.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 42 от общо 42
  1. #26
    Мега фен Аватара на Gr0zDan0v
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Софето ;d
    Мнения
    3 367
    Алекс най-радва

  2. #27
    и аз съм на мнение ,че аналния секс е по хубав от вагиналния но определено преди да го направите момичето трябва да си е направила клизма или да е ходила по голяма нужда иначе после пича ще има да се чуди какви са тия семенца от домати по оная му работа
    YEAH

  3. #28
    без да съм правила ще ти отговоря! има такива на които им харесва и такива на които не!

  4. #29
    Аватара на GirlfromHell
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    146
    Цитирай Първоначално написано от bqsna_teenagerka
    без да съм правила ще ти отговоря! има такива на които им харесва и такива на които не!

    Аз съм го правила и ти споделям мнението.На мен не всеки път ми харесва както и не всеки път ме боли.

  5. #30
    Много си е як аналния...но не за всеки път,иначе омръзва.
    Иначе обичам
    Цитирай Първоначално написано от finger4o
    Американски форум: Питаш и ти отговарят

    Руски форум: Питаш и ти отговарят с въпрос

    Български форум: Питаш и веднага всички започват да ти обясняват колко си тъп

  6. #31
    Да точно всичко зависи от обстановката и желанието

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от Djorgy Виж мнението
    Да точно всичко зависи от обстановката и желанието
    Тема от 2010...Като толкова те вълнува чети в интернет, има предостатъчно информация.
    ...

  8. #33
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    на мен ми харесва
    Мойта вуду кукла...

  9. #34
    Зависи. Понякога ми харесва, но много зависи с кой го правя. Задължително условие е аз да го искам. Не мога да кажа кой ми харесва повече, вагиналния или аналния. В идеалния случай комбинирам двата. Гаджето ми ме качва на черашата, завършваме с анален.

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от lili-ton Виж мнението
    Зависи. Понякога ми харесва, но много зависи с кой го правя. Задължително условие е аз да го искам. Не мога да кажа кой ми харесва повече, вагиналния или аналния. В идеалния случай комбинирам двата. Гаджето ми ме качва на черашата, завършваме с анален.
    лапаш ли му след като те е ебал в гъза

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от uBuTo Виж мнението
    На мен ми харесва и го правя! Как да ти опиша какво е чувството? Пробвай и ще разбереш. Според мен не е по-хубав от вагиналния
    +1

  12. #37
    Много зависи от партньора, много. Начина по който прави вагинален секс, определя дали ще стигнем до анален. По-често отказвам. Просто ги сравнявам с един определен мъж, еталон за мен в леглото. Знам точно какво искам. Не искам да звуча високопарно, но за дупето, летвата ми е висока.

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от D1esel Виж мнението
    Харесва ли ви? какво е чувството? По-хубав ли е от вагиналния?
    Харесва ми, но не знам дали повече от вагиналния, защото не съм правила все още вагинален. Усещането ми харесва в back door -а

  14. #39
    Навсякъде и харесвам, щом съм нежен

  15. #40
    Според мен им харесва на мацките, досега никоя не ми е отказала и са доста ненаситни искат и още и още. Т о май зависи как ги галиш

  16. #41
    Абсолютно нормално е на жена аналният секс и грам да не и хареса на първия, петия
    , на десетия път. Преди да почваш, задай си следните въпроси: Можете ли да си говорите за това напълно отворено? Информирали ли сте се достатъчно за това как става най-лесно и какви неприятни изненади може да има? Имате ли презерватив? Ако отговорът на всичко е да, следващата стъпка е да се убедиш, че се размазва от кеф от вагинален секс. Само малко да има колебания, забрави, и си усъвършенствай вагиналния. Когато все пак решите - аналният секс от раз боли нечовешки. За него няма първи път, има месеци, в които всеки път е първи и се научавате бавно как става, с много фейлове. Аналният секс не е просто случка, той започва с психологическа нагласа и свикване с идеята и това въобще да я пипаш там. Предложи и сама да се опитва известно време с пръсти и много лубрикант. Препоръчвам един прозрачен на спортекс или по такъв медицински. Никакви шарени и миришещи и гъделичкащи на дюрекс,защото страшно щипят върху разранена лигавица. Когато започнете заедно, влез буквално сантиметър-два и я остави да свикне. Другият път малко повече и така нататък. Спри веднага, ако има дискомфорт. Обикновено в началото е лесно, но след 3-4 см идва истинската лигавица на ректума, която е много чувствителна. Затова в никакъв случай не натискай по-силно, ако не влиза. Това става само с отпускане и огромно старание от твоя страна да я възбудиш. И не слушай всички 15-годишни, които твърдят, че страшно им харесва. Това са или лъжещи, или продължително позволили изнасилване и свикнали с това момичета в името на това да се харесат.

  17. #42
    Аз съм доста консервативна относно задника ми. Много съм "затегнала" пропускателния режим От две години само с един мъж съм правя анален (не съм семейна). На въпроса, дали ми харесва? Не правя неща, които не харесвам. Но не означава, че вагинално не ми харесва. Просто отзад е различно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си