.
Отговор в тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 143
  1. #1

    Дъртаци срещу нас???лол

    Ъъм..рядко пиша тук за проблеми но реших да си кажа...
    Та така...вчера видях бившата с някъв сигурно ...на 27-30....(тя е на 15) е тука ч печат ПЕДО БЕАР АПРУУВ...та мисалта ми е че момичетата все повече и повече отиват при по стари които не могат да си намерият жени от своята категория и го удрят на педо...излиза им по-евтино щото да кажем работят и могат да си позволят да им купуват разни глупости на малките и ги возят в колата в квартала и "глей кви сме пичове"...а такива като мене дето са си на 15-16 (поне лично за мене) кво праиме....ДУХАМЕ СУПАТА е тва .... дева напрао .... но комент...
    ПС: не искам да се обиждат хората които са 20-30 под думата дъртаци...нищо лично...

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    ...Не разбирам...от какво се привличат децата,че да ходят при такива...АКо е заради финансите ^^...не им ли е неудобно/отвратително/неморално/т.н да стоят до човек,който може да им е баща
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  3. #3
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    Хах. Тук може да се поспори малко.
    Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
    А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
    Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

    И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
    Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години...

    For you
    Skillet - Never Surrender
    I miss you...


    "Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от onestar
    Хах. Тук може да се поспори малко.
    Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
    А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
    Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

    И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
    Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години...
    Добре де...да кажем,че е така както казваш...от какво е привлечено момичето? Едната защита? Дори физически не си представям какво би я привлякло.
    (Не че 30 годишните не са привлекателни. Привлекателни са за 30 годишни дами. ^)
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298
    Лапачо де куро за мангизи братле ... вози я , купува и разни глезотийки и тя се кефи... и е готова на всичко за да има това което желае ... бате ако приемаш съвети , намери си някоя свястна на твоите години която е нормална а не няква "кукла" или "кофличка" защото тези не оценяват че имат до себеси сериозно момче .... парите са им мания
    Цитирай Първоначално написано от tuning.bg
    Осъзнаваш ли колко си прост?
    K O 6 M A R A

  6. #6
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    Цитирай Първоначално написано от onestar
    Хах. Тук може да се поспори малко.
    Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
    А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
    Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

    И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
    Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години...
    Добре де...да кажем,че е така както казваш...от какво е привлечено момичето? Едната защита? Дори физически не си представям какво би я привлякло.
    (Не че 30 годишните не са привлекателни. Привлекателни са за 30 годишни дами. ^)
    От подхода му? От разговорите, разбирателството... или просто се е привързала към него с времето? Чувства, че до нея стои мъж, а не някакъв лигльо?
    М`да, има момичето, които търсят точно това.
    И в крайна сметка никой не е казал, че ще е трайно. Може да са заедно година, но не разбирам защо трябва да се крият и/или срамуват от себе си, зарази погледите/мнението на хора като автора.

    И друго...
    Защо едно 15 годишно момиче би тръгнало с 30 годишен като се имат в предвид по-горе споменатите обстоятелства? За да се изфука (с нещо, което всъщност не получава (материалното)) или защото намира това, което момче на 15-17 не може да й даде?

    For you
    Skillet - Never Surrender
    I miss you...


    "Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  7. #7
    Повече от фен Аватара на zay4e
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Ямбол (v momenta sym v 4ujbina)
    Мнения
    412
    Има такива на които им е писнало да ходят с незрели момчета... защото момчетата стават зрели много по-късно от колкото момичетата...... пък има и такива( и според мен те са повечето) които ходят с по-големи просто да се фукат

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    665
    Авторе, виж как се изразяваш, виж как си написал мнението си и сам си отговори на въпроса защо момичетата ходят при по - големи момчета (мъже) ... А ако не си достатъчно интелигентен ще ти отговоря да не си затормозяваш пубертетския мозък - Момчетата на възраст между 15-20 г. нямат абсолютно никакъв подход към момичетата, нормално е човек с повече опит да направи по - голямо впечетление, нямате маниери, нямате теми на разговор (дори и да намирате те едва ли са интересни за отсрещната страна,а дори и да са интересни са казани безинтересно) Така че много лесно момчетата си обяснявате : "тя гледа парите", да ама не има много други фактори, които дори не ви минават през акъла.

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Ама чакай малко бе...Едно 15 годишно само по себе си не може да се каже,че е сериозно,разбрано,отговорн о и т.н за да търси тези неща в човек по-голям от нея с още 15 години. Оо На 15 годишното му трябва друго 15-16-17-18 годишно,което да отговаря на неговите качества. Аз на 15 години мислех по-големите за досадни и скучни. И сега ще ми е прекалено сериозно ако съм с 30 годишен. Оо Сигурно ще се чувствам като...семейна,а времето ми е сега. Оо Дори не се чувствам голяма за 18-те си години.
    И как ще има до себе си мъж,а не лигльо,като самата тя е все още лигла/дете. Оо Не й трябва мъж,а момче!



    За да не пускам нов пост...


    На едно МОМИЧЕ не й трябва МЪЖ,а МОМЧЕ. О.О
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  10. #10
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    onestar Не съм съгласна с писаното..
    1.15 годишното момиче може да бъде защитена от баща си,майка си,приятелите си,от гаджето си - според мен това не е причината..Как може да ходи с МЪЖ,а тя все още е ДЕТЕ ..

    2.Не всички мъже мислят като тебе..Едва ли няма да иска секс от нея..Но все пак това е моята гледна точка..

    По темата - Тези мъжи просто не могат да си намерят жена на тяхната възраст и прибягват към малките,защото е по-лесно да ги излъже..

    И не слагай всички момичета под общ знаменател
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  11. #11
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    На едно МОМИЧЕ не й ТРЯБВА МЪЖ, а МОМЧЕ, но ако ИСКА МЪЖ и го НАМЕРИ, какъв е проблема да го ИМА?

    SmilezZz: Не съм те карала да се съгласяваш.

    For you
    Skillet - Never Surrender
    I miss you...


    "Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  12. #12
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Никога не съм ги разбирал тези връзки. Няма да правят секс. А какво. Ще си се самозадоволяват и ще разсъждават по философски теми. Аз че съм на почти 24 години ми е някакси неприемливо с това мислене в момента да се занимавам с по-малки от 17 годишни, а иначе за най голяма разлика комфорта ми е най-голям до около 19, изглеждат ми що годе зрели но до 17 приемам че може и да са се развили по бързо от другите.

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Цитирай Първоначално написано от onestar
    На едно МОМИЧЕ не й ТРЯБВА МЪЖ, а МОМЧЕ, но ако ИСКА МЪЖ и го НАМЕРИ, какъв е проблема да го ИМА?

    SmilezZz: Не съм те карала да се съгласяваш.
    Ама защо ще иска мъж бе? Оо Все едно да иска баща си. Не може едно момиче да иска мъж докато не стане жена. Оо
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  14. #14
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Аз на 21 вече си гледам пенсионния фонд?
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  15. #15
    Боже на къде отива тоя свят...
    Може да съм сам, може да падна във боя.
    Живота ми свърши обаче знай, че идвам за твоя.

  16. #16
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    Цитирай Първоначално написано от onestar
    На едно МОМИЧЕ не й ТРЯБВА МЪЖ, а МОМЧЕ, но ако ИСКА МЪЖ и го НАМЕРИ, какъв е проблема да го ИМА?

    SmilezZz: Не съм те карала да се съгласяваш.
    Ама защо ще иска мъж бе? Оо Все едно да иска баща си. Не може едно момиче да иска мъж докато не стане жена. Оо
    Ама защо да не може? Защото не е редно? Защото обществото не го позволява?
    Факта, че за теб е невъзможно, не означава че и за останалите Е.

    For you
    Skillet - Never Surrender
    I miss you...


    "Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  17. #17
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от onestar
    SmilezZz: Не съм те карала да се съгласяваш.
    Просто си изразих мнението..Даже писах че - "това е моята гледна точка",нали ?
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  18. #18
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от onestar
    Хах. Тук може да се поспори малко.
    Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
    А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
    Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

    И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
    Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години...
    Има такова животно на 30 години. Когато всички други алтернативи са изчерпани.
    Какъв разговор (щом приемаме, че няма секс) може да има между 15-годишна и 30-годишен? Какви общи неща могат да споделят?
    Хайде, не говорете глупости, че е смешно.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  19. #19
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Цитирай Първоначално написано от onestar
    Хах. Тук може да се поспори малко.
    Винаги ли, когато едно 15 годишно момиче ходи с 30 годишен, се гледа от ъгъла на автора?
    А ако "дъртака" не иска секс? Ако не купува разни парцалки на 15 годишната? Ако момичето се чувства добре в неговата компания, защото е разбирана, подкрепяне и... хм, защитена? Ако тя не е поредната пикла, която гледа да се изфука с материалното? А този на 30 се радва на присъствието й, прекарват времето си заедно, приятно им е и прочие?
    Свикват заедно. 30 годишния не си позволява секс с нея, защото етикета "педофил" е повече от ясно, че ще му бъде лепнат.

    И тогава какво? Връзка без секс? Ами... емоционалната страна?
    Или сега ще кажете, че няма подобно животно на 30 години...
    Абсолютно Сама съм го изживявала /не с толкова голяма разлика, но 5-6 години беше/ и знам какво е

  20. #20
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Има една планина разлика между 5 и 15 години. Безсмислено е да го сравняваш.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  21. #21
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    ^^ Май сега е момента да "опетня" името си във форума.

    Била съм с мъж 13 години по-голям от мен (изключваме секс). Нямахме бъдеще, не сме мислили, че ще е дълготрайно, обаче ни беше добре заедно. Говорели сме си по телефона с часове и отделно като се видим винаги е имало какво да си кажем (примери няма да давам).
    Три от съученичките ми имаха по-задълбочена връзка с негови колеги (и двете все още я поддържат), излизали сме всички заедно, ходили сме по хижи, винаги ни е било забавно...
    Беше моментно, но хубаво и същевременно нередно според общоприетите правила, и в интерес на истината това не ми попречи да се чувствам добре с него.

    For you
    Skillet - Never Surrender
    I miss you...


    "Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  22. #22
    Идеята е следната... тя излиза с него поради няколко причини:
    1.(най-вероятно) Той и я глези с глупости вози я с колата в квартала "и глей къф е готин"....щото работи и може да си го позволи и му изнася...
    2.Той не може да си хване жена на неговите години...което е също много вероятно щото като го видях къв е.....
    3.Тя наисти може да търси нещо по-добро от тинейджър.....но според мен тва е малко вероятно....
    Според мен всяка жаба да си знае гьола ама аре... разбирам 3-4 айде дори 5 години разлика ...ама 10-15...ти то на тая възраст....аре моля ви се ......
    Пс: аз с нея скъсах одавна така че не ми пука много много ...просто не мога да разбера ква е тая "мода"....

  23. #23
    Супер фен Аватара на Eclipsercho
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    In another dimension
    Мнения
    1 202
    Ами, приятелю.. колкото и вулгарно да звучи..
    На кифличките им трябва един дърт хлебар да ги пълни с мармалад за да може другите кифлички около тях да им завиждат.

    От такива момичета по-надалеч

    Такива кифли сте, че си приличате като две капки боза..
    Цитирай Първоначално написано от Altamira
    много странно, как веднага решихте, че нищо ми няма, само щото са ме продали за 3 пъти девствена и защото 2 пъти ми късаха химена?
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!

  24. #24
    Може на теб да ти се е сторило, че въпросния е на 27-30, има някои хора, които изглеждат по-големи, отколкото са всъщност и обратното.
    Въпросът е друг, а именно, че на теб ти пука повече от "не ми пука много много", щом толкова се възмущаваш, че чак и теми пускаш. Човек не реагира така, когато не го интересува живота на бившата му.

    ЕДИТ: пак сравнение с мармалад, почвам да се засягам.

  25. #25
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    Цитирай Първоначално написано от ratex
    Идеята е следната... тя излиза с него поради няколко причини:
    1.(най-вероятно) Той и я глези с глупости вози я с колата в квартала "и глей къф е готин"....щото работи и може да си го позволи и му изнася...
    2.Той не може да си хване жена на неговите години...което е също много вероятно щото като го видях къв е.....
    3.Тя наисти може да търси нещо по-добро от тинейджър.....но според мен тва е малко вероятно....
    Според мен всяка жаба да си знае гьола ама аре... разбирам 3-4 айде дори 5 години разлика ...ама 10-15...ти то на тая възраст....аре моля ви се ......
    Пс: аз с нея скъсах одавна така че не ми пука много много ...просто не мога да разбера ква е тая "мода"....
    Не каза нищо различно от вече изписаното. И за тази "мода" се изговори много вече.

    ПП: Сигурно вече ще предложите момичета направили този избор, да се разпъват на кръст?

    For you
    Skillet - Never Surrender
    I miss you...


    "Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си