.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 72 от общо 72
  1. #51
    Амиии...може мацката да е болна от гъбички..или да е в цикъл...или козметичката и да е в оптпуска...защо винаги търсите сложни отговори?

    Логично е, ако едно момиче е ИСТИНСКИ девствено(т.е. не са го докарвали до оргазъм по НИКАКЪВ начин, а не само че има "физичеески прегради") да няма сексуален апетит (да не бъркаме любопитството с апетита - това "Има там едно червено в гащите ми дето ме сърби, искам да разбера за какво служи" не е апетит....).

    Другото което е - защо е толкова голям интереса към девствените мацки немога да разбера?Ами...вие дори неможете да ги различавате пък интерес проявявате...а и пък ако можете би трябвало да се чувствате леко все едно изнасилвате някой..или все едно му правите услуга...за мен разликата между девственицата и недевствената, е точно сексуалния апетит който се появява като вторично явление...ами кажете тогава защо ви прави кеф да спите с някой, който незнае за какво става въпрос, ако вие вече имате опит и подход към другите мацки?За всички девствени които четат това в момента- не се обиждайте, мам разликата на първия път не е нищо друго освен резултат от невежество и разбиване на прекалено големите очаквания-нежността не пада от небето, тя НЕ е резултат от вашата девственост, нито от вашата сдържаност спрямо половинката, а е резултат от ОПОЗНАВАТЕТО ви, от това, че вече сте се научили как да си доставяте удоволствие по различни начини, че сте говорили един с друг, че сте прекарвали чвреме заедно и извън леглото вече знаете как да поканите другия понежен начин в леглото и да откарате там половин ден в нежности, нежността не би се различавала, ако го нямаше и дивия секс и...провалите(под което обикновено се визира първия път )

    А момичетата нито са импотентни, нито им се чака чак толкова...извинета ама аз смятам, че няма нижда да се МЪЧИМ 6 месеца, какво е това момиче, дето за 6 месеца не му се е приискало да е с някой....аз като представителка на нежния пол искам да питам пък-момчета, кой еи излъга, че на момичетата не им се прави секс, просто си помислете за начина по който го поднасяте Момичетата чакат, защото за разлика от момчетата им се иска да правят секс редовно с 1 и същи човек, защото секса за тях е нещо по-различно от само "напред-назад, напред-назад" но им е ясно, че винаги и през това се минава и за разлика от мъжете на тях им се лепят етикети, когато много често си сменят половинките,,,което впрочем е логично, защото е трудно някой да задоволи жена ако не и обърне достатъчно внимание, т.е. ако не я обича....

    Това впрочем е и отговор на въпроса защо момичетата винаги ходят с по-големи от тех - ами защото по-възрастните типова вече са минали по тоя път, и най-накрая са разбрали, че то просто така не става и че ще им се наложи да си намерят някоя с която биха изчакали уважително време, знаейки си че си заслужава (ако мацката не е прекалено садистична(6 МЕСЕЦА!!!!) )...та..тези типове обикновено няма да ги намериш да пускат теми от този сорт(Защо тя не ми пуска?Защо тя ме кара да чакам?Как да сваля момиче? и впрочее, които само за доказателство, за това колко глупави, мързеливи, плашливи и надути на малкоте сополанковци и как чакат някой друг да им свърши работата-натрупайте си сами отип момчета, за да можете да си отговаряте в конкретните ситуации, а междувременно попрочете нещо полезно - теоритични статии, статистики и изследвания, книжки и така нататък - бъдете компетентни с 2 думи и бъдете наясно с това, което искате!), за по-скоро да пишат статии от сорта на http://www.teenproblem.net/f/viewtop...r=asc&start=15 (9те урока - наистина велика тема, супер добре представена!) , които не са "теория" или "суха материя" а са си просто нужната база за качествен секс....

    И все пак...за мен най-логичния отговор на подобен въпрос (Защо момичето ме кара да чакам)е чисто физическа спънка - било то химена ви или некачествената ви интимна прическа!(когато става за период, по-дълъг от нормалното)А иначе има една поговорка 'Мацка, която скача на 1 ва среща в леглото обикновено не планира да има втора такава "

  2. #52
    Цитирай Първоначално написано от Callisto
    ...ужас! Аз добрече случих на нормален човек...От тези коментари си вадя извода, че 98% от момчетата да тоталните боклуци искащи само секс още на първа среща и нищо ангажиращо...добрече винаги съм си потбирала добре момчетата и всички са били уникалните хора, които даже и сега след като сме скъсали и са минали години оещ си се обичаме (приятелски) и биха дали всичко за мен, за да съм добре и, за да съмзащитена. Аз нищо не искам от тях, но винаги е хубаво да знаеш, че има кой да те пази, ако някой ден имаш нужда от това.
    Вие ми се трувате жалки и ме отвръщавата...После всяка 2ра тема е "как да ми пусне на 1ва среща?", "Защо ходи с дъртаци, а не с мен?" и тем подобни...ми защото сте курвари и не струвате и 1 стотинка...Кой би искал да ходи с вас...

    О.О Тъжно... следващия път не визирай всички ни... смешно е... плюс това си виж писаницата и я оправи, че имаш доста грешки. (сега не казвай, че е от бързина) Казвам го с добри намерение и не търся да се заяда с теб!
    Много честен човек съм,
    обичащ най-доброто,
    не ми липсват нито жени, нито пари, ни любов.
    Яхнал коня си,
    през пустинята вървя,
    звездите и луната ме напътстват на къде да вървя.

  3. #53
    Ако в началото на всяка 1 врзка,момичето прави секс,представяте ли си ,какво ще стане?? След 3-4 год и всеки следващ ще има чувството,че си мята п*шката в коридора и ще й лепнат титлата "к*рва" и ест,че после мн трудно ще си намери човек с истински чувства...
    Обичам те,Антонио!!!!

  4. #54
    еми еми сигурно щото трябва да си имат хората доверие пък и ако той докаже че не е само заради секса с нея повечето биха пуснали

  5. #55
    Повече от фен Аватара на pentxayc
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    между две женски бедра ;>
    Мнения
    397
    Какво ми даваш,ако ти кажа?
    задник съм


    "Revenge is a dish, best served with my dick."

  6. #56
    защото се правим на дръпнати , но и вие момчетата прекалявате .. когато в главата ви е само тфа как да си легнете с някоя ... Ние сме свикнали да бъдем обсипвани с внимание, нежности , да се чувстваме харесвани и оби4ани ... пък тогава ве4е и сами ще си го искаме ..
    винаги има две мнения .. -моето и грешното ..

  7. #57
    Цитирай Първоначално написано от hug4i
    Ако в началото на всяка 1 врзка,момичето прави секс,представяте ли си ,какво ще стане?? След 3-4 год и всеки следващ ще има чувството,че си мята п*шката в коридора и ще й лепнат титлата "к*рва" и ест,че после мн трудно ще си намери човек с истински чувства...

    А на бас, че ако го е правила с двама човека общо 600 пъти ще е по-"разтегната", отколкото, ако го е правила с десет само десет пъти!
    То не е важно с колко мъже, а колко АКТА. Отделно е важно и на какви размери е попадала. Да не говорим, че е важно и дали е раждала...
    Колкото до титлата "курва", тя вече се размива, щото при сексуалната революция всички са си повече или по-малко курви (самият факт, че почти няма хора, да се женят дествени си е курварлък)...

    За истинските чувства - то и да е девствена пак няма гаранция.
    Иначе и аз предпочитам момичета с по-малко опит, ама никой не ме пита
    Good luck, Bad luck, Luck...

  8. #58
    Ооооо, Лили555 е някаква какичка.
    Како, добре дошла!
    Мисловен тип ще се окажеш ти...Дай да помислим заедно...




    Другото което е - защо е толкова голям интереса към девствените мацки немога да разбера?
    Не всички. Има момчета, които се гнусят от тях. Ама има други, които просто :

    -искат да са първите
    -искат да са сигурни, че във вагината няма някой сифилис и от сорта

    Има си какво да се желае от дествена вагина или девствен пенис...





    Ами...вие дори неможете да ги различавате пък интерес проявявате...
    Чак пък да не може. Е, ако умишлено някоя излъже. То едно време много популярни са били тези лъжи - ляга с тебе по време на мензис и ти си викаш "Много кръв, бряяяя! Голяма девственост!"

    кой еи излъга, че на момичетата не им се прави секс, просто си помислете за начина по който го поднасяте

    Има една част 1-3 % , които са асексуални и не им се прави. Има си и фригидни. А си има и нормални, които още не са си открили сексуалното желание. ДА НЕ ПРОПУСКАМЕ и тези, със сексофобията. Тъй че може би 5-6 на 100 наистина няма да правят секс, ако ще и да си мистър Вселена.




    Момичетата чакат, защото за разлика от момчетата им се иска да правят секс редовно с 1 и същи човек

    Да-да. Не всички. Има си момичета и жени, които си ги кефи да си сменят и да пробват с различни. То иначе нямаше да има толкова женски изневери.






    Това впрочем е и отговор на въпроса защо момичетата винаги ходят с по-големи от тех - ами защото по-възрастните типова вече са минали по тоя път, и най-накрая са разбрали, че то просто така не става и че ще им се наложи да си намерят някоя с която биха изчакали уважително време, знаейки си че си заслужава

    Абе не всички. В други теми сме спорили, щото има хора тука, ейджисти, които забраняват сериозно такива връзки Някои си ги самозабраняват.



    Казваш, че батковците, чичовците и дядовците не биха се оплакали, ако не им пуснат ли? Зависи от много фактори. Ама, ако само им ядат и пият парите (както на мен ми се случи с една преди няколко месеца) и в същото време се правят на много морални, може и да се оплачат.


    'Мацка, която скача на 1 ва среща в леглото обикновено не планира да има втора такава "

    Зависи колко й е харесало. Имал съм няколко, които са искали не само да повторим, но и да потретим.

    [/quote]
    Good luck, Bad luck, Luck...

  9. #59
    Аватара на loliii
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    in the reality : )
    Мнения
    911
    Цитирай Първоначално написано от dominating
    Цитирай Първоначално написано от Seducti0n
    за да му отдадат нещо толкова специално
    Ако си мислиш, че една пу*ка е "нещо толкова специално" си в грешка... На света има 3 милиарда такива!
    Колкото и да ме е яд да си го призная, си прав. Докато момичетата се заблуждават, че са много специални и всеки ги чака да ги опне, ще си останат девствени и незадоволени.
    Goodbye my friend, will i ever love again?
    Memories made in the coldest winter!


    Dr3amy

  10. #60
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    Не знам, не мога да разбера и вероятно никога няма. Сексът за мен е като яденето. Физическа НУЖДА. И мъжете и жените я имат еднакво. И на жените и на мъжете им става хубаво от секса. Не виждам защо някой ще иска да се дърпа.

  11. #61
    Цитирай Първоначално написано от loliii
    Цитирай Първоначално написано от dominating
    Цитирай Първоначално написано от Seducti0n
    за да му отдадат нещо толкова специално
    Ако си мислиш, че една пу*ка е "нещо толкова специално" си в грешка... На света има 3 милиарда такива!
    Колкото и да ме е яд да си го призная, си прав. Докато момичетата се заблуждават, че са много специални и всеки ги чака да ги опне, ще си останат девствени и незадоволени.
    На мен не ми се е случвала тая случка да не ме пожелаят на първата среща. направо ми се натискат и ми става неудобно пред хората.
    Бъди свободна с чичко Салвадор!

  12. #62
    защото ги е страх да не бъдат на**ани и зарязани, което се случва доста често!
    FUCK-тически не ме интересувате..


  13. #63
    Цитирай Първоначално написано от Burn94
    Има хиляди хиляди хиляди теми в които са разисквани такива въпроси, но все пак според мен лично така дефакто всъщност основната причина е че искат да бъдат изчукани и зарязани тъй като кочовете като ни се до*бе сме еднакви - гледаме да топнем чушката и бягаме. Други пък не искат да изглеждат лесни и така. Всички си имат причини пък и женската психика си е доста сложно нещо



    така си е.

  14. #64
    Цитирай Първоначално написано от DinViesel
    Имаш грешка..не че не искат секс , просто за тях това не е най-важното в една връзка , за разлика от 80% от мъжете, които са на принципа " чук-чук-чао" . Та затова , в началото оставят секса на по-заден план. Пък и женската психика е едно от най-сложните неща на този свят.

    p.s ( тва последното за женската психика , беше в кръга на шегата :] )
    +1 За нас мъжете едно от най-важните неща в една връзка е секса

  15. #65
    Цитирай Първоначално написано от uBuTo
    защото ги е страх да не бъдат на**ани и зарязани, което се случва доста често!
    Не дръж на тия неща
    I am burning for a change like a church in Norway.

  16. #66
    Цитирай Първоначално написано от NuclearAttack
    Цитирай Първоначално написано от uBuTo
    защото ги е страх да не бъдат на**ани и зарязани, което се случва доста често!
    Не дръж на тия неща
    Е сега не можеш да кажеш, че в последно време това не е често срещана практика!
    FUCK-тически не ме интересувате..


  17. #67
    Мега фен Аватара на PainMonopoly
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Аахен
    Мнения
    3 561
    И какво като са ви наебали и зарязали? Да не би да не ви е било хубаво като са ви ебали?

  18. #68
    Аватара на Force_bladeR
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    във филма ..
    Мнения
    634
    Цитирай Първоначално написано от DinViesel
    Имаш грешка..не че не искат секс , просто за тях това не е най-важното в една връзка , за разлика от 80% от мъжете, които са на принципа " чук-чук-чао" .)
    Да.. и аз ги гледам американските "тийн" филми


    Who's next!

  19. #69
    Цитирай Първоначално написано от uBuTo
    Цитирай Първоначално написано от NuclearAttack
    Цитирай Първоначално написано от uBuTo
    защото ги е страх да не бъдат на**ани и зарязани, което се случва доста често!
    Не дръж на тия неща
    Е сега не можеш да кажеш, че в последно време това не е често срещана практика!
    Ами зависи с кой се хващаш
    I am burning for a change like a church in Norway.

  20. #70
    е защо .. то е страх ,все пак незнаеш какво ще стане и какво ще е чуството ..

  21. #71
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Защото,когато Ви пуснат в началото,започвате да ги наричате к***и и ефтини парцали
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  22. #72
    Аватара на ozzy
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    519
    щот са кухини щот се правят на недостъпни имат самочувствие което е без покритие щот са най-отворените .. и като ги тропнеш и като ги зарежеш ти счупват телефона .. ало каде си.. кво правиш .. путки майни .. иначе кой аз ли аз съм най - отворената никога нема да тичам за момче .. хххххххххххххххххххх
    Exorcism !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си