.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    344

    Не съм общителна!

    Здравейте, скъпи съфорумници! В последно време се чувствам ужасно необщителна та като се гледам отстрани ме хваща яд .. хората около мен вече създадоха своите приятелства излизат заедно извън общите ни часове и занятия докато аз неможах да се сближа с никого.. прекарвам времето си в училище не с съучениците си, а сама .. чакам с нетърпение да свърши учебния ден ид а се прибера при семейството си или д асе видя с все пак малкото ми приятели които имам защото не съм общителна за да си намеря повече ..знам че с няколко съвета аз няма да стана по малко срамежлива, но все пак какво бихте ме посъветвали?

  2. #2
    И аз съм така

  3. #3
    Давай по смело,няма от какво да се страхуваш или да се боиш

  4. #4
    много лесно ще ти помогна - представи си някое гладно африканче, и ти си застанала до него, и му опяваш за големите си "проблеми" ...

    та, остави африканчето на мира и вземи се дръж така, че да те уважават.

  5. #5
    Ами то просто е в теб. Постарай се да се отпуснеш и да комуникираш с повече хора.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  6. #6
    Повече от фен Аватара на thelover3
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    355
    Как си със самочувствието? Уверена ли си? Почти да говориш повече с хората..постепенно ще станеш по-общителна, ако ти го искаш, но се изисква време. Не се притеснявай ии бъди уверена.

  7. #7
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Защо искаш да се промениш?

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    777
    ^ Защото половината и ден минава в училище и е самотна ...

    Радвай се на малкото приятели, които имаш извън училище, а кой знае може скоро да ти се усмихне късмета и да създадеш нови приятелства.

  9. #9
    Повече от фен Аватара на thelover3
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    355
    Цитирай Първоначално написано от CoNviCt Виж мнението
    Защо искаш да се промениш?
    Според теб не е ли по-добре да си общителен, отколкото затворен и срамежлив??

  10. #10
    Голям фен Аватара на notlike
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    801
    Цитирай Първоначално написано от thelover3 Виж мнението
    Според теб не е ли по-добре да си общителен, отколкото затворен и срамежлив??
    Зависи от човека. Аз съм доста общителен и мога да ти кажа, че понякога се набивам на доста "странни" хора. Комуникираш с повече индивиди, но шансът някой от тях да е кофти стока хич не е малък. Бъди себе си - ако не си общителна, стой си така, няма какво да промениш.
    Прощавам, но не ЗАБРАВЯМ.

  11. #11
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ами стани ....сама си пречиш .. като знаеш че излизат какво ти пречи да завържеш един разговор и да ги поканиш да излезете.. тогава ако са учтиви ( не някой,които си мислят че са 5 метра над другите ) ще ти кажат че вече дори са решили и ще те вземат с тях.. не е трудно

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Germany
    Мнения
    1 267
    И аз съм така.Много трудно завързвам приятелства.Гадно е,особено ако си в ново училище и в класа ти няма никого с когото да имате кой знае колко общи интереси..

  13. #13
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    И аз съм така...

  14. #14
    Няма да се промениш, ако не започнеш от някъде. Казваш, че все пак имаш някакви приятели. Накарай ги да те запознаят с някого. Сближавай се с повече хора, не толкова да им споделяш и да им се доверяваш от 1-я път, а просто да има с кого да излизаш. Запиши се на нещо извънкласно. Спри да се чудиш какво мислят другите и бъди себе си. Ако ти се харесваш, другите няма как да не те харесат!

  15. #15
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Цитирай Първоначално написано от thelover3 Виж мнението
    Според теб не е ли по-добре да си общителен, отколкото затворен и срамежлив??
    Според мен е добре да знаеш какъв си. И какъв искаш да бъдеш. Какво искаш да промениш. И защо искаш да го промениш.
    Първите три въпроса не ме интересуват. Защо искаш да се промениш?

  16. #16
    Повече от фен Аватара на thelover3
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    355
    [QUOTE=lolipop1;10491749като се гледам отстрани ме хваща яд .. хората около мен вече създадоха своите приятелства излизат заедно извън общите ни часове и занятия докато аз неможах да се сближа с никого.. QUOTE]

    ^ Тя сама си казва защо иска да е общителна.
    Иначе как си със самочувствието? Ти харесваш ли се? Ако не, първо се постарай ти да се харесаш.
    Говори повече с хората от твоя клас и не се притеснявай. Сближи се с тях, покани ги 1-2 пъти ти и така.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си