.
Затворена тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Разбиване на парола в скайп

    Искам да попитам как се разбиват пароли в скайп,разни пощи и т.н.?
    Знам,че няма програма за разбиване на пароли,но много хора успяват да го направят и ми е интересно как?Не съм някоя луда,която ще разбива пароли на гаджета и т.н.,а просто ми е интересно,така че,много моля,без груби мнения.На мен са ми разбивали паролата два пъти и още не мога да разбера как,при положение,че я измислих доста завъртяна и т.н.,и изобщо не беше свързана с интересите ми,разни там дати и прочие,така че едва ли някой го е направил чрез социална интелигентност.. Един мой приятел беше успял да разбие паролата на едно момиче,което харесваше и четеше какво си пише тя с други момчета,но така и не ми каза как става работата.Само ми каза,че му отнело три седмици и паролата била кратка,така че не било трудно,ама на мене пак не ми е ясно.. Та,някой,който има идея как се прави,да ме светне и,моля,не давайте линкове с разни измислени `програми` за разбиване на пароли,защото такива реално НЯМА! Айде,вие сте...

  2. #2
    Аз имам една, но тя разбива само първите три символа от паролата.

  3. #3
    Най-често паролите се научават чрез шпионски софтуер инсталиран върху РС-то на "жертвата"! Щом и аз съм разбирал така пароли...

  4. #4
    Ами,става с keylogger или с разни троянски коне,ама подробности не знам.Кийлогърите са най-надеждни според мен,но трябва да имаш директен достъп до компютъра,който искаш да хакнеш.
    П.П.-DannyBateman,я дай малко инфо за тая твоя програмка.Работи ли наистина? На мене винаги са ми казвали,че програми за разбиване на пароли няма.

  5. #5
    Passware Kit 9.7.1572
    Ето тази, но тя не поддържа Skype.

  6. #6
    А успявал/а ли си наистина да разбиеш парола с нея?И като разбиеш първите три букви,с останалите как става?

  7. #7
    Да, разбивала съм само 3-те символа, защото версията беше демо. Даже не съм сигурна дали е тази програма, която дадох, защото това беше отдавна.

    Трябва да я купиш, за да ти разбие всичките символи. Те са платени.

  8. #8
    Бях сигурна,че ще са платени...Някой просто е гледал да направи пари от любопитството на хората.
    Малко съм скептична към тези неща,но и на мен ми е интересно как може да се разбие парола,но не с разни програмки,които я действат,я не...

  9. #9
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    ХАхахах още ли пускате такива простотии бе ПАРОЛА НА СКАЙП С ПРОГРАМА НЕМОЖЕ ДА БЪДЕ РАЗБИТА !!! просто неможе !! Тея който разбиват пароли него правят с някви мизерни програмки изтеглени от замунда ами с вирусй и т.н. незнам много .. само знам че неможе ей така с програма да разбиеш на някой паролата в СКАЙП специално за скайп говоря , за другите "impulse,oovoo,aha" ии тем подобни незнам ...

  10. #10
    Не се заяждай де,пич!Авторката ясно си е казала,че според нея също няма програма за разбиване на пароли.Мацката просто пита как стават нещата. Все ще се намери някой да се заяде...

  11. #11
    Голям фен Аватара на FantaMen
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    700
    Казаха ти с keylogger. Ще ти го обясна просто за да ме разбереш.... Това е програма която записва всеки натиснат бутон/клавиш... Просто се инсталира и се скрива трудно се засича от антивирусна... Има такива keylogger-и който имат опция за изпращане на записаната информация на FTP сървър ( такива вече до колкото съм запознат не съществуват..) или е-mail което си е удобно.. и така това е .. Може освен да разбиваш парола на скаип на е-mail Facebook и разни други такива сайтове...Отделно има и опция за снимка на екрана.. през определен интервал от време..Това е общо взето....
    Аз използвам 2 такива програми за защита на компютъра ми... Снимки на всеки 3 минути и записва всеки натиснат бутон (дори и сега записва) Изключвам я обикновенно като си седя аз... отваря прозореца на програмата с комбинация от 5 клавиша избрани от мен и защитено с 2 пароли... Добре съм се защитил За изтриване на програмата отново иска 2 пароли Имало и злонамерени хора... Ама си и голям кеф да цитираш думите на приятелката/приятеля при чатове Гледат си като изтребители
    Колкото по-голяма е една лъжа, толкова по-лесно ще и повярват. ~ "Адолф ХИТЛЕР"

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Цитирай Първоначално написано от DannyBateman
    Passware Kit 9.7.1572
    Ето тази, но тя не поддържа Skype.
    дали става и при фейсбук

  13. #13
    На мен 6-пъти са ми разбивали шибаната парола.. На аха,скайп,импулс и т.н ... Какви ли не пароли слагам :X и пак незнам налучкват ли я кво праят ама... Ето давам пример: Купувам си нова карта на глобул записвам си номера (никой не го знае освен наще) Слагам си номера за парола и ми го разбират без никой да го знае :X Тез или са некви гадетели незнам кви са ама то ...

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Цитирай Първоначално написано от transformable
    На мен 6-пъти са ми разбивали шибаната парола.. На аха,скайп,импулс и т.н ... Какви ли не пароли слагам :X и пак незнам налучкват ли я кво праят ама... Ето давам пример: Купувам си нова карта на глобул записвам си номера (никой не го знае освен наще) Слагам си номера за парола и ми го разбират без никой да го знае :X Тез или са некви гадетели незнам кви са ама то ...
    сигурно имаш троянец в компютъра и като пишеш на клавиатурата има праща на тея който ти са пратили троянеца.

  15. #15
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Вие сериозно ли си мислите, че ако паролата е сигурна ще я разбиете (За скайп говоря). Ако на компютъра няма гадинки просот няма никакъв шанс да я разбиете. На скайп, може би само с brute force атаки, но си мисля че след 40-50 опит системата ще блокира достъпа.
    Lexynnka

  16. #16
    Програми няма, който го може, го може...Парола не се разбива с програма, а с акъл..

  17. #17
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Разбиването на пазроли за каквито и да е било цели не се стимулира от сайта.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си