.
Отговор в тема
Страница 5 от 11 ПървиПърви 123456789 ... ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 269
  1. #101

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    vratsa
    Мнения
    35
    Цитирай Първоначално написано от MegiBoOm
    ^на втората снимка има изкуствени мигли!
    лично тези не са изкуствени. зависи си от самите мигли и от спиралата. например аз имам дълги и извити мигли и като сложа спирала стават сууупер големи и ме е срам да изляза а на др не и им стоят по др начин а относно изкуствените мигли това вече можеш да видиш при фолкпевиците, за да се увериш че иглеждат по-иначе тоест личи си че са изкуствени
    When I Always gets stuck I think about these three words - Believe,Love,Hold on tight!!!

  2. #102
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Момичета, изчетох съветите за очната линия. Тези от вас, които я ползват, наистина само за вечерен грим ли я нанасят?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #103
    Аз използвам очна линия и през деня. Първо слагам молив и отгоре с очната. Просто не слагай твърде много, ако не ти харесва.
    "Оставиш ли се да те опитомят, има опасност да поплачеш..."

  4. #104
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    Момичета, изчетох съветите за очната линия. Тези от вас, които я ползват, наистина само за вечерен грим ли я нанасят?
    Аз очна линия си слагам почти всеки ден.Разбира се,като не прекалявам ами слагам съвсем мъничко най-долу на клепача като слагам малко и върху миглите.

    П.С- Къде мога да намеря толкова наситени сенки :
    http://4.bp.blogspot.com/_uieTAO5W_l...o/s1600/3f.jpg
    От къде мога да намеря такава очна линия: http://www.belladonna-bg.com/2010/10...-eyeliner.html

  5. #105
    Много полезна темичка ..
    БРАВО!!

  6. #106
    Страхотна тема много полезна браво браво !

  7. #107

    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Панама
    Мнения
    73
    Колко време отнема направата на професионален грим?

  8. #108
    +1 браво много полезна тема

  9. #109
    Уау, много добър грим си направих - като следвах съветите разбира се
    Can we pretend that airplanes
    In the night sky
    Are like shooting stars
    I could really use a wish right now {wish right now, wish right now} [h]

  10. #110
    Tiin, за сенките, аз имам толкова наситени на seventeen и са много хубави, но тези, които имам аз са и с много лек брокат, седят супер
    а за очната линия golden rose имат една, която е като молив и се нанася много лесно

  11. #111
    Мега фен Аватара на bubkaa93
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    14 457
    Цитирай Първоначално написано от Neopitom3na
    Браво много добра тема!

    +

  12. #112

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    DoLna banq
    Мнения
    42
    Брaво,стaхотнa темa Имa достa добри съвети.. Добре,че е нa първa стрaницa Някой дето рaзбирa повече от грим .. некa ми пише нa скaйп:bonbom_ ,че имaмм няколко въпросчетaa

  13. #113
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Я дайте идеи за лек грим на тъмна кожа и черни очи.Търсих,но са много сложни и се обърквам.

  14. #114
    о да доста полезна тема

  15. #115

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    vratsa
    Мнения
    35
    здравейте! НЕ съм сигурна дали тук е мястото да питам, но ще пробвам освен ако нямате против значи винаги когато слагам спирала дори и да е много много малко ми се размазва долу под очите и става много гадно. Изчетох доста материали, слагам основа за грим но пак спирала се размазва и ми е направило впечатление, че когато трябва да излизам докато съм вкъщи спиралата не мърда, но изляза ли......
    When I Always gets stuck I think about these three words - Believe,Love,Hold on tight!!!

  16. #116
    Бравооо супер тема !
    "Мъжете винаги искат, но не винаги могат, а жените винаги могат, но не винаги искат!!!"

  17. #117
    Благодаря ти това много ми помага !



    яко

  18. #118
    Цитирай Първоначално написано от APIRAXXX
    здравейте! НЕ съм сигурна дали тук е мястото да питам, но ще пробвам освен ако нямате против значи винаги когато слагам спирала дори и да е много много малко ми се размазва долу под очите и става много гадно. Изчетох доста материали, слагам основа за грим но пак спирала се размазва и ми е направило впечатление, че когато трябва да излизам докато съм вкъщи спиралата не мърда, но изляза ли......
    Трябва ти хубава спирала, най-добре водоустойчива. По принцип препоръчват да се слага основа за мигли. Такива имат Lancome, Estee Lauder, MAC, но са си скъпички. Например тази на Lancome e oколо 22 долара. Можеш да ползваш нещо по-простичко като двойна спирала - от една страна има основа, а от другата е самият цветен туш. На Bourjois има такава (около 20лв.), на Мейбълин също. Avon пък си спомням, че имаха някаква от серията Anew, която в единия си край беше подхранващо нещо си, а от другата - самата спирала.
    Между отделните пластове спирала я чакай да изсъхне и я разнясай внимателно, така че да не остават парченца. За да не остават, слагай я със зиг-заг движение.
    И не слагай на долните мигли - от тях става най-зле.

  19. #119
    Браво , добра тема

  20. #120
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от AraBella
    Тъй като не ми се прави нова тема ще задам въпроса си тук.
    Някой сблъсквал ли се е с лъщене на кожата? Как се справяте?
    И някаква хубава основа?
    Лъщи ти, ако кожата ти е склонна към омазняване или фдт ти запушва порите. Използвай пудра или като нанесеш фдт, фиксираш с малко количество от пудрата.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  21. #121

    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    5
    Цитирай Първоначално написано от vilsyn
    Колко време отнема направата на професионален грим?
    В киното ми се е случвало да правим грим с екип от няколко човека за 6 часа, но това беше много сложен фентъзи герой. Иначе около час-два е направата на перфектен професионален бюти грим.

  22. #122
    Ето още малко за опушения грим:

    http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0...80%D0%B8%D0%BC
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  23. #123
    Мерси за инфото мацки ;p
    te amo, mi amor !

  24. #124
    Много готина тема, поздравления Някой от вас изкуствени мигли слага ли си.Имам предвид, тези които се лепят в къщи с лепилце, ако слагате какво лепило използвате..

  25. #125

    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Бургас
    Мнения
    19
    Темата е супер!Браво! 8)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си