.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1

    The bigest failure evar

    Така значи..здравейте хорица!
    Знам,че сигурно много хора ще се изсмеят на това,но...не мога да докарам до оргазъм гаджето си
    Пробвали сме по много различни начини,различни пози и щуротии,но не става
    Става само и единствено,когато му правя свирки,но на мен не ми е интересно така
    Чудя се дали проблема е в мен или той има проблем..
    Моля да ми кажете какво да направя,за да не се получи издънка и следващия път.
    Мерси

  2. #2
    Голям фен Аватара на Slynchiicee
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    899
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra1993
    Ами мисля,че той не знае как да те оправи правилно,а от своя страна ти си явно много добра с устата.
    ++

    ___________________________

    Никога не се съмнявай в сълзи, които текат през гримирани очи, защото никоя жена не би развалила грима си за нищо на света! G ♥

  3. #3
    Може да не е бил много възбуден. Има разлика м/у това да ти е станал и това да си възбуден. Опитай да го 'поглезиш' започни бавно да го галиш по члена, като сметнеш за необходимо вкарай в играта и устата си... когато го видиш че доближава края - надявай бързо един презерватив и го яхвай.. Опитай да си стегнеш вагиналните мускули за да му е по-тясно, dont be a dead body... разкърши се ..
    98% от българското население харесва БИРА. Ако ти си от тези 2%, които не я харесват, значи си пълен идиот! xD

  4. #4
    абе при всички случай не си ти виновна

  5. #5
    Аватара на ef4etyYy
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sофiiя City xD
    Мнения
    1 312
    Цитирай Първоначално написано от Slynchiicee
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra1993
    Ами мисля,че той не знае как да те оправи правилно,а от своя страна ти си явно много добра с устата.
    ++
    +

    Срива не се състои в това да паднеш, а в това да не се изправиш.

  6. #6
    аз пък имам обратния проблем... като правим секс винаги си свърша,но ако е без презерватив... не знам от тях ли от какво,но когато го сложи не може да свърши.... само веднъж е свършвал с презерватив... и само веднъж когато му правих свирки... ако има някои техники за свирки моля кажете ми някоя.. защото направо кофти ми става

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ef4etyYy
    Цитирай Първоначално написано от Slynchiicee
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra1993
    Ами мисля,че той не знае как да те оправи правилно,а от своя страна ти си явно много добра с устата.
    ++
    +
    +1

  8. #8

    :-)

    Ей хора...страшни сте!!
    Много мерси за отговорите мисля,че горе-долу сванах каква е работата.
    10х отново

  9. #9
    Повече от фен Аватара на pentxayc
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    между две женски бедра ;>
    Мнения
    397
    грозна си
    задник съм


    "Revenge is a dish, best served with my dick."

  10. #10
    Фен Аватара на loffgame
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    147
    ами.. пробвай да му се натискаш яко опитай се да го възбудиш докат не пощурее и тогава почвайте... аз така правя обичам да изнервям тряя да почне да ми реве и тогава

  11. #11

    :)

    мацо не че нещо ма пича ти е сакат аз съм бил с баси изродките пиян кат мърша и съм свършвал . А най - бързо се свършва когато приятеля ти си стегне краката ....

  12. #12

    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Столицата
    Мнения
    26
    Цитирай Първоначално написано от sladka_celuvka
    аз пък имам обратния проблем... като правим секс винаги си свърша,но ако е без презерватив... не знам от тях ли от какво,но когато го сложи не може да свърши.... само веднъж е свършвал с презерватив... и само веднъж когато му правих свирки... ако има някои техники за свирки моля кажете ми някоя.. защото направо кофти ми става
    Не е важно да ти влезе до гърлото, а просто включвай игра с езика, ласки, целувки и т.н.
    Ако искаш ми пиши на скайп alone_in_te_dark

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от pentxayc
    грозна си
    а ти си задник
    ХАААААААААААААААААААААААА ААААААААААаахаха

  14. #14
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Ако всеки път не свършва а не е бил просто единичен случай и ако и в предишните си връзки е имал такъв проблем ми пиши на лично и ще се опитам да ти дам съвет защото аз съм в същата ситуация.

  15. #15
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585
    според мене в него е проблема!!

  16. #16
    Аватара на Force_bladeR
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    във филма ..
    Мнения
    634
    OH MY GOD! HOLY WOHOO! HE IS GAY!!














    Who's next!

  17. #17
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Оф не говорете глупости като не знаете. Не е нужно тя да е грозна или той да е гей. Да сте чували за аноргазмия случайно? А да знаете че 8% от мъжете не могат да свършват по време на полов акт?

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Slynchiicee
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra1993
    Ами мисля,че той не знае как да те оправи правилно,а от своя страна ти си явно много добра с устата.
    ++

  19. #19
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    217
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Ако всеки път не свършва а не е бил просто единичен случай и ако и в предишните си връзки е имал такъв проблем ми пиши на лично и ще се опитам да ти дам съвет защото аз съм в същата ситуация.
    ей за мен тава е гадно бе не се ли унижавате

  20. #20
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от loko1
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Ако всеки път не свършва а не е бил просто единичен случай и ако и в предишните си връзки е имал такъв проблем ми пиши на лично и ще се опитам да ти дам съвет защото аз съм в същата ситуация.
    ей за мен тава е гадно бе не се ли унижавате
    В смисъл? Как да се унижаваме?

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    318
    The bigest failure evar

    Научи как се пише на английски бе, ретард.
    The bigGest failure evEr is your mom giving birth to you.

  22. #22
    отново адашката е г/д единственият релевантен и нормален постващ в темата.

    бах ви
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  23. #23
    Аватара на yanev4
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Kyustendil
    Мнения
    583
    Цитирай Първоначално написано от raliichkaa
    абе при всички случай не си ти виновна
    я я .. и как го реши
    [b][color=black]Espa

  24. #24

    Регистриран на
    May 2010
    Град
    BEyond YOUR wildest DREAMs
    Мнения
    78
    Цитирай Първоначално написано от sladka_celuvka
    аз пък имам обратния проблем... като правим секс винаги си свърша,но ако е без презерватив... не знам от тях ли от какво,но когато го сложи не може да свърши.... само веднъж е свършвал с презерватив...
    А дали ползва презерватив с подходящ размер? Ако презервативът му стяга прекомерно - нормално е да му е много трудно да свърши при всякакви сценарии. За мен е направо непосилно, ако не ползвам Extra Large... не пречи да опитате, ако пък такъв му се изхлузва - значи не е в това проблемът.
    Велипокепието на мига би могло да бъде уловено в най-пълната му красота само от тези, които не биха се побояли да му се отдадат безрзервно и с цената на всичко свое.

    В теми, написани фрапиращо неграмотно или без пунктуация, НЕ пиша.

  25. #25
    Може би е защото е притеснен когато правите секс ... Пробвайте различни пози, питай го в коя поза му е най-приятно и така ;p
    Никога не променяй тази част в теб, която ме обича ...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си