.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 72
  1. #1

    Зашо момичетата не искат секс в началото ?

    Обаче като опитат не им се спира.

  2. #2
    Има хиляди хиляди хиляди теми в които са разисквани такива въпроси, но все пак според мен лично така дефакто всъщност основната причина е че искат да бъдат изчукани и зарязани тъй като кочовете като ни се до*бе сме еднакви - гледаме да топнем чушката и бягаме. Други пък не искат да изглеждат лесни и така. Всички си имат причини пък и женската психика си е доста сложно нещо

  3. #3
    Зависи,някой се правят на недостъпни,като по този начин си мислят че ще бъдат по желани от мъжете...

  4. #4
    Супер фен Аватара на cherrygloss
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    2 028
    Може би просто не искаме да бъдем "употребени" и зарязани..
    I found someone I can trust..can you see that I am bound to you? ?

  5. #5

    Re: Зашо момичетата не искат секс в началото ?

    Цитирай Първоначално написано от SEXYmaster
    Обаче като опитат не им се спира.
    Някои си го искат от начало до край.
    Good luck, Bad luck, Luck...

  6. #6
    Имаш грешка..не че не искат секс , просто за тях това не е най-важното в една връзка , за разлика от 80% от мъжете, които са на принципа " чук-чук-чао" . Та затова , в началото оставят секса на по-заден план. Пък и женската психика е едно от най-сложните неща на този свят.

    p.s ( тва последното за женската психика , беше в кръга на шегата :] )
    Обещанието е учтива форма на отказване.
    _____________________________________

    BBOY OR DIE !!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от cherrygloss
    Може би просто не искаме да бъдем "употребени" и зарязани..
    DeTee saM i dEte 6tee sI ostaNA s s1shtIte deCki me4tI (sun)

  8. #8
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Не всички са така Аз исках още преди да започнем да ''ходим ;д '',но все пак реших да изчакам 2-3 седмици...
    Шофирай разумно - стигни жив!

  9. #9
    Голям фен Аватара на Aniiiii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Лондон
    Мнения
    582
    Защото, например имам си приятел от скоро - направим го, и после се разделиме. С следващия същото, третия, петия и т.н

    И след това почват да се слагат етикетите като - Тая е курва и т.н

    Нищо няма да МИ стане ако изчакам и да видя как ще потръгнат нещата и да преценя дали си заслужава.. Нито пък на вас момчетата ще ви стане нещо да изчакате 2-3-5 или ако се налага повече седмици... (например)
    ♥ There are 365 suns - one for each day .. ♥

  10. #10
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Защото преди да изгубят девствеността си /повечето от момичета, не казвам всички/ държат на това да опознят човека до себе си, да разберат дали наистина ги цени, обича и уважава достатъчно за да му отдадат нещо толкова специално.И след това, когато това се случи, не виждам нищо ненормално или нелогично в сексуалния апетит.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Biskfitka
    Не всички са така Аз исках още преди да започнем да ''ходим ;д '',но все пак реших да изчакам 2-3 седмици...
    А така, кажи им го, за да не си мислят, че всички момичета са еднакви.
    То си зависи от човека, не от пола. Някъде бях чел, че един не искал, ама тя искала, та той се беше уплашил Всякакви ги има...
    Good luck, Bad luck, Luck...

  12. #12
    То това, че не си го признават е друг въпрос

  13. #13
    айде пак общи знаменатели .. избийте си ги от главите бе!!
    Всеки е различен!! ..

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от ReachlessGirl
    айде пак общи знаменатели .. избийте си ги от главите бе!!
    Всеки е различен!! ..
    Ами това и аз им казвам...докато си представят момичетата като едно и също нещо, никога няма да разберат как да се отнасят нормално...
    Ама животът учи...
    Good luck, Bad luck, Luck...

  15. #15
    Фен Аватара на dominating
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    114
    Цитирай Първоначално написано от Seducti0n
    за да му отдадат нещо толкова специално
    Ако си мислиш, че една пу*ка е "нещо толкова специално" си в грешка... На света има 3 милиарда такива!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от dominating
    Цитирай Първоначално написано от Seducti0n
    за да му отдадат нещо толкова специално
    Ако си мислиш, че една пу*ка е "нещо толкова специално" си в грешка... На света има 3 милиарда такива!
    Една путка не е нещо специално, АМА ЕДНА ДЕВСТВЕНА ПУТКА си е нещо специално. Особено в днешно време и особено за някой като мен, който никога не е "отварял" такава. Така че - путки много, девствени путки - малко!
    Знае се от икономиката, че дефицитните стоки са по-скъпи и по-ценни!
    Good luck, Bad luck, Luck...

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от gir
    Цитирай Първоначално написано от dominating
    Цитирай Първоначално написано от Seducti0n
    за да му отдадат нещо толкова специално
    Ако си мислиш, че една пу*ка е "нещо толкова специално" си в грешка... На света има 3 милиарда такива!
    Една п***а не е нещо специално, АМА ЕДНА ДЕВСТВЕНА п***а си е нещо специално. Особено в днешно време и особено за някой като мен, който никога не е "отварял" такава. Така че - п**** много, девствени п**** - малко!
    Знае се от икономиката, че дефицитните стоки са по-скъпи и по-ценни!
    true .. true ..

  18. #18
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Говорим като са девствени?Защото искат да е специално и с някой, с който са дълго време, някой, който ги уважава и е доказал, че ги обича и не му е само до секса.
    Следващите връзки пак няма да се дава веднага, ще й се прави секс, но няма да иска да изглежда лесна, защото всеки знае, че момче с много бройки е пич, а момичето е курва ,така че ... Иначе момичето мили за секс точно колкото и момчето, дори да не ви се вярва

  19. #19
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от dominating
    Цитирай Първоначално написано от Seducti0n
    за да му отдадат нещо толкова специално
    Ако си мислиш, че една пу*ка е "нещо толкова специално" си в грешка... На света има 3 милиарда такива!
    Това, че ти не би мотъл никога да оцениш девствеността на едно момиче, не означава, че останалите мъже/момчета не могат.
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  20. #20

    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    893
    Аз в началото искам....после не искам... ....не знамзащо го правя...не че не ми се иска...ама обичам да съм гад...и да ги тормозя...
    Of empty lies I know your heart broken a long time. Only only only the body will give you all night to stay there.Everything is a lie and deception deception deception is all a lie again I used to know but burn, burn, let but I'm with you again.

  21. #21
    В на4алото на една връзка е нормално да не искаме...За нас секса е доста по-назад в класацията за най-важни неща във връзката.А и нали трябва малко да се поопознаем-след това секса ще е по-хубав

  22. #22
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от Seducti0n
    Защото преди да изгубят девствеността си /повечето от момичета, не казвам всички/ държат на това да опознят човека до себе си, да разберат дали наистина ги цени, обича и уважава достатъчно за да му отдадат нещо толкова специално.И след това, когато това се случи, не виждам нищо ненормално или нелогично в сексуалния апетит.
    Точно..
    + това във една връзка не е важен секса,а чувствата..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    859
    повечето жени се обвързват емоционално, когато правят секс изчакват да "проверят" дали момчето с което са също има емоционално отношение или просто ска да я употреби

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Винаги съм се дразнела на девойчета парадиращи със своята девственост.
    Не искаш да правиш секс, не си готова, нямаш достатъчно доверие в партньора и т.н. - ок, това са напълно нормални неща и всяка си преценя за себе си кога да го направи.. но да приемаш девствеността си като най-уникалното нещо на света...
    Много се надценявате, сякаш всеки мъж би умрял да ви е първия.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от ReachlessGirl
    Цитирай Първоначално написано от gir
    Цитирай Първоначално написано от dominating
    Цитирай Първоначално написано от Seducti0n
    за да му отдадат нещо толкова специално
    Ако си мислиш, че една пу*ка е "нещо толкова специално" си в грешка... На света има 3 милиарда такива!
    Една п***а не е нещо специално, АМА ЕДНА ДЕВСТВЕНА п***а си е нещо специално. Особено в днешно време и особено за някой като мен, който никога не е "отварял" такава. Така че - п**** много, девствени п**** - малко!
    Знае се от икономиката, че дефицитните стоки са по-скъпи и по-ценни!
    true .. true ..
    Of course! Едно време, когато почти 99.99 % са били девствени може и да си е било нищо специално, ама сега...определено си е МНОГО, СУПЕР-МНОГО специално!
    Good luck, Bad luck, Luck...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си