.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1
    Аватара на Samotno_Angel4e
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Малката Виена т.е Русе
    Мнения
    310

    Сини кичури...

    От половин месец обмисля идеята на 15 септември да ида със сини кичури (малко странно,но все пак...).Та интересувах се и съм се отказала от боя и къна за коса понеже имат голям период на издръжливост,пък и няма да мога да накарам наще... Реших да си направя сини кичури със син спрей за коса (от тези,който се отмиват след едно къпане).Въпросът ми е вреди ли много на самата коса,остават ли някакви следи след това-в смъсъл измива ли се напълно?А и ако може да ми кажете дали ще си ходи на моята коса (на аватарът съм аз)
    Благодаря много!

  2. #2

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 159
    Аз съм имала такъв спрей,ама жълт.След като се измие всичко си пада от косата и няма никакви следи,обаче ако искаш да е на кичури си купи ръкавици,защото иначе ръцете ти ще заприличат на нищо. Ами според мен ще ти ходи.

  3. #3
    Зависи какво синьо... може би светло ще ти отива, след като се изкъпеш пада и не личи.. понякога и от второто къпане пада синьо.. дори като спиш пада цвета... не вреди на косата.. : )

  4. #4
    Аз пък искам лилави кичури,а и наще са навити
    Anastacia is the best of the best! Rainbow is the best!

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    В сърчицето на моето дяволче (sun)
    Мнения
    962
    аз искам същото,но с боя и то само 1 кичур.

  6. #6
    нищо не остава спокойно и аз съм си правила синьо и се махна . Един мой братовчед си направи синя заливка и след 3-4 къпания се маха

  7. #7
    Аватара на CucuTy
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Варнааа, моретоооо, сините вълниииии!!
    Мнения
    526
    Според мен няма да ти отива.
    Sasho1988


    Варна..

  8. #8

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Ha MopeTo (sun)
    Мнения
    1 019
    според мен пък е глупаво
    Не Е вЯрнО, чЕ сИ На мОеТо НиВо ... Ти сИ нОмЕр 2 , а Аз НомЕр 1 [!][!][!]

  9. #9
    Супер фен Аватара на preichetoy
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София, Люлин
    Мнения
    1 843
    аз щях да си правя един ама перманентен, ама не намерих къде... пък и още не съм се изправила...

    по темата: нищо вредно няма и пада много лесно
    mindscan

  10. #10
    Супер фен Аватара на iPurple
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    1 278
    Aз с такъв спрей си бях направила цялата коса лилава и така отидох на даскало
    Fall down seven times..
    Stand up eight.

  11. #11
    Аватара на Samotno_Angel4e
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Малката Виена т.е Русе
    Мнения
    310
    Мерси много за отговорите...

  12. #12
    Аз казвам твърдо НЕ! Имах син спрей за коса и мога да ти кажа че стои отвратително едно такова лъскаво
    пфф

  13. #13
    Бе мацай се направо с боя - най-добрата синя е Крамър Колор ама номер не се сещам.Аз вече 3 път се правя синя(цялата),супер яко е , а и после като вземе да се мие ставаш и залена.Малката боя е около 15-17 лв, а голямата 30 - 35 лв.Айде и се похвали после ако се престрашиш
    .:: Only Hip Hop Music ::.

  14. #14
    6to pa da ne si nprae6 rozavi a ..
    Щурей на воля - сега те има [!]...Направи всиЧко онова,което някога ти е минавало преЗ главата--сега те Има!Води се от Чувствата и емоциите,не се подвеждай от разУма.НАслади се на Всяка капЧица живоТ!

  15. #15
    И аз искам да си направя един син отпре до бритона но с истинска боя, не с оцветители. Фризьорката ми, ми каза, че първо се боядисва русо за да изпъква, но след време синьото пада и остава само русо и затова сега се чудя, но мисля да си направя,защото косата ми и без това си е руса и няма да личи много... според мен е яко
    Ненужното не е вечно.
    Баналното има край.
    Материалното няма основа.
    Не всичко, което изглежда истинско е такова.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от lifelesscorpse
    аз искам същото,но с боя и то само 1 кичур.
    аз също мисля че седи супер

  17. #17
    Супер фен Аватара на sunshine955
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 285
    пробвай някой ден преди да се изкъпеш..
    няма да ти навреди на косата от 2-3 ползвания но не е хубаво редовно да я клепасх със тоя спрей .. ако ти хареса как ти стои можеш да си купиш оцветител за коса 1.50-2 лв са доколкото знам от приятелките ми и стои от 5 до 8 измивания .. ако си стояла повече време с оцветителя ще остане по дълго на косата ти .. пробвай преди да се наплескаш със спрея или със оцветител,да не стане така че да си като някоя извънземнна и да се чудиш кфо да праиш не на всеки ще отива ...

  18. #18
    направи си бял кичур (с боя )и го боядисвай с фулмастер пожелание , аз така направих мноу е яко

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Аз си направих миналата година цикламен кичур с една приятелка и на училище първите 3-4 седмици ни гледаха като луди

  20. #20
    Голям фен Аватара на liim0nka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    791
    от 2008 е..
    It's hard to wait around for something that you know might never happen, but it's even harder to give up, especially when it's everything you ever wanted

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от lifelesscorpse
    аз искам същото,но с боя и то само 1 кичур.

    as utre 6te si pravq sin ki4ur s boq
    predi si praveh s spreiove ama te mnogo malko tarpqt i mi omrazna ina4e ne uvrejdat kosata ima sa6to i balsami deto vremenno boqdisvat kosata

  22. #22
    Супер фен Аватара на whitebunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Пловдив<3
    Мнения
    1 975
    пак ли изкарахте няква тема от пра ерата

  23. #23
    хахаха на 15 септември цялата коса ми беше синя къпих си боя Палете Колор енд Глос цвят Айс блонд и ефекта върху русата ми коса беше искрящо ярко наситено син цвят който издържа 5 измивания

  24. #24
    Голям фен Аватара на Sunshin3
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    998
    2008 година, хора....................................

  25. #25
    И аз мисля да си правя или светло сини или лилави кичури, но не знам кои ще ми отиват повече вие как мислите (на профилната снимка съм аз) и съм с кестенява коса

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си