.
Отговор в тема
Страница 8 от 11 ПървиПърви ... 4567891011 ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 269
  1. #176
    Как да променим размера на устните си
    Ако искате да промените размера на устните си без намесата на естетичната хирургия, само с грим, разгледайте тази тема.

    Ако искате да направите устните си по-пухкави и плътни:


    1.Очертайте естествения контур на устните като нанесете по външния контур тънка линия с молив с цвета на червилото ви.










    2. Внимателно запълнете с червило разстоянието между устните ви и очертания контур. Желателно е да използвате тънка четка за нанасяне на червилото.










    3. За да направите устните си по-пухкави нанесете блясък с четка. За да придадете допълнителен обем нанесете повече блясък на долната устна.










    4. Очертайте с мек молив с неутрален цвят контур на горната устна, над контура на червилото. Моливът трябва да е с неутрален цвят и просто да изсветлява един вид контура на червилото.










    5. За да не е рязка границата между контура и червилото внимателно размажете контура и го слейте с червилото.
    Гримът е готов.







    Ако искате да направите устните си по-тънки:


    1. Нанесете контур навътре от естествения контур на устните с молив. Нанесете пудра.











    2. С четка внимателно нанесете червилото като запълвате остатъка от устните навътре от контура. Червилото задължително трубва да е матово защото перлените червила и блясъкът отрязават светлината и създават илюзия за по-плътни устни.
    Гримът е готов.

  2. #177
    Зодията + Цвета на косата = Аромата
    57
    Share
    Сетивата ни възприемат ежедневно безброй аромати, но един от тях е с нас по желание – аромата на любимия парфюм.

    В темата ще видим каква връзка има между парфюма и цвета на косата или по-точно какви аромати се асоциират с различните коси.
    Както и кой парфюм съответства на зодиакалния знак.

    Решението на уравнението: Зодията + Цвета на косата = Аромата
    може да ви помогне да избирате подходящи парфюми за вас, вашата половинка или за подарък на приятелка.




    Според парфюмеристите съществува връзка между цвета на косата и подходящият аромат:


    На блондинките подхождат свежи аромати с ухание на цветя:
    люляк, мимоза, виолетка, циклама.
    Подходящи са прафюми с основна нотка: фрезия, лавандула, водна лилия, син люляк, резеда
    Например: Laura, Miss Arpels и др.

    За брюнетките е подходящ опияняващ сладникав аромат.
    Парфюми с основна нотка - жасмин, портокалов цвят, лилия, нарцис, бял люляк
    А като фон - мускус, амбра, сандалово дърво
    Например: Shalimar, Samsara, Opium, Magie Noir, Poison, Tentations и др.



    Червената коса се асоциира с магнетичен аромат: на зюмбюл например
    Подходящи парфюми: Mitsouko, Chanel, Miss Dior и др.

    На дамите със златисто-кестенява коса подхождат нежни флорални аромати: гардения, акация, орлови нокти.

    Тъмно-кестенявата коса се асоциира с опияняващи аромати на мед и българска роза, мароканска роза и хелиотроп.



    И ако цвета на косата е променлива величина, то в решението на нашето уравнение зодиакалният знак е константа.

    Според астролозите всяка зодия има свой аромат:

    Овен
    С рогата напред, овните винаги са в центъра на събитията. Когато става въпрос за парфюм, той трябва да отразява тяхната динамична природа.
    Овенът се асоциира с аромат на: амбра, роза, сандалово дърво, жасмин, мак, пачули.
    подходящи парфюми: Allure, Coco, Opium, Chanel 5, Magic Noire.

    Телец
    Очарователна, уникална и съблазнителна, дамата телец изисква цялото внимание на света. Спокойната и натура обича нежни аромати: лавандула, лотос, бергамот, роза.
    подходящи парфюми: Amarige, Champagne, Organza, XS.


    Близнаци
    Обожаващият експериментите телец обича разнообразни комбинации от аромати – от натрапчиви и тежки до леки и ефирни. Рядко остава само с един любим парфюм. Често сменя класическото ухание с ултрамодерно.
    Подхождат му: сандалово дърво, роза, теменужка, бор, ягоди.
    подходящи парфюми: Sublime от Patou, Venezia от Laura Biagiotti, Tocade от Rochas.



    Рак
    Чувствителна и емоционална за дамата рак са много важни спокойствието и хармонията. Когато става въпрос за парфюм залага на доказаните марки.
    На ракът подхождат аромати на: жасмин, сандалово дърво, мак, роза, лотос, кокос.
    Подходящи парфюми: Aqua Di Gio, Escape, L”Eua D”Issey, 212 C.Herrera

    Лъв
    Ексцентрична и страстна, лъвицата има слабост към лъскавите и скъпи неща, за това често избира новите дизайнерски парфюми. А опаковката трябва да е лъскава – по възможност със златно покритие и орнаменти.
    На лъвицата подхождат силни аромати: роза, тамян, амбра, пачули, жасмин, кокос.
    Подходящи парфюми: Eternity, Miss Dior, Paris, Poison

    Дева
    Практичната дева има вроден усет към красивото. Елегентната и природа предпочита да остане неподвластна на времето с класически аромати.
    Подхождат и: смирна, пачули, роза, ягоди.
    Подходящи парфюми: Gucci Ruch, Diva, Paloma Picasso, Roma



    Везни
    Аристократи до мозъка на костите си везните са ценители на разкоша, не практици. Предпочитат богати, но не много тежки аромати.
    Подхождат им: роза, лавандула, сандалово дърво, жасмин, бор.
    Подходящи парфюми: Gabriela Sabatini, Poeme, Ultraviolet, Venezia

    Скорпион
    Бурният темперамент на дамата скорпион и нейната любвеобвилна и емоционална природа излъчват голям сексапил. Парфюмът и също. Скорпионите харесват нетрадиционните, интригуващи аромати с нотка: лавандула, роза, пачули, амбра, жасмин.
    Подходящи парфюми: Contradiction, Extravagance, D”Amarige, Boss Woman

    Стрелец
    За общителните стрелци е присъщ оптимизмът и страхотното чувство за хумор. Обичат пътешествията, имат волен дух и се нуждаят от чист въздух, за да са щастливи. Подхождат им нежни аромати с основна нотка: лавандула, роза, пачули, амбра, жасмин.
    Подходящи парфюми: L.B.de Ricci, Sculpture, S.Jacomo, Champs Elysees



    Козирог
    Красива, самостоятелна и независима, дамата козирог твърдо върви към поставените цели. Трезво преценява възможностите си, вижда проблемите и намира решения.
    Подхождат и плодови и цветни аромати с източни нотки: сандалово дърво, роза, лотос, жасмин, амбра, бор.
    Подходящи парфюми: Ocean Dream, Organza, Dolce Una, Rocco Barocco Silver

    Водолей
    Умна и привлекателна дамата водолей обича да разполага със свободното си време за пътешествия и заслужен активен отдих.
    Енергичната и природа се асоциира с богати аромати на: лимон, пачули, амбра, ягоди, сандалово дърво, лотос, роза.
    Подходящи парфюми: Anais Anais, 1881-Cerruti, XS, Oh Lala

    Риби
    Романтичните и нежни риби често имат сложен и труден характер. По отношение на парфюмите рядко имат само един. Предпочитат по един за всеки повод.
    Харесват силните и страстни аромати, които вдъхват увереност в собствените сили: кедър, лотос, лавандула, виолетка, мак, сандалово дърво, роза.
    Подходящи парфюми: Champs Elysees, Roma, Jungle, Cerutti Imagie



    Полу-нашега, полу-наистина, факт е че:

    Подходящият аромат влияе положително на психиката, стимулира сетивата и освобождава еротичните фантазии.

    И ако до сега сте се чудили кой е вашият парфюм, надявам се тази тема да ви е помогнала да намерите отговора:

    Зодията + Цвета на косата = Аромата

  3. #178
    Френски маникюр с декорация

    Френския маникюр е един от най-популярните и универсални начини за декорация на нокти. Подходящ е за всякакви поводи, и за ежедневието и за специалните случаи – за булки, абитуриентки и т.н.
    В класическия си вид се използва като основа за много видове дизайн на нокти.

    В тази тема ще видим подборка с декорации на френски маникюр от Ради Димитрова.
    Имате възможност да гласувате за маникюра, който най-много ви харесва и за който искате да научите как се прави.

    В анкетата може да гласувате за повече от един маникюр, а за маникюрите събрали най-много гласове Ради ще направи уроче.
    Благодаря и и от ваше име, че споделя с нас тайната на красивия маникюр.

    И така ето ги дизайните – френски маникюр с декорация:

    #1 френски маникюр с печат “розичка“ с брокат


    #2 френски маникюр с печат “панделка“


    #3 френски маникюр с печат “панделка“ с камъче


    #4 мраморен френски маникюр


    #5 френски маникюр в бяло и черно с печат “розичка“


    #6 френски маникюр с цвете в бяло и черно


    #7 черно-бял френски маникюр с черно цвете


    #8 черно-бял френски маникюр с черно-бяло цвете



    #9 френски маникюр с цветна декорация с брокат


    #10 френски маникюр с камъчета


    #11 коледен френски маникюр с червени камъчета и рисувана шапчица


    #12 френски маникюр с розови цветенца


    #13 френски маникюр в бяло и яркорозово със стикче “цветенце“


    #14 черен френски маникюр с брокат и розови цветя


    #15 френски маникюр с шарка “леопард“ и цветя


    #16 френски маникюр с шарка “зебра“ и цветя


    #17 френски маникюр с шарка “зебра“ с брокат и цветя


    #18 френски маникюр с лилави цветя и черни орнаменти


    #19 френски маникюр със зелени цветя, черни орнаменти и брокат

  4. #179

  5. #180
    А как да си направя очите ми да изглеждат по-големи,приветливи,отворени ?

  6. #181
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  7. #182
    Напоследък си правя грима по подобен начин:

    http://www.youtube.com/watch?v=nAT5XQnEzy0&feature=fvst
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  8. #183
    Супер фен Аватара на musS
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 064
    Някой знае ли дали се продава това в България http://www.cetaphil.com/products/daily-facial-cleanser/ ?

  9. #184
    Супер фен Аватара на Tiin
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 662
    Цитирай Първоначално написано от musS Виж мнението
    Някой знае ли дали се продава това в България http://www.cetaphil.com/products/daily-facial-cleanser/ ?
    Мисля,че не се продава в България

  10. #185
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    Преди малко намерих тези снимки в фейсбук, показващи как да се гримираме. Не съм пробвала методите, но тези дни може и да ги тествам. Ето снимки на моделите:
    http://prikachi.com/images/920/4597920R.jpg
    http://prikachi.com/images/921/4597921E.jpg
    http://prikachi.com/images/923/4597923h.jpg
    Наскоро си бях сложила изкуствени мигли и беше голямо мъчение докато не ги махнах. Направо си мислех, че ще ослепея. Та искам да попитам с лещите също ли е толкова некомфортно, както и с миглите?

  11. #186
    Супер фен Аватара на musS
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 064
    Цитирай Първоначално написано от broken-barbiee Виж мнението
    Преди малко намерих тези снимки в фейсбук, показващи как да се гримираме. Не съм пробвала методите, но тези дни може и да ги тествам. Ето снимки на моделите:
    http://prikachi.com/images/920/4597920R.jpg
    http://prikachi.com/images/921/4597921E.jpg
    http://prikachi.com/images/923/4597923h.jpg
    Наскоро си бях сложила изкуствени мигли и беше голямо мъчение докато не ги махнах. Направо си мислех, че ще ослепея. Та искам да попитам с лещите също ли е толкова некомфортно, както и с миглите?
    не знам с миглите как е, защото не съм си слагала изкуствени.. но лещите не ги усещаш.. аз вече 4 години нося и нямам никакви проблеми

  12. #187
    Повече от фен Аватара на broken-barbiee
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    374
    Цитирай Първоначално написано от musS Виж мнението
    не знам с миглите как е, защото не съм си слагала изкуствени.. но лещите не ги усещаш.. аз вече 4 години нося и нямам никакви проблеми
    Благодаря, а можеш ли да ми кажеш от къде си ги купила и цена?

  13. #188
    Супер фен Аватара на musS
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 064
    ами има едно като подземие слез хотел плиска.. лещите са качествени.. съдя по това, че съм си взимала от много скъпи оптики и там са се късали и т.н.. ами моите са безцветни и ми излизат 30 лв. за 3 месеца.. ако искаш цветни те повечето са за 9-12 месеца и са около 100 лв. на мен и те са ми удобни

  14. #189
    Супер фен Аватара на musS
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 064
    някой ползвал ли е четките за грим на essence и по-точно тази http://beautycosmetic.biz/essence-es...nki-p-525.html добри ли са, меки ли са ?

  15. #190
    В youtube има много хубави клипове.. от там може да видите някоя идеика )

  16. #191
    ето нещичко интересно и от мен http://miracleofbeautyandfashion.blo...beige-eye.html

  17. #192
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...0%D0%B8%D0%BC-)
    Не искам да се преповтарям - тук е канал ми в YouTube качвам главно клипове за гримиране (:
    Попитай ме щастлива ли съм ?
    - да, поне в мечтите ..

  18. #193
    Banned
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    48
    Яко клипче с добри резултати Цък

  19. #194
    Супер фен Аватара на musS
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 064
    Цитирай Първоначално написано от NeeeW Виж мнението
    Яко клипче с добри резултати Цък
    Ти кооолко си зле

  20. #195
    Супер фен Аватара на musS
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 064
    ^ ти на колко си бе, на 5 ? я се стегни малко, моля те.. и 100 профила да си направиш по-интересна/ен ли ще си ?

  21. #196
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Напоследък този грим ми е фаворит!
    http://youtu.be/ianCy-kjVyc
    Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!

  22. #197
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Най-лесният начин за опушен грим : https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...94179342_n.jpg
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  23. #198
    Браво, браво!!! Много хубава и полезна темичка... Не знам дали тук е мястото, за което се извинявам, но искам да ви попитам какви марки молив и спирала да си взема...Искам по-качествени и все пак на нормални цени. Ако знаете нещо подходящо-споделяйте. :*
    МН. БЛГ. ПРЕДВАРИТЕЛНО ! ! !

  24. #199
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от titi_boianova Виж мнението
    Браво, браво!!! Много хубава и полезна темичка... Не знам дали тук е мястото, за което се извинявам, но искам да ви попитам какви марки молив и спирала да си взема...Искам по-качествени и все пак на нормални цени. Ако знаете нещо подходящо-споделяйте. :*
    МН. БЛГ. ПРЕДВАРИТЕЛНО ! ! !
    Аз ползвам молив за очи Бруклин и до сега съм най-доволна от него. За Есенс чувам хубави отзиви. Можеш да им пробваш моливите в ДМ. Взех си най-новата спирала на Мейбълин. Сега има намаление и даваш само 10 лв.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  25. #200
    Супер фен Аватара на musS
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 064
    ^ на мен бруклин много ми се размазва, за тва и спрях да го ползвам.. иначе е много наситен цвета

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си