.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Помощ по английски

    Здравейте! Искам малко проверка на доклада ми за обща стая в училище поправяйте моля, ви. Искам също да попитам става ли да така да се подредят точките и ако ви дойде по някоя идея споделете. Много благодаря предварително


    LEISURE ROOM


    INTRODUCTION
    The aim of this report is to recommend a room in the school for common room to use it by students when they aren’t in class. I make inquiry about this.

    LOCATION OF THE COMMON ROOM

    The majority of students suggested that the best room in school, which is perfect for common room, is the biggest one. The room is situate on the second floor near by the teachers room. Several students said that they preferred being ob the first floor because it was comfortable to went outside.

    FURNITURE AND DECORATION
    The students gave also offers about the furniture and decoration. About the furniture the majority of them want to have a fashion
    • Blinds in a yellow color
    • Bookshelves with necessary books and some magazines
    • Some comfortable sofa
    • Cupboard with drawers for all classes in school
    About the decoration some students make the following suggestions:
    • Wall-paper in a bright color, may be orange
    • Carpet in a beige color
    • Information board
    • Some pictures with flowers and photos of school and classes
    Students even want some extras to be more interesting about them.
    • Five computers with Internet
    • A hot drinks vending machine
    • Some printers to print some information when they need it
    • A water cooler

    FINAL RECOMMENDATION
    In my view it would be best to make these changes quickly, because then students will do something interesting in school. This common room will help to stop aggression in school. I suggest that there should be cameras to avoid the broken extras and furniture.

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102

    Re: Помощ по английски

    Цитирай Първоначално написано от Manenkoto
    Здравейте! Искам малко проверка на доклада ми за обща стая в училище поправяйте моля, ви. Искам също да попитам става ли да така да се подредят точките и ако ви дойде по някоя идея споделете. Много благодаря предварително


    LEISURE ROOM


    INTRODUCTION
    The aim of this report is to recommend a room in the school for common room to use it by students when they aren’t in class. I make inquiry about this.

    LOCATION OF THE COMMON ROOM

    The majority of students suggested that the best room in school, which is perfect for common room, is the biggest one. The room is situate on the second floor near by the teachers room. Several students said that they preferred being ob the first floor because it was comfortable to went outside.

    FURNITURE AND DECORATION
    The students gave also offers about the furniture and decoration. About the furniture the majority of them want to have a fashion
    • Blinds in a yellow color
    • Bookshelves with necessary books and some magazines
    • Some comfortable sofa
    • Cupboard with drawers for all classes in school
    About the decoration some students make the following suggestions:
    • Wall-paper in a bright color, may be orange
    • Carpet in a beige color
    • Information board
    • Some pictures with flowers and photos of school and classes
    Students even want some extras to be more interesting about them.
    • Five computers with Internet
    • A hot drinks vending machine
    • Some printers to print some information when they need it
    • A water cooler

    FINAL RECOMMENDATION
    In my view it would be best to make these changes quickly, because then students will do something interesting in school. This common room will help to stop aggression in school. I suggest that there should be cameras to avoid the broken extras and furniture.
    ако това е Scientific Writhing за хора с не добър английски, то имаш 6... но все пак не е важна истината, важно е какво учителя ти иска, а аз съм сигурен че той/тя не говори английски...

  3. #3
    Говори това не ми е за училище и какво искаш да кажеш с не добър английски какво му куца на доклада? Учителката ми е просто страхотен преподавател а и там дето ще ходя няма хора който да не говорят английски...

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от Manenkoto
    Говори това не ми е за училище и какво искаш да кажеш с не добър английски какво му куца на доклада? Учителката ми е просто страхотен преподавател а и там дето ще ходя няма хора който да не говорят английски...
    Scientific Writhing e вид текст/писане/подредба както есе-то е др вид писане

    в него трябва всичко да е пасивно! също така трябва да се спицифицираш, не просто празни приказки като "necessary books and some magazines"
    Всеки разбира различно под думата необходими...

    или пък "something interesting"

    за мене плуене от терасата е интеренсо, но за тебе интересно ли е ?

    "This common room will help to stop aggression in school"

    коя стая? сигурна ли си че ще го спре? или просто ще го намали? защо така мислиш?

    блаблабла

  5. #5
    Но все пак това не е есе тук не трябва да изразявам мнение. И ти ми казваш че трябва да се обоснова. Примерно " necessary books for class and some music magazines"

    Друго примерно за "something interesting" да стане тъй "to prepare for next lesson or just to relax"

    Ами а това за common room нали се сещаш какво точно представлява в смисъл тук в България си нямаме такива екстри или може би в някое по елитно училище. Става въпрос за обща стая където всичко могат да седят.


    "This common room will help to stop aggression in school" ами това изречение може да го направя така защото не съм сигурна че ще го спре а само ще го намали за това би станало може би така.
    "This common room may help us to decrease aggression in school. Because students will tink more positively about the school. They will feel more comfortable. "
    Нещо такова немога да измисля защо ще спре агресията защото нея винаги ще си я има каквото и да направят в училище. Най-добре е хич да го няма

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    знам че това не сте го учили в училище и те обърках, но стила който исползваш е точно този, и трябва да знаеш някой правила...

    Ако това ти е за некъде в БГ, то споко в БГ няма 1 човек където да говори английски, всичко некфа имитация....

    сигурен съм че ако питап учителката ти за "Scientific Writhing" тя няма да може да ти отговори...

    Успех където и ще ходиш

  7. #7
    Ами тези неща ги уча за първият сертификат на Кембридж. Малко трудно се справя с изразяването идеи много език беден... Като го прочете какво първо впечатление ти направи? А и друго свързващите думи май не са достатъчни до сега каквото и да съм писала и писмата, рецензията, есето все ми е оценка добър нямам едно да ми е повече иначе по малко колкото искаш има. Все пак много ти благодаря за помощта.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Много труден стил на писане си избрала, аз това в Университета го писах само 2 пъти...

    Изглежда лесно, но целия проблем е че трябва да се специфицираш адски много като например цвят зелено няма, има 7372 mhz примерно...

    За това ти трябват адски много думи, а те са трудно да се научат...

    Но сигурно ще го минеш, защото в БГ е 1 да го земеш др е в Държава дето се говори анг...

  9. #9
    Ами не съм си го избрала аз това ми е за домашна работа. Иначе на пръв поглед като че ли статията е най-лесна за писане и есето. Е да така е ама аз трябва да имам някаква гаранция че го взимам защото е 2 000 лв.

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от Manenkoto
    Ами не съм си го избрала аз това ми е за домашна работа. Иначе на пръв поглед като че ли статията е най-лесна за писане и есето. Е да така е ама аз трябва да имам някаква гаранция че го взимам защото е 2 000 лв.
    КАКВООООООООООООООООООООО ОООООООООООООООООООООО?
    2000 ЛВ? за какво ги мяташ тея пари? ЛЕЛЕЛЕЛ!

    тука TOEFL е $240....

  11. #11
    Е сега ще имам пробен изпит май месец и ако го имана още една година подготовка и тогава ще ги хвърлям тези пари. Ами на един приятел някъде толкова му излезе изпита но ще видим ако мина какво ще става за напред. Ама не съм сигурна че ще се справя и толкова години дето съм го учила имам чувството че съм ги хвърлила на вятъра...

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от Manenkoto
    Е сега ще имам пробен изпит май месец и ако го имана още една година подготовка и тогава ще ги хвърлям тези пари. Ами на един приятел някъде толкова му излезе изпита но ще видим ако мина какво ще става за напред. Ама не съм сигурна че ще се справя и толкова години дето съм го учила имам чувството че съм ги хвърлила на вятъра...
    въпроса е за какво ти трябва този сертификат? аз не виждам никва полза...

  13. #13
    Честно да ти кажа и аз така но ако реша да ходя в чужбина да уча може и да ми изиграя някаква важна роля все пак не е малко. Учил си го завършил си го. Пък ако го взема може и матура по английски да карам ако не ми хареса оценката поне знам че ще се справя. Но езикът най-лесно се учи в страната му. Имам ли практика имам и знания. Ама тука с кой да си говоря освен самичка

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от Manenkoto
    Честно да ти кажа и аз така но ако реша да ходя в чужбина да уча може и да ми изиграя някаква важна роля все пак не е малко. Учил си го завършил си го. Пък ако го взема може и матура по английски да карам ако не ми хареса оценката поне знам че ще се справя. Но езикът най-лесно се учи в страната му. Имам ли практика имам и знания. Ама тука с кой да си говоря освен самичка
    ако решиш да учиш в английско говорящ университет то по-добре отиди на TOEFL or IELTS

    тези 2-та са признати навсякъде, но тоя дето ти искаш да вземеш не е ...

    малка тайничка IELTS е пъти по лесен от TOEFL

    ПС: всяко учебно заведение изисква различно точки

    моя Университет иска 100 точки на TOEFL iBT

  15. #15
    Ами стъпка по стъпка мога и да се изкача и за по нагоре. Ама не мога да взема друг нямам толкова знания. Просто трябва учене

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си