.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 58
  1. #1

    Свършване в дупето след анален секс?

    Въпросът към момичетата е някоя пробвала ли е, какво е чувстовото, хареса ли ви и бихте ли опитали пак? А вие момчета, доставя ли ви удоволоствие?

  2. #2
    ами приятелят ми е свършвал... чесно казано няма кфо да ми е приятно то не се усеща... пък на него 100% му е.. ако смяташ да свършваш в "дупето" на приятелката ти вади го бавно после да няма после "ИЗНЕНАДА"

  3. #3
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    217

    Re: Свършване в дупето след анален секс?

    Цитирай Първоначално написано от alexkostov
    Въпросът към момичетата е някоя пробвала ли е, какво е чувстовото, хареса ли ви и бихте ли опитали пак? А вие момчета, доставя ли ви удоволоствие?
    После ще имаш изненада

  4. #4
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от sladka_celuvka
    ами приятелят ми е свършвал... чесно казано няма кфо да ми е приятно то не се усеща... пък на него 100% му е.. ако смяташ да свършваш в "дупето" на приятелката ти вади го бавно после да няма после "ИЗНЕНАДА"

    Що при тебе да не е имало а?Иначе е яко да и напълниш диференциала на сливката за да си смаже полуоските хахахаха!!
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

  5. #5
    kasapa нещо не те разбрах

  6. #6
    ааа чак сега прочетох добре ами не е имало изненади просто всеки с малко мозък в главата си знае че може да стане тоя ефект

  7. #7
    Не съм пробвал,би ме искефило но не искам изненади и няма да пробвам !

  8. #8
    Дали ни доставя удоволствие ? хах, че то в дупето е по яко отколкото в вагината
    I love my girl <3

  9. #9
    Задължително, то иначе къв е симсъла? Чукаш в дупето за да е без презерватив и да свършиш!
    И да трябва да се внимава при ваденето, че може да стане гаф и не е приятно... от личен опит го казвам

  10. #10
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    Еми аз не съм пробвал ама 10000% е кеф.. а къв гаф може да стане ? Едвали може да се "изпусне" така момичето :\
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

  11. #11
    Супер си е. Само и кажи после да не пърди, че ще си нацапа гащичките с шоколадова сперма.

  12. #12
    Супер фен Аватара на Passi0n
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    1 128
    т'ва аналния секс....
    не съм пробвала, не смятам и че ще го пробвам
    да.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от ImmortalTechnique
    Супер си е. Само и кажи после да не пърди, че ще си нацапа гащичките с шоколадова сперма.
    Точно и ясно!
    It's too late...

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    Еми аз не съм пробвал ама 10000% е кеф.. а къв гаф може да стане ? Едвали може да се "изпусне" така момичето :\
    ами може... то е ясно щом не си пробвал не знаеш но не се изказвай неподготвен защото по горе бая са писали за това...

  15. #15
    Задал съм въпроса конкректно и ясно, моля идиоти като ImmortalTechnique да не пишат въобще. Досега двама човека са ми отговорили на въпроса, за което им благодаря...

  16. #16
    Какво стана дами, не сте ли пробвали?

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от alexkostov
    Какво стана дами, не сте ли пробвали?
    явно не са... все пак ти казахме най важното така че няма защо да продължава темата..

  18. #18
    Аватара на GirlfromHell
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    146
    Ами и на мен са ми свършвали в задника,но гафа не мисля ,че става от това дали вътре има сперма или не.Иначе ми харесва

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от GirlfromHell
    Ами и на мен са ми свършвали в задника,но гафа не мисля ,че става от това дали вътре има сперма или не.Иначе ми харесва
    ей съгражданке

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от GirlfromHell
    Ами и на мен са ми свършвали в задника,но гафа не мисля ,че става от това дали вътре има сперма или не.Иначе ми харесва
    Какво чувство изпитваш?

  21. #21
    Ами само веднъж,но повече се усеща как му се втвърдява като че ли повече и някак си пулсира.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Sisi95
    Ами само веднъж,но повече се усеща как му се втвърдява като че ли повече и някак си пулсира.
    95 набор ли си?

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Passi0n
    т'ва аналния секс....
    не съм пробвала, не смятам и че ще го пробвам
    да.
    +

  24. #24
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Цитирай Първоначално написано от Sisi95
    Ами само веднъж,но повече се усеща как му се втвърдява като че ли повече и някак си пулсира.
    Втърдява?Той си е твърд Иначе пулсира да

  25. #25
    Повече от фен Аватара на pentxayc
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    между две женски бедра ;>
    Мнения
    397
    Цитирай Първоначално написано от alexkostov
    Задал съм въпроса конкректно и ясно, моля идиоти като ImmortalTechnique да не пишат въобще. Досега двама човека са ми отговорили на въпроса, за което им благодаря...

    аз съм гоблина с чорапите
    задник съм


    "Revenge is a dish, best served with my dick."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си