.
Отговор в тема
Страница 7 от 11 ПървиПърви ... 34567891011 ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 269
  1. #151
    Темата е страхотна благодаря супер е

  2. #152
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Поставяне на молив/ очна линия за начинаещи

    http://www.youtube.com/watch?v=sdp_UAvA1zk
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  3. #153
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba
    Момичета, вижте какво намерих :

    http://www.youtube.com/watch?v=xBteO...eature=related

    Доста готина техника, за който не се справя и никога не му стават еднакви.
    Това го пробвах с тиксо и без тиксо и в двата варианта ми се получи както е на клипа,и разбрах за себе си,че точно така поставена очна линия,страшно мн ми отива.

  4. #154
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba
    Момичета, вижте какво намерих :

    http://www.youtube.com/watch?v=xBteO...eature=related

    Доста готина техника, за който не се справя и никога не му стават еднакви.
    Това го пробвах с тиксо и без тиксо и в двата варианта ми се получи както е на клипа,и разбрах за себе си,че точно така поставена очна линия,страшно мн ми отива.
    ^аз бях пробвала, но просто ми трепери ръката и не става
    иначе много хубава темичка
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  5. #155
    Благодаря,помогна ми!

  6. #156
    Страшно полезна тема.....Много ми помогнахте благодаря ви...
    Все попадам на неподходящи- в това ми е таланта!
    http://www.netimago.com/images/CR1yb7QoLdrG0kw.gif

  7. #157
    Браво за темата ..помогна ми

  8. #158
    Senior Member Повече от фен Аватара на CBETO3APA
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    309
    Браво за темата
    Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие! ♥

  9. #159
    супер тема!
    Nothing Last Forever

  10. #160
    Голям фен Аватара на Enchanting
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    619
    Прекрасна тема

  11. #161
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa Виж мнението
    Това го пробвах с тиксо и без тиксо и в двата варианта ми се получи както е на клипа,и разбрах за себе си,че точно така поставена очна линия,страшно мн ми отива.
    Много се радвам, че съм ти била полезна.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  12. #162
    Ох,какви техники. Като се наклепате на 14 години и изглеждате като уличници.

  13. #163
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Цитирай Първоначално написано от emmo22 Виж мнението
    Ох,какви техники. Като се наклепате на 14 години и изглеждате като уличници.
    Хората са казали, че когато няма какво умно да кажеш е по-добре да замълчиш .

  14. #164
    Полезна тема. Браво!
    Have a problem with me? Solve it.
    You think I'm trippin? Tie my shoes.
    You can't tand me? Sit down.
    You can't face me? Turn around. )

  15. #165
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    1 549
    Цитирай Първоначално написано от Rebirthing Виж мнението
    Хората са казали, че когато няма какво умно да кажеш е по-добре да замълчиш .
    така си е..
    Живота е рисуване без гума за триене... : )

  16. #166
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Някой може ли да ми каже каква спирала да си купя за удължаване и обем на миглите?

  17. #167
    Голям фен Аватара на r0si
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    :) Пловдив (:
    Мнения
    663
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa Виж мнението
    Някой може ли да ми каже каква спирала да си купя за удължаване и обем на миглите?
    Определено тази -> http://www.ivis.bg/products_images/l...es-mascara.jpg
    Аз ще бъда единствената, която ще те накара да пълзиш.
    Още нещо преди да започне краят на срещата ни.
    Аз ще бъда единствената, която ще гледа как падаш.

  18. #168
    Предварително се извинявам ако не е за тази тема Тази година имам бал и си търся гримьор, та ще можете ли да ми препоръчате добър гримьор от Русе?

  19. #169
    БРАВО ! ТЕМАТА Е СУПЕРСА И МНОГО МНОГО ПОЛЕЗНА !

  20. #170
    Супер фен Аватара на lqlq89
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    1 716
    Обяснете ми как се нанася молив..така и не мога да се справя..никога не ми се получава.
    Искам такъв ефект http://prikachi.com/images/695/2838695M.jpg
    http://prikachi.com/images/109/4315109O.jpg
    Научих, че трябва винаги да се разделяш с тези, които обичаш с думи на любов. Може пък това да е последният път, когато се виждате.

  21. #171
    Супер фен Аватара на musS
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 064
    Цитирай Първоначално написано от lqlq89 Виж мнението
    Обяснете ми как се нанася молив..така и не мога да се справя..никога не ми се получава.
    Искам такъв ефект http://prikachi.com/images/695/2838695M.jpg
    http://prikachi.com/images/109/4315109O.jpg
    ами аз лично си опъвам отгоре кожата (където е между окото и веждите тоест) ии така си го нанасям иначе н ми се получава..

    а някой ще ми препоръча ли течна очна линия.. ама такава без четчица.. имам предвид да си я слагаш с такава четчица http://www.prikachi.com/images/979/4328979g.jpg № (вдясно)

  22. #172
    Ето нещо и от мен:

    ТЕХНИКА ЗА НАНАСЯНЕ НА ЯРКО ЧЕРВИЛО-ВИДЕОУРОК- http://prittywomanstyle.blogspot.com...g-post_11.html


    Списание ПЕРФЕКТА – ИЗИСКАН ПОДАРЪК ЗА ВСЯКА ЖЕНА!

    В новия брой:
    Червилото – красота и комфорт за устните
    От Нефертити до Max Factor
    Интимната козметика – здраве и хармония
    Козметика за мъже – метросексуалният мъж
    Борба с бръчките – сухата кожа е по-уязвима
    Умеете ли да празнувате – изберете подарък според зодията
    Специално интервю с Евгения Живкова
    Шанс да спечелите много награди
    на корицата:
    първо място във фотоконкурса на L`Oreal Professionnel
    прическа: Станислав Гайтанджиев, салон MG
    фотография и грим: Лиляна Петкова
    Червилото - красота и комфорт за устните
    Оцветените устни правят женското лице по-изразително, придават му по-елегантен вид. С подходящо подбрания оттенък то изглежда по-свежо и по-младо, а избирайки умело цвета, жената създава свой неповторим стил и излъчване. Някои харесват червило, което прави устните им просто игриво проблясващи, други виждат символа на истинската елегантност в наситения цвят.
    Червилото е много повече от сполучлив и подходящ цвят
    То отдавна вече не е само декоративен козметичен продукт. Червилото с високо качество трябва да осигурява на устните максимален комфорт, без да предизвиква усещане за лепкавост и в същото време да не ги изсушава, да не дразни нежната им кожа и да не причинява белене или неприятни усещания като парене и пощипване. Освен това трябва да се нанася леко, да се разпределя равномерно по устните, а цветът и блясъкът му да се съхраняват минимум два часа.
    В основния състав на червилото почти винаги присъстват масла (рициново или от авокадо), оцветители (основно синтетични), ланолин. Свойствата на всяко червило се определят от пропорциите на тези съставни части. Матовите червила имат по-висок процент оцветители, затова добре покриват устните и са по-трайни. В блясъка за устни оцветителите са по-малко, а маслата – повече. Затова той е блестящ и прозрачен. Моливът за устни се състои от пресовано червило с високо съдържание на оцветяващо вещество.
    Един от най-важните показатели за качеството на червилото, както и за другите продукти на декоративната козметика, е текстурата. Това е сборно понятие, което отразява няколко параметри – консистенция, лепкавост, плътност, потребителски свойства. Ако се каже “крем с прекрасна текстура”, веднага става ясно, че продуктът заслужава висока оценка. Определението “блестяща мека текстура” не поражда съмнения в това, че става дума за меко червило, което придава ефект на привлекателно блестящи устни. Добрата текстура всъщност е изящна комбинация от съвременни рецептури и производство с високи технологии.
    Овлажняващи, подхранващи, с витамини, с UV филтри, с добавки, подпомагащи заздравяването на рани, матови, седефени, трайни, свръхтрайни, течни... Рецептурата зависи от предназначението, но във всеки случай червилото от висока класа е сложна композиция от восък, масла, синтетични и полусинтетични добавки, силикон, активни вещества и цяла гама компоненти за поддържане на кожата – витамини, овлажняващи комплекси, защитни филтри. Парафинът, който се втечнява при повишаване на температурата и предизвиква ненавижданото от всички жени смачкване на устните, днес е изместен от екзотични восъци. Вазелинът с неговото свойство да образува леплив слой, който бързо се хлъзга по повърхността на устните, е заменен от полусинтетични производни – етери на мастните киселини. Те позволяват на червилото да “ляга” леко и да влиза в тесен контакт с кожата на устните, и за разлика от вазелина, не повишават чувствителността на кожата към UV лъчите.
    Пигментите са още едно постижение на съвременното качествено червило. С помощта на специални технологии те се превръщат в микронизирани структури – много малки частици с размери до стотни части от микрона. Лесно се въвеждат в масата на червилото и се разпределят равномерно. За устните тези стотни частици от микрона означават абсолютно еднороден цвят и червило, което е меко, но не се разтича. Именно заради мекотата си подобно червило изисква виртуозна техника на опаковане, а пигментите му преминават същите тестове, на които са подложени и пигментите за хранителната промишленост.
    Друг актуален вариант са микронизираните пигменти, затворени в специални капсули. Когато червилото се нанася на устните, тези капсули се пукат и освобождават цвета. Тези, които не са се спукали веднага, правят това постепенно. Без да подозираме това, ние сами им помагаме стискайки и разтваряйки устни в процеса на разговор. В резултат цветът не само не избледнява през целия ден, но става дори още по-ярък.
    Навлизайки във всекидневния живот, принципът на микрокапсулация направи истински бум. Капсулата е вид контейнер, в който може да се сложи не само оцветяващо, но и ароматизиращо вещество. Дамско бельо, носни кърпички и какво ли още не – в маса обикновени предмети днес се крият мънички капсули, които се отварят в момента, в който дори без да забелязваме, ги притиснем.
    Тези, които предпочитат седефено червило, със сигурност са имали възможността да се убедят, че колкото е по-седефено, толкова повече са неприятностите с него. Седефът бързо се свива и на устните остават само някакви неприятни петна. Ако кожата на устните е суха, след седефеното червило състоянието им се влошава още повече. Седефът е прах, който се получава от малки перли, вътрешната повърхност на раковини и рибени люспи. Вложен в червилото, той прави текстурата му твърде плътна и не много комфортна. Освен това, нанасянето на такова червило, може да предизвика не много приятното усещане, като че ли по устните има пясък.
    В червилото от висок клас всичко е по различен начин – чрез особена обработка седефеният прашец е направен по-дребен, така че червилото остава меко, без усещането за песъчливост, а търсеният визуален ефект се запазва даже след като то вече е “изядено”.

  23. #173
    Изборът винаги е строго индивидуален
    Изборът на червило не трябва да се диктува от препоръки и впечатления на други хора. Това се отнася както за цвета, така и за качеството. Едно и също червило може да изглежда и да се усеща по различен начин на устните на различни жени. Освен това червилата от една фирма и една линия могат да се отличават по качеството си, тъй като за създаването на оттенъците се използват разнообразни по състав и количество оцветители. Ползването на червилото изисква определени знания и умения. Да се избере типът, консистенцията и особено цветът на червилото, не е толкова лесно. Нужни са и някои умения за това как да се нанася на устните.
    Доста противоречиво звучи твърдението, че цветът на червилото не трябва да се избира според модните тенденции. Моден обикновено е даден цветът във всичките му оттенъци, така че да се избере модно червило, което да е и подходящо, не е чак толкова сложно.
    За да се избере козметика, трябва преди всичко да се има предвид типа на лицето, но в същото време да се отчита и тоналността на грима и дрехите. Жените с хладен тип външност (тъмни коси и светла кожа, а също светла кожа и светли коси с пепелив отблясък) трябва да търсят вариант сред охрените и розовите оттенъци на бежовото и рубинените оттенъци на червеното. Подхожда им също ярко розов цвят с ягодов оттенък или червило с розово-кафяв оттенък.
    На жените с топъл тип външност (светли коси и маслинова кожа или златисто-медни коси и светла кожа с лунички) подхождат червила със светло бежов и шоколадов цвят, с оттенъци на червен мак, керемидено-червени, с розово-прасковени и розово-кайсиеви оттенъци, а също и светлооранжеви.
    Изборът на червило зависи още и от това какъв тон преобладава в даден цвят – топъл или студен. Ако оттенъкът е топъл, в него присъстват златисти тонове, ако е хладен – гълъбови. Подбирайки оттенъка на червилото трябва да се има предвид не само типа външност, но и осветлението, където ще се намирате. Ако то е студено (лампи с тип дневна светлина или ясен зимен ден) трябва да се избягват хладните оттенъци на червилото – присъстващият в тях синкав пигмент придава на лицето нездрава бледност. При топло осветление (светлина на камина или свещи) повечето от оттенъците на кафявата и оранжевата гама не изглеждат особено добре. Внимателно отношение изискват също тъмните оттенъци. Те подчертават следите на възрастта по лицето на зрелите жени и направо смазват привлекателността на младите девойки.
    Червилото трябва да се съобразява също с формата на устните и цвета на зъбите. Светлите, блестящи оттенъци оптически увеличават устните, а тъмните ги правят да изглеждат по-малки. Ако зъбите не са безупречно бели, по-добре е да се избягват червилата със златисто-червени оттенъци и да се избере червило с хладни тонове.
    Червилата с плътна консистенция, с матови и ярки оттенъци, които преди се използваха най-вече за вечерен грим, днес активно се ползват също и в дневния грим, тъй като много добре се задържат на устните. Прозрачните и блестящите червила съдържат по-малко цветен пигмент, но в тях пък има много масла. Те са незаменими във всекидневния грим. Добре известно е правилото: ако очите се гримират ярко, червилото трябва да бъде със спокойни оттенъци, и обратно – лекият грим на очите допуска ярко червило.
    Някои правила за нанасяне на грима
    Устойчивостта на червилото зависи не само от качеството му, но и от това доколко добре са подготвени устните за грим. В началото трябва да се нанесе овлажняващ крем, който да изглади и омекоти деликатната кожа на устните. След това се нанася неголямо количество основа под грима – на нея червилото ще се задържи по-дълго време. Следва очертаване контура на устните с молив – то е задължително, ако червилото е с наситен цвят, а също ако контурът на устните има нужда от корекция. Моливът трябва да бъде един тон по-тъмен или по-светъл от червилото.
    Моливът предпазва от разтичане и размазване на червилото. За да не изпъква прекалено много, той трябва да се тушира леко с гъбичка по посока на вътрешната част на устните. Благодарение на това ясният и отчетлив контур ще изглежда естествено.
    Когато устните се оцветяват с четчица, червилото започва да се нанася от средната им част по посока към ъгълчетата. Ако червилото стои доста гъсто, излишъкът може да се махне с леко притискане на салфетка. След това може да се нанесе още един тънък слой. Така червилото ще се задържи по-добре, а цветът ще бъде по-интензивен.
    Визуалните ефекти
    Ако устните са по-плоски, ще изглеждат по-изпъкнали като контурът им се очертае с тъмен молив, покрият се с тъмно червило с помощта на четка, а в средата се оцветят със светло в същия оттенък или със седефено червило.
    Тесните устни се коригират с молив, с който се придава желаната форма без линията да излиза извън ъгълчетата. Нанася се червило с натурален оттенък, попива се със салфетка, леко се напудря и отново се нанася червило. При такава форма на устните не е подходящо да се използва блестящо червило.
    За да се промени формата на устни с отпуснати ъгълчета, трябва да се очертае с молив контурът им, леко да се повдигнат ъгълчетата и да се закръгли очертанието на горната устна. В този случай блестящото червило ще бъде точно на мястото си.
    Когато устните са набръчкани, трябва да се нанесе основа, да се напудрят и добре да се оцветят с червило, така че то да проникне в дълбочината на гънките на кожата. Моливът за контура се избира по-тъмен от червилото, което трябва да бъде със суха консистенция и спокойни оттенъци. След това устните се попиват със салфетка, напудрят се и отново се нанася червило.
    Червилото стои красиво само на гладки и добре поддържани устни
    В зоната около устните няма нито потни, нито мастни жлези. Кожата в тази област е нежна и чувствителна, често пресъхва и се пука, бели се и повяхва. Проблемът не е само в липсата на овлажняване. Често на устните не достигат витамини, те могат да пострадат от слънчевите лъчи, силния вятър или студа. Прекалено бледите устни са признак за по-сериозни здравословни проблеми като заболявания на сърдечно-съдовата система или белите дробове.
    Устните, за които редовно се полагат грижи, изглеждат нежни, гладки и сочни. Това съвсем не изисква някакви свръхусилия или използване на скъпа козметика. Всекидневното почистване на грима от устните трябва да бъде внимателно, както при свалянето на грима от очите – нежно и без да се разтяга кожата устните се обтриват с памук, напоен с почистващ лосион. Когато се използва скраб или маска за лице, областта около устните се избягва.
    Периодичното овлажняване и подхранване също са необходима грижа. Съществува многообразие от кремове и емулсии, които овлажняват, подхранват, изглаждат и даже увеличават обема на устните. В краен случай може да се използва и крем за около очи, тъй като структурата на кожата на устните е идентична с тази на кожата около очите. Кремът за лице не е най-добрият вариант.
    Устните се нуждаят от пилинг също толкова, колкото и кожата на лицето. Съществуват специални продукти за устни, в състава на които често са включени микрочастици от прасковени костилки. Подхранваща маска поне веднъж седмично също е необходима.
    През зимата не се препоръчва да се използва трайно червило – то изсушава устните, които и без друго са изложени на въздействието на студа. За този сезон са най-подходящи мазните, подхранващи червила. Ако кожата реагира по-силно на вятър и студ, най-подходящо е да се използва балсам, който ще предпази устните от белене и зачервяване. Балсамите без аромат са по-дълготрайни, за разлика от “вкусните”, с аромат на ягода или киви например, които имат свойството да се “изяждат” много бързо.
    Животът на червилото е максимум две и половина години. Червилата с натурални оттенъци са по-малотрайни от тези с червени, виолетови или ярко розови тонове. Срокът на годност на червилото с овлажняващи и подхранващи свойства е не повече от година и половина. Ако любимото ви и идеално подхождащо червило започне да дразни устните и да предизвиква белене, време е за раздяла с него даже ако на опаковката пише, че трайността му е още половин година.

  24. #174
    Как да предпазим кожата си от студа

    Приключение навън сред искрящия бял сняг, чистия леден въздух и зимното слънце е радост за цялото семейство. За да предпазите кожата си от студа и да бъде радостта от разходката още по-пълна, Nivea предлага няколко съвета. Nivea Cream обгръща кожата като топъл пуловер, служи като блокер на студа и предпазва капилярите на кожата.
    30 минути преди да излезете навън, нанесете крем на местата, изложени на вятър – носа, челото, брадичката, бузите.
    Ако кожата ви изглежда уморена, използвайте веднъж седмично Nivea Cream като маска за лице като нанесете дебел слой преди баня.
    За да запазите ръцете си гладки и меки, веднъж седмично преди сън нанасяйте върху тях плътен слой крем. Още по-добър ще е ефектът, ако преспите с гумени ръкавици.
    Когато краката ви измръзнат, след топлата баня нанесете върху тях крем, за да се подобри кръвообращението.
    Когато предстои дълго ходене, нанесете малко крем на стъпалата си преди да обуете чорапи. Това ще запази пръстите топли и ще предотврати появата на пришки и възпаления.
    При премръзнали ръце, масажирайте нежно с малко крем. Така ще стимулирате кръвообращението и в същото време ще се погрижите за напуканата кожа.
    Със ски или сноуборд прекарвате навън продължително време – кремът ще запази влажността на кожата на лицето през цялото време и също така защитава и от слънчеви изгаряния.


    Зимен грим
    За да сте красиви в снега, който май вече чакаме с нетърпение
    Също като яркото слънце и есенните листа, цветовете на зимата може да бъдат нашето вдъхновение за грим в тон с новия плътен шал и настроението навън.
    Иначе казано, май вече нямаме търпение да завали сняг, ей така, да има снежинки, бели покриви и слънце, което се отразява на пистите.

    Подбрахме три съвсем лесни начина за гримиране, които не изискват много време пред огледалото, а в същото време дискретно подчертават чертите на лицето.
    Сребристо сиво

    Сивите сенки са подходящи за всеки цвят очи. Интензивността на металния нюанс обаче трябва да се съобрази с типа кожа – леките нюанси на перлено сивото пасват идеално на по-светла кожа, а по-наситените - на тъмна до мургава кожа.
    Просто нанесете прахообразни сенки по целия клепач, а миглите акцентирайте с черна спирала за повече обем. „Снежното“ излъчване на леко зачервени от студа скули ще постигнете с руж в прасковено розово. За устните използвайте гланц с блясък.
    Бронз през зимата
    Златните и бронзови сенки за очи в медено и кафяво може да изглеждат също толкова очарователно и през студените дни. Те придават „топлина“ на погледа и подчертават особено красиво пъстрите тонове в очите.
    С по-голяма четка нанесете лек златист цвят по целия горен клепач до веждите, който ще послужи за основа на по-тъмния меден контур по линията на миглите и V-образно във външния ъгъл на окото.
    С молив за очи в бронзов цвят очертайте окото, а за по-драматичен ефект добавете и няколко щриха черен молив, а след това прелейте цветовете. Следва спирала и червило в неутрален цвят.
    Котешко око
    Естествено, става въпрос за течната очна линия, която придава стил и перфектен завършек на всеки макиаж.
    Течната очна линия е за предпочитане пред молива или кремообразната очна линия, тъй като позволява нанасянето на по-прецизни линии.
    Започнете с основа за грим в неутрален прасковен тон, преди да пристъпите към очната линия. За да се застраховате от грешки, внимателно започнете да рисувате малки пунктирани линии от средата на клепача към външния ъгъл на окото.

    Съединете ги, а за по-дълготраен ефект, фиксирайте линията по дължината на миглите със сенки за очи в черно. Добавете акцент на устните в наситен червен цвят и готово.

  25. #175
    Вежди

    Космите, извън чертите се оскубват, а ако веждите са редки – коригирате с мо*лив. Не променяйте основно дъгата на веждите; най-често естествената им форма подхожда на лицето. Много широките, бухнали вежди могат да се изтънят, но винаги само от долната страна. Във всички случаи се премах*ват тъмните косъмчета между веждите, защото оптически „събират“ очи*те и правят погледа мрачен. СКУБАНЕ Най-малко боли, ако с пръсти издърпвате леко кожата нагоре и скубете по посока на растежа на косъма.

    Важно: Докато скубете отпускайте кожата, за да проверявате фор*мата на веждата. Краищата на пинсетата трябва да са острошлифовани и неомазнени, за да захваща добре и да не се изплъзват. Затова избърсвай*те с тампонче памук и лосион евентуалните остатъци от крем. Ако след скубането кожата е зачервена, туширайте леко с лосион за лице или мине*те отгоре с кубче лед. При свръхчувствителна кожа скубете веж*дите преди лягане, така през нощта кожата ще се успокои.

    Автоматичните пинсети оставете за козметичката; бораве*нето с тях изисква много рутинно умение. ПОДСИЛВАНЕ Много светлите, тънките или редките вежди могат да се подсилят, потъмнят или разширят с молив за вежди. Моливът е най-подходящ, когато във веждите има редки места или ако те тряб*ва да изглеждат просто по-гъсти. Не рисувайте „греди“, а пър*во срешете косъмчетата надолу и с подострения молив отгоре надолу драснете фини чертички между косъмчетата. Срешете веждите обратно нагоре.

    Добре оформе*ните, но много светли вежди могат да се потъмнят с кафяви сенки за очи. С тясната страна на дунапренен апликатор прокарайте сенките покосмите на веждите и ги срешете внимателно. Ако формата е на*ред, на веждите може да се придаде повече цвят или структура с аркансил – кафява или черна спирала за мигли. Боя*дисват се само космите (не и кожата), а резултатът е напълно естествен вид на веждите. Ползвайте стара, полупразна спирала, в която вече няма достатъчно туш за миглите, но все пак предварително тръкнете четчицата върху книжна салфетка. След това я прокарайте леко по веждите, тъй че да докоснете само космите. Оставете боята да изсъхне за малко и минете веднъж с четчицата за вежди отгоре.
    ЦВЯТ За гри*ма на веждите изберете моливи, пудра и т.н. в естестве*ния тон на косата ви; допустими са и 1-2 нюанса по-тъм*но.

    Извънредно светлите вежди могат да се боядисат по-тъмни, много тъмните да се осветлят и така да си спес*тите всекидневното гримиране. Боядисването се извър*шва от специалист – козметичка, а боята държи четири-шест седмици.


    Грижа за кожата през зимата

    Нова грижа за суха кожа на лицето от L'Oreal Paris. Обогатен с ценни нутри-елементи Nutri-Gold съживява младежкия блясък на кожата.

    Суровият климат и агресивната среда са пагубни за кожата. През зимата тя се изсушава по-лесно, чувството за комфорт изчезва, заедно с появата на усещане за опъване и зачервявания.

    Тези външни реакции са резултат от действието на студа и вятъра, които свиват кръвоносните съдове и водят до намаляване на кислорода в тъканите. Кожата става по-чувствителна, намалява се ензимната активност и често кожната бариера е разрушенa в резултат на намален синтез на липиди.

    Предложението на L'Oreal Paris е най-добрата комбинация, която подхранва и възстановява кожата.
    Ценно пчелно млечице
    Подсилващ про-калций
    Подхранващи масла
    Нежен балсам
    Кожата ми е отново мека на допир, сияйна, защитена.



    Обогатен с ценни нутри-елементи Nutri-Gold от L'Oreal Paris съживява младежкия блясък на кожата. Про-калций и ценно топящо се пчелно млечице. Нека златното подхранващо чудо се случи.

    Интензивно подхранващ богат крем
    Подхранва-Уплътнява-Придава блясък
    3 ексклузивни патента - окрийте комбинацията от ценни нутри-елементи:
    Про-калций стимулира заздравяването на междуклетъчните връзки за да възстанови плътността на кожата.
    Ценното пчелно млечице, прониква в кожата, за да я подхрани и възстанови интензивно.
    Подхранва и възстановява всякакъв тип кожа: Намалява усещането за опъната кожа. Веднага след нанасяне, кожата отново изглежда по-гъвка и по-приятна на допир. След първия месец сухата кожа е подхранена: намалява изсушаването с 90 %. Чувствена текстура, която се топи върху кожата ти, оставяйки чувство за несравним комфорт и мек завършек върху кожата.

    3 продукта: дневен, нощен и околоочен крем

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си