.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    665

    Nod32 - проблем

    С антивирусна Nod32 съм, от няколко дена не иска да се свърже със сървъра да се упгрейдне, версията ми е 3.0.621.0, помислих че е изтекъл срока на името, което ползвах смених няколко не иска и не иска.. някой ако може да помогне ще съм му страшно благодарна.

  2. #2
    Според мен е най-добре да преминеш на друга антивирусна - лично мнение!

  3. #3
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Според мен е най-добре да преминеш на друга антивирусна - лично мнение!
    Avast :DOWNLOAD
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573

    Re: Nod32 - проблем

    Цитирай Първоначално написано от ArTanDra
    С антивирусна Nod32 съм, от няколко дена не иска да се свърже със сървъра да се упгрейдне, версията ми е 3.0.621.0, помислих че е изтекъл срока на името, което ползвах смених няколко не иска и не иска.. някой ако може да помогне ще съм му страшно благодарна.
    И мен не ми се ъпдейтва, пък и този миризливец нищо не лови
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  5. #5
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182

    Re: Nod32 - проблем

    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Цитирай Първоначално написано от ArTanDra
    С антивирусна Nod32 съм, от няколко дена не иска да се свърже със сървъра да се упгрейдне, версията ми е 3.0.621.0, помислих че е изтекъл срока на името, което ползвах смених няколко не иска и не иска.. някой ако може да помогне ще съм му страшно благодарна.
    И мен не ми се ъпдейтва, пък и този миризливец нищо не лови
    При мен пък Avast не ми се ъпдейтва
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 553
    Отговора на въпроса ти е още в заглавието - "Nod32 - проблем"

  7. #7
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    Смяна на антивирусната предлагам ти AVG FREE 9.0 :P

  8. #8
    Голям фен Аватара на ogun
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    580
    3.0 е стара версия. Ползвай поне 4.0

  9. #9
    NOD32

    Ето тук е пълно с работещи номера... Сайтът печели от раклама и ги сменя ежедневно. Понякога нода се прави на интересен и не пуска в страницата, затова цъкаш долу с десен на иконата, даваш Advanced setup и в новия прозорез махаш най-горния чекбокс дето пише Enable Spyware and Antivirus protection. После си го включваш ест..
    I'm RETIRED.
    I was tired yesterday, and today I'm tided too.
    http://www.facebook.com/john.stefanov
    http://blog.injenera.com

  10. #10
    Сложи си ESS v4.0 това е буквално NOD32 + Personal Firewall + Antispam Module,а ако си решил да я сменяваш с друго най-добре с Kaspersky или с Norton.И още нещо,недей да я фиксваш,търси си ключове.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от DPRKForever
    Сложи си ESS v4.0 това е буквално NOD32 + Personal Firewall + Antispam Module,а ако си решил да я сменяваш с друго най-добре с Kaspersky или с Norton.И още нещо,недей да я фиксваш,търси си ключове.
    Не знам дали е от фикса, но аз съм с ESS 4.0 и смърди ^^
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  12. #12
    ^Еми то тва не е антивирусна за балъци.Ти като цъкаш навсякъде и Kaspersky няма да те опази.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Еми аз съм я изключил, а компа ми е чист. Като я пусна и ми писка, че има вирус във всеки пач, крак и т.н. , а съм сигурен, че не е така.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  14. #14
    Случва се,наистина от време на време писва без причина.

  15. #15
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Еми аз съм я изключил, а компа ми е чист. Като я пусна и ми писка, че има вирус във всеки пач, крак и т.н. , а съм сигурен, че не е така.
    По принцип ,пачовете и краковете са хакерски изделия и за т'ва...
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от MaGuSs
    По принцип ,пачовете и краковете са хакерски изделия и за т'ва...
    Да така е! Все пак някои от антивирусните програми не ги засичат, като заплаха! Някъде бях прочел, за една легална програмка, как различните антивирусни програми я засичат, като вирус, други я засичаха, като троянски кон, червей и т.н.

    П.С. - Все пак целта на антивирусните е да предупреждават и за най-малкото съмнение за зловреден код! Както някъде бяха написали "мачкат всичко на ред" за по-сигурно...

  17. #17
    дай скайп да ти обесня какво да направиш че тук не ми се пише а и сам много зле с кирилицата :Д
    оБиЧаМмМм ........ ПеПсИиИ ;D;D;D;D;D

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си