.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Секс = болка и парене

    Здравейте
    Проблемът ми е следния:
    При секс изпитвам силна болка при проникване , съпроводена с леко парене. По време на половия акт не мога да кажа, че изпитвам това, което всички други изпитват (предполагам).
    Не мога да кажа, че е удоволствие..

    На какво може да се дължи това ?

  2. #2
    Хм, теоритично може да си хванала нещо венерическо. Това май е най-кофти вариантът, за който се сещам. На твое място бих отишла на лекар.
    Друг вариант (ако водиш полов живот отскоро) е просто да не си свикнала, може би. Чувала съм, че на някои момичета им трябват няколко пъти, преди да започнат да се наслаждават на секса.

  3. #3
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    Може да се дължи на мнооооооого неща. Бягай на гинеколог. NOW!

    Не вярвам да е въпрос на "свикване" - болка, може би, но парене?

  4. #4
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    най-вероятно си лепнала нещо... Ходи на гинеколог преди да стане лошо.
    Станислава

  5. #5
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554
    Може би инфекция.. Отиди на лекар най-добре!
    “Усмихни се.
    Има хора,които никога не се разделят!"


  6. #6
    Супер фен Аватара на Passi0n
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 128
    ония чичко с голата глава те часа в кабинета...

  7. #7
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    сещам се само за една гола глава
    Станислава

  8. #8
    "Звучи" ужасно. Бягай на лекар да те управи,че иначе !

  9. #9
    Ами всъщност не го практикувам много отдавна, но до сега поне 10-13 пъти съм го правила. В началото сметнах , че е нормално , все пак "първия път" нали..

    Но..сега вече ми се стува извън нормалното..

    Четох някъде че може да е и от презерватива, но..малко ме съмнява
    А и има много статии в нета за някакви ужасни болести просто..
    И аз мисля , че най - добре в случая ще е лекар. Някой може ли да ми каже в какво се състои самият преглед, защото до сега не съм ходила на гинеколог?

  10. #10
    Супер фен Аватара на Passi0n
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от t0d1t0
    сещам се само за една гола глава

  11. #11
    Повече от фен Аватара на hugeZ
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Във фитнеса
    Мнения
    394
    Според мен отиди на гинеголог и той да прецени. Ние не сме лекари и не можем да ти дадем диагностичен отговор А и като ти го каже лекар ще си по-спокойна Дано да не си хванала нещо венерическо
    Нещата, които не ме убиват ме правят по-силен! \/
    Deep Purple

  12. #12
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    ЛЕКАР !!!! Както казаха всички
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

  13. #13
    Инфекциите и гъбичките могат да предизвикат дисконфорт по време на секс. Отиди на гинеколог.

  14. #14
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Трябваше да почнеш с презерватива - тоест че ползвате. Случва ли ти се след полов акт като се измиеш пак да те сърби? Аз имам някаква болес, която и забравих името но тоест съм чуствителна към латекс и лубрикант и получавам сърбеж и течение от тях. Спри за една седмица да правиш секс, поддържай хигиена и след това го напревете без, за да видиш дали е от това. И наистина отиди на гинеколог, защото с догадки до никъде няма да стигнем. Иначе ако се откажете от презервативите има поне още 3 начина за предпазване, така че спокойно

  15. #15
    Аватара на ozzy
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    519
    според мен .. може да имаш нужда от у/овлажнител
    Exorcism !

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от mimsssssss
    Трябваше да почнеш с презерватива - тоест че ползвате. Случва ли ти се след полов акт като се измиеш пак да те сърби? Аз имам някаква болес, която и забравих името но тоест съм чуствителна към латекс и лубрикант и получавам сърбеж и течение от тях. Спри за една седмица да правиш секс, поддържай хигиена и след това го напревете без, за да видиш дали е от това. И наистина отиди на гинеколог, защото с догадки до никъде няма да стигнем. Иначе ако се откажете от презервативите има поне още 3 начина за предпазване, така че спокойно
    И какви са тези още 3 начина, защото аз се сещам само за 2 Не, че се заяждам, питам, защото тези презервативи не са си работа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си