.
Затворена тема
Страница 2 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 105
  1. #26
    Супер фен Аватара на awesomesheepy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    2 020
    Цитирай Първоначално написано от petiam
    Цитирай Първоначално написано от maranthea
    http://media.snimka.bg/1817/009889362.jpg ето боядисан рус кичур с фуксин

    http://media.snimka.bg/1817/009889363.jpg
    аа каква е разликата между фуксин и пиоктанин ?
    фуксин е розово.
    пиоктанин е лилаво.
    Субтитри искам, за да разбера дали светът се върти около мен и теб

  2. #27
    Супер фен Аватара на awesomesheepy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    2 020
    Цитирай Първоначално написано от TwEEtyNkA
    Цитирай Първоначално написано от awesomesheepy
    Цитирай Първоначално написано от jFoxx
    А в аптеките има ли го? И като отида к'во да кажа..? Може ли ливав пиоктанин ли ?
    ами да,в аптеките се продава.
    моя беше 80 ст но е към 1 лв.
    питаш,имате ли пиоктанин?
    мисля и аз да пробвам
    предполагам,че не вреди по никакъв начин на косата нали?
    не мисля,че вреди..
    на косата ми и няма нищо.
    но има някаква лека възможност,защото е г/д на спиртна основа.нз
    Субтитри искам, за да разбера дали светът се върти около мен и теб

  3. #28
    може ли да пуснеш някоя снимка, защото и аз мисля да си направя някакъв кичур

  4. #29
    а колко време ти държи ?!

  5. #30
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    ауу браво за темата...ако знаете от колко време се интересувам Косата ми е боядисана кафява ( защото преди бях руса ..илл) ноо до колкото разбрах няма да има проблем и хваща на третирана коса

  6. #31
    ако сте с по-тъмна коса първо трябва да изрусите кичура,който искате да стане в случая лилав...на руса коса няма нужда.Колко време ще стои лилавия цвят зависии колко време ще стоиш намзана с него.аз имах лилав кичур стоях 2 часа и ми държа 1 месец,имала съм и розов и той толкова време ми стоеше.Един съвет:преди да се боядисваш хубавооо ама хубаво сложи вестнижи навсякъде защото ако паднат капки някъде труддно се чистят :P :P :P

  7. #32
    Супер фен Аватара на awesomesheepy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    2 020
    Цитирай Първоначално написано от petiam
    а колко време ти държи ?!
    зависи от самата коса и от цвета..
    ми,принципно на мен ми държи до 2-3 къпания,и го повтарям.
    Субтитри искам, за да разбера дали светът се върти около мен и теб

  8. #33
    Супер фен Аватара на awesomesheepy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    2 020
    Цитирай Първоначално написано от ZaGadKkAa
    ако сте с по-тъмна коса първо трябва да изрусите кичура,който искате да стане в случая лилав...на руса коса няма нужда.Колко време ще стои лилавия цвят зависии колко време ще стоиш намзана с него.аз имах лилав кичур стоях 2 часа и ми държа 1 месец,имала съм и розов и той толкова време ми стоеше.Един съвет:преди да се боядисваш хубавооо ама хубаво сложи вестнижи навсякъде защото ако паднат капки някъде труддно се чистят :P :P :P
    + точно така.
    но,на мен не ми капе,защото си го слагам на памук капките и мажа
    Субтитри искам, за да разбера дали светът се върти около мен и теб

  9. #34
    Ok i az iskam da si naprava a kolko stryva ??

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от BabySun
    Ok i az iskam da si naprava a kolko stryva ??
    е защо не четеш погоре го казват 100 пъти 1 лев е

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от ZaGadKkAa
    ако сте с по-тъмна коса първо трябва да изрусите кичура,който искате да стане в случая лилав...на руса коса няма нужда.Колко време ще стои лилавия цвят зависии колко време ще стоиш намзана с него.аз имах лилав кичур стоях 2 часа и ми държа 1 месец,имала съм и розов и той толкова време ми стоеше.Един съвет:преди да се боядисваш хубавооо ама хубаво сложи вестнижи навсякъде защото ако паднат капки някъде труддно се чистят :P :P :P
    Не миля,че има значение дали косата е по-тъмна или по-светла.Аз съм със светло кестенява и ми се получи доста добре

  12. #37
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    Цитирай Първоначално написано от fenkatakrisi952
    Цитирай Първоначално написано от ZaGadKkAa
    ако сте с по-тъмна коса първо трябва да изрусите кичура,който искате да стане в случая лилав...на руса коса няма нужда.Колко време ще стои лилавия цвят зависии колко време ще стоиш намзана с него.аз имах лилав кичур стоях 2 часа и ми държа 1 месец,имала съм и розов и той толкова време ми стоеше.Един съвет:преди да се боядисваш хубавооо ама хубаво сложи вестнижи навсякъде защото ако паднат капки някъде труддно се чистят :P :P :P
    Не миля,че има значение дали косата е по-тъмна или по-светла.Аз съм със светло кестенява и ми се получи доста добре

    да и аз съм с тъмно кафява коса, ама е боядисано кафява, защото преди това бях се боядисала руса... но пак реших да съм кафява Но предполагам, че ще ми се получи, ако съдя по това, което прочетох

  13. #38

    ..

    добре ми ако косата ми е естествено тъмно кафява и искам да си направя розово само отдолу .. ?
    как да стане с този фуксин .. че хване ли и ще издържи ли за 10 дни ако съм на море

  14. #39

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    W O N D E R L A N D
    Мнения
    82
    хора... вреди ли на косата, че наще са вманиечени да не си "унищожавам" косата, а пък аз искам да го пробвам?

  15. #40
    Мойта коса е светло кестенява. Скоро време ще си купя да пробвам дали ще се получи върху косата ми.


    Най-мразя, когато някой ме изнерви умишлено, а след това идва с невинен поглед и ме пита какво ми има.

  16. #41
    на мен ми е интересно като си направя да кажем едих кичур и ако реша да си исправям косата пресата ще се боядиса ли?

  17. #42
    Цитирай Първоначално написано от TwEEtyNkA
    на мен ми е интересно като си направя да кажем едих кичур и ако реша да си исправям косата пресата ще се боядиса ли?
    Тва е интересен въпрос.
    И аз реших да си направя. Ако стане нещо от цялото мазане - ще сложа снимки.

  18. #43
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Лесно е.
    Отиваш в аптеката купуваш си шишенце пиоктанин 2 %.
    Прибираш се, влизаш в банята и гледаш да не цапаш навсякъде, защото е зор да се измие от плочките ( е зависи с какво). Нанасяш върху суха коса, чакаш 15-20 мин., след това измиваш докато водата не се избистри, т.е. не спре да тече боята. Няма проблем ако го гориш с пресата, няма да се оцвети. Щом си руса, ще седи около седмица, е на мен и повече ми седя. Ето снимка от бившия ми кичур:

    http://i35.tinypic.com/vi1t78.jpg
    Running is my drug and I am overdosed ..

  19. #44
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    Цитирай Първоначално написано от DarkKisss
    Лесно е.
    Отиваш в аптеката купуваш си шишенце пиоктанин 2 %.
    Прибираш се, влизаш в банята и гледаш да не цапаш навсякъде, защото е зор да се измие от плочките ( е зависи с какво). Нанасяш върху суха коса, чакаш 15-20 мин., след това измиваш докато водата не се избистри, т.е. не спре да тече боята. Няма проблем ако го гориш с пресата, няма да се оцвети. Щом си руса, ще седи около седмица, е на мен и повече ми седя. Ето снимка от бившия ми кичур:

    http://i35.tinypic.com/vi1t78.jpg
    мнооооооооооооооого ми помогна,благодаряяя !

  20. #45
    DarkKisss, страхотно се е получило!

  21. #46
    DarkKisss, преди да си направиш кичура с пиоктанин беше ли си изрусила кичура?


    Най-мразя, когато някой ме изнерви умишлено, а след това идва с невинен поглед и ме пита какво ми има.

  22. #47
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Благодаря (:
    Не, не съм изрусявала нищо, аз съм светло руса по рождение (:
    Running is my drug and I am overdosed ..

  23. #48
    Получи сее Опитах с пиоктанина върху един кичур и сега е лилав После ще го повторя пак, защото много се развълнувах и сега е лилаво-кафяв.

  24. #49
    I ♥ machoka Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    2 981
    снимай моля теее

  25. #50
    Повече от фен Аватара на sixtenfix
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    333
    А ако си с по-тъмна коса трябва ли да го изсветляваш?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си