.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Супер фен Аватара на GLaDOS
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Purgatory
    Мнения
    1 261

    Херпес на устата

    Здравейте ,в тази тема искам да ми кажете скоро имали ли сте Херпес на устата и с какви медикаменти или методи го лекувате .Аз се го мажа с Ациклостад .И страшно бавно и гадно минава .

  2. #2
    SK0RP10N
    Guest
    Аз пък още когато усетя, че устната ми се подува и почне да понаболява при натиск и да сърби, я мажа с паста за зъби и така оставям тя да изгори мястото за около ден,После там не се явява херпес
    Но стигне ли се до развитието на самия херпес - пак с паста за зъби да го изгориш е добра идея и не мокри устната, защото може да ти изпръхнат джуките, а мястото като е мокро, по-бавно минава.

  3. #3
    При всеки периода на възтановяване е различен може да го комбинираш с малко лимон, но това е липса на витамини и разклащане на имунната система ((: трябва да се пазиш

    Обичай не този, който ти казва
    "Обичам те", а този, който те пита
    "Обичаш ли ме"!


    http://www.youtube.com/watch?v=CX4LVF0u6ls

  4. #4
    Пробваи с крем ЗДРАВЕ неможе да го нямате ако не го копи струва 1 левче или 2лв. мене мн.ми помогна аз съм в Италиа и специално заради тия Херпеси съм си копила няколко броя пробваи и ще видиш

  5. #5
    Ацикловир на СТАДА има и други на тази марка и вършат чудеса,но тва е 5g другите са по малки има и 20g d;d e 20лв.

  6. #6
    Аватара на gia_sena_mono
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Roma, Italia
    Мнения
    1 846
    Всеки с методите си Моят е - мажа го с Ваготил http://www.framar.bg/%D0%B2%D0%B0%D0...d03000192.html .Става и за афти. После мажа с по-дебел слой крем Здраве, за да не боли и да не се изсушава много кожата, макар че Ваготила погаря.
    Успех!
    Две хубави очи. Душата на дете
    в две хубави очи; - музика - лъчи.
    Не искат и не обещават те...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си