.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Аватара на em0tik0nka
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    59

    Филм с бременна жена

    Здравейте, търся един филм с бременна жена. Докато я караше към болницата (мисля, че беше брат й ) я остави на една бензиностанция, а до нея имаше хранителен магазин. Тя нямаше праи за д асе прибере и за това се скри в тоалетната, докато изчка да затворят и там живя няколко дена. и т.н. Една вечер, мъж чул виковете й (започнало раждането на бебето) и разбил прозорците и я закара в болницата. Ако се сетите поне гл. ероиня ще е от полза мерси предварително!!

  2. #2
    Олее, тоя филм съм го гледала и се сещам даже за кой говориш, но не знам как се казва..
    Всички ли сте злобни и отворени тук?

  3. #3
    Аватара на em0tik0nka
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    59
    от няколко седмици ми е в главата и не мога да се сетя дори и гл. героиня

  4. #4
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Where the Heart Is с Натали Портман...

    И тоя дето я изостави беше приятеля и', а бяха спрели за да си купи чехли, че беше заспала в колата и те бяха паднали през дупката. А този дето я намери докато раждаше беше един библиотекар, накрая се ожени за него и имаха много яка къща

  5. #5
    Аватара на em0tik0nka
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    59
    Същото !! Благодаря ти много!!

  6. #6
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    Моля

  7. #7

    Exclamation :)

    Аз бях гледала един филм за мъж и жена - млади, които се местят в нова къща, жената е бременна и започва да чува някакви странни неща от къщата май, но не съм го догледала и за по нататък не мога да кажа нищо - само че филмът беше в жанр ужаси или психо Ако някой се сеща кой може да е този филм ще съм му много благодарна
    Благодаря за помощта предварително

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си