да я пусна. Искам да си купя мотор и да взема книжка. Мотора коя група се води? Колко струва г/д изпита?

  2. #2
    ем значи до 50 кубика се изкарва М категория , няма значение дали е скутер,пистов или крос трябва да е 50 кубика и да си на 16. Ако си на 17 можеш да изкараш А1 с нея имаш право да караш до 125 кубика , но я има само в по-големите градове . Мен сичко ми излезе около 150 лева ( курсове , изпит пред ДАИ , БЧК и заявката за книжката )

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от buba_strelec
    ем значи до 50 кубика се изкарва М категория , няма значение дали е скутер,пистов или крос трябва да е 50 кубика и да си на 16. Ако си на 17 можеш да изкараш А1 с нея имаш право да караш до 125 кубика , но я има само в по-големите градове . Мен сичко ми излезе около 150 лева ( курсове , изпит пред ДАИ , БЧК и заявката за книжката )
    мерси за инфото

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    за кво ти е книжка? аз като си идвам у БГ моя мотор го карам дори без номера...

  5. #5
    За всеки случай, че ако ме спрат да си имам книжка. Така ще се чувствам по сигурна (звучи смешно ама...)

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от anna93
    За всеки случай, че ако ме спрат да си имам книжка. Така ще се чувствам по сигурна (звучи смешно ама...)
    от кой град си ? да ти помогна с листовките евентуално

  7. #7
    Пазарджик. Но все още не съм сигурна кога ще карам.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от anna93
    Пазарджик. Но все още не съм сигурна кога ще карам.
    или дали ще караш

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    Цитирай Първоначално написано от anna93
    Пазарджик. Но все още не съм сигурна кога ще карам.
    или дали ще караш
    Да. Аз попринцип бях навита, но като се замислих може би ще го отложа малко във времето, защото парите за изпита са лесни, но за мотора и т.н. ще ми е малко трудно да ги намера. Така че като имам възможност да си купя мотор, тогава ще ги карам.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от anna93
    За всеки случай, че ако ме спрат да си имам книжка. Така ще се чувствам по сигурна (звучи смешно ама...)
    +1 . Хубаво е да се научат разните правила и знаци, за да няма... гафове на пътя . buba_strelec, колко време отнема цялата процедура по вземането на изпитите, получаване на документите?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си