.
Затворена тема
Страница 4 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 105
  1. #76
    Опитай първо без да се изрусяваш. Ако резултата не ти хареса, изсветлявай.
    И не мисля,че розовото става лилаво на тъмна коса

  2. #77

    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    W O N D E R L A N D
    Мнения
    82
    Аз взех че си направих кичури, но не с пиоктанин, ами с Palette и не хвана нищо. Станаха тъмнички обаче лилаво не виждам Нищо, утре и без това мисля да й сложа някаква по- хубава боя, пък може да стане нещо по-лилаво

  3. #78
    Голям фен Аватара на Stellsy
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    534
    Ще намина в понеделник през аптеките за пиоктанин. Аз няма да си изсветлявам/изрусявам кичура Ако стане стене... ако ли не, здраве. Само 1 въпрос четох по-назад, но нещо не ми стана ясно. Пиоктанина разрежда ли се с вода или направо от шишенцето върхо памука и на кичура?
    `..Не съжелявам за хората от моето минало... Има причина да не са в моето бъдеще!!

  4. #79
    0о да ,,
    и аз ще си направя! с пиоктанин..

    н0 м0же ли да ми 0бясните малк0 п0 п0др0бно..
    кат0 си намажа кичура какв0 да правя: да изчакам няколко минути да изсъхне ли или ..?!

  5. #80
    Голям фен Аватара на Stellsy
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    534
    Цитирай Първоначално написано от vivchu
    0о да ,,
    и аз ще си направя! с пиоктанин..

    н0 м0же ли да ми 0бясните малк0 п0 п0др0бно..
    кат0 си намажа кичура какв0 да правя: да изчакам няколко минути да изсъхне ли или ..?!
    Цитирай Първоначално написано от DarkKisss
    Лесно е.
    Отиваш в аптеката купуваш си шишенце пиоктанин 2 %.
    Прибираш се, влизаш в банята и гледаш да не цапаш навсякъде, защото е зор да се измие от плочките ( е зависи с какво). Нанасяш върху суха коса, чакаш 15-20 мин., след това измиваш докато водата не се избистри, т.е. не спре да тече боята. Няма проблем ако го гориш с пресата, няма да се оцвети. Щом си руса, ще седи около седмица, е на мен и повече ми седя. Ето снимка от бившия ми кичур:

    http://i35.tinypic.com/vi1t78.jpg
    можеше да върнеш няколко страници назад ..
    `..Не съжелявам за хората от моето минало... Има причина да не са в моето бъдеще!!

  6. #81
    LoveSick95 << ти хубо си си направила кичури ... ама днеска идвам с тебе за боя и аз ще си правя кичри ))

  7. #82
    хора преди малко бях в аптеката да питам за пиоктанин ... и ми казаа че е спрян ... или по-точно вече не се продава

  8. #83
    Излъгала те е.

  9. #84
    Повече от фен Аватара на sixtenfix
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    333
    Цитирай Първоначално написано от teddyx33
    Излъгала те е.
    +аз си купих вчера

  10. #85
    е ... каза , че в някой аптеки се продава ... но само в такива в които се правел или нещо подобно

  11. #86
    аз пък ходих в 4 аптеки .. на някои имаше на други нямаше,. ама те бяха по 1.80 или 2 .. 2.30 лв .. нали бяха стотинки пък и намерих сам0 сини0 ,.червен0 ,. и 0ще едно непомня

  12. #87
    Аватара на guinessgirl
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Wonderland
    Мнения
    3 114
    направете си сички лилави и розови кичури сега...

    деба тоя комерсс,деа

  13. #88
    ами .. аз вчера си направих кичури с боя ... :P лилави , с боя на Палете ... не се получи мн добре ... смсл моята коса е тъмна и само на светлина се виждат кичурите ми .... все пак съм доволна но за жалост кичурите си немога да ги снимам ... все не се хващат в кадър

  14. #89
    Голям фен Аватара на Stellsy
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    534
    На черна коса пиоктатин не хваща. Само си стоях 30 мин дори няма лилав отенък -.- Чудя се дали да не си изсветля кичура тогава 99% съм сигурна, че ще стане.
    `..Не съжелявам за хората от моето минало... Има причина да не са в моето бъдеще!!

  15. #90
    Прочетох всичко, но не разбрах уврежда ли косата ??

  16. #91
    А на Darkkiss ръката каква е станала от това не е истина...ухото и то!!! Това как се маха от кожа???

  17. #92
    Мега фен Аватара на lenito_sf
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    6 550
    не уврежда косата, Забога..


    от ръцете се маха след 2 миения

  18. #93
    Аз съм с кестенява коса и се получи добре

  19. #94
    значи става супер яко седи към 1 2 седмици. Първият ден сичко ще ти стане лилаво възглавници блузи сичко ама се пере споко може с четка за рисуване ама не прекалявай с нанасянето защото става жълто и гледай да не цапаш мебели и тн не се маха ! Късмет.

  20. #95
    Супер фен Аватара на awesomesheepy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    2 020
    е,вече всички са с такива кичури..браво..


  21. #96
    -пиоктанинат не хваща на черна коса
    -струва не повече от 1лв.(аз си взех за 65 стотинки 2%)

  22. #97

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    12
    Аз съм с светло кестенява коса и не ми хвана.Моята приятелка си направи тя е руса със един тампон за лице слага повечко пиоктанин и прегъва тампончето на две и посредата слага кичур коса и търка после със сешоара го суши и го сресва и така докато се изкъпеш,но имай на предвид,че много цапа.На нея калъфката на възглавницата и цялата беше лилава.

  23. #98
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Темата е стара, стига сте ги вдигали като са от преди 1-2-3 години.
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  24. #99
    Ау и аз се зарибих.. и аз мисля да си направя лилав кичур, но понеже моята коса е тъмно кестенява .. се чудя дали ще стане добре и дали ще хване

  25. #100
    Направете си целите коси с фуксин.. много добре се получава.. днес 2 приятелки така се направиха едната е с тъмни корени и руси кичури и стана едно мноого добро преливане... другара се изкъпа и цвета стана като червен.... много добре .... мисля и аз да пробвам... ;д
    <3 The Vampire Diaries <3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си