.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1

    Относно първият път-Анален секс

    Предполагам,че има подобни теми,но не знам защо търсачката не намира нищо...странно?!Значи от известно време се навих да пробвам анален секс.Обаче както вече споменах нито аз нито гаджето ми не сме го правили.Гледам,че тук повечето си пишат възрастта затова аз съм на 17,той на 19.
    Имам няколко питания:
    1 Коя е най-подходящата поза?
    2 Задължителен ли е лубриканта?
    3 Трябва ли първия път да ми го вкара целия?
    4 Колко време според вас е най-добре да продължи като за 1-ви път аналния секс?
    Ако някой има да допълни нещо освен тези мои питания,ще се радвам да го направи,защото съм намислила тази вечер да го изненадам!

  2. #2
    до колкото съм компетентен лубриканта е изключително желателен ии другото много важно нещо е да го изкарва бавно и постепенно за да не стане гаф !
    Цитирай Първоначално написано от bqsna_teenagerka
    ... имам чувството,че човек е по трезвен пиян,отколкото възбуден....

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от pafelko
    до колкото съм компетентен лубриканта е изключително желателен ии другото много важно нещо е да го изкарва бавно и постепенно за да не стане гаф !
    Какъв гаф ???

  4. #4
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Изпускане на съдържанието на дебелото черво. По мое мнение за такъв акт трябва доста подготовка. Презервативът и лубрикантът са задължителни. Желателно е д си направиш клизма или да отидеш до тоалетната 2-3 часа преди събитието. Следва щателно измиване с пръст на местенцето. Необходимо е да си абсолютно сигурна, максимално отпусната и той да овлажни теб и пениса си. Трябва да действа внимателно и да спре, ако те боли. Движенията също не може да са така рязки, както във вагината. Изобщо....деликатна територия. ко те боли-спираш!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Изпускане на съдържанието на дебелото черво. По мое мнение за такъв акт трябва доста подготовка. Презервативът и лубрикантът са задължителни. Желателно е д си направиш клизма или да отидеш до тоалетната 2-3 часа преди събитието. Следва щателно измиване с пръст на местенцето. Необходимо е да си абсолютно сигурна, максимално отпусната и той да овлажни теб и пениса си. Трябва да действа внимателно и да спре, ако те боли. Движенията също не може да са така рязки, както във вагината. Изобщо....деликатна територия. ко те боли-спираш!
    Сериозно ли ми говориш,че може да има "изпускане"...или ме бъзикаш?Клизма?А за тласъците мерси,ще го имам впредвид.А болка постоянно ли има по време на акта?

  6. #6
    ами искам да ти кажа,че маи си малка за анален.Но щом си се решила на това да кажа че лубриканта е задалжителенкакто и тоалетната защото може да се получи наакване но трябва да си готова и затова защото често се случва

  7. #7
    Мерси ,ще го имам впредвид ,а засега ви казвам чао,до после!

  8. #8
    ....и приятно прекарване!!!

  9. #9
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от MaryPebals
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    ....
    Сериозно ли ми говориш,че може да има "изпускане"...или ме бъзикаш?
    Изобщо не те бъзика. Съвсем реален си е шанса за усиране, особено, ако гаджето ти си го изкара рязко и не си си направила клизма. Така че за да няма кафяви чершафи, купчинки фекалий и сополиви и разкаятелни теми в раздел "Секс", мисли преди да действаш или, ако ще действаш - клизма.

  10. #10
    Виждам ,че е малко късно вече...но все пак:

    -не го прави повече от 10-15 мин щом ти е за сефте отзад.
    -нека да не ти го вкарва целия

    Това са допълненията ми към всичко казано до тук,сега очакваме впечатленията ти от аналния секс!

  11. #11
    направо ще стане цапано дупе с тикви питай Aleksandra93 тя много ги разбира тези неща
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса!

  12. #12
    Мерси на всички...Направих го!Не било толкоз страшно!И за мое учудване ми влезе супер лесно Нямаше някаква страшна болка...ама защо по едно време докато беше в мене се появи усещането ,че ми се ходи по нужда и след малко изчезна?Нормално ли е?И сега когато седя на стола ми е едно такова супер нетипично и постоянно се чудя как да застана по удобно.Така ли ще е всеки път?

  13. #13
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Въпреки, че ме е боляло, понякога доста, никога не съм имала проблеми със сядането! Той прониква в ануса ми, а не ме бие по задника(е, едното не изключва другото)

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Въпреки, че ме е боляло, понякога доста, никога не съм имала проблеми със сядането! Той прониква в ануса ми, а не ме бие по задника(е, едното не изключва другото)
    Имах предвид,че при сядането е някак си странно и нетипично усещането ..Все пак е разбираемо,там е имало нещо друго....Чак проблеми не ама....

  15. #15
    hottie
    Guest
    Креми - палавница !

    До авторката - Нормално е донякъде това чувство след първия път. И на мен ми беше странно. А относно изпускането - няма да имаш проблеми, стига да ходиш до тоалетната преди акта или си направиш клизма.

  16. #16
    Повече от фен Аватара на Bukmop
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    453
    Цитирай Първоначално написано от MaryPebals
    Мерси на всички...Направих го!Не било толкоз страшно!И за мое учудване ми влезе супер лесно Нямаше някаква страшна болка...ама защо по едно време докато беше в мене се появи усещането ,че ми се ходи по нужда и след малко изчезна?Нормално ли е?И сега когато седя на стола ми е едно такова супер нетипично и постоянно се чудя как да застана по удобно.Така ли ще е всеки път?
    До колкото знам мисля че е нормално и след няколко часа тряаа да изчезне нетипичното но имаи предвид че след време ако прайш постоянно анален секс накрая ще пръцнеш и ще се осереш яката ..

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Bukmop
    Цитирай Първоначално написано от MaryPebals
    Мерси на всички...Направих го!Не било толкоз страшно!И за мое учудване ми влезе супер лесно Нямаше някаква страшна болка...ама защо по едно време докато беше в мене се появи усещането ,че ми се ходи по нужда и след малко изчезна?Нормално ли е?И сега когато седя на стола ми е едно такова супер нетипично и постоянно се чудя как да застана по удобно.Така ли ще е всеки път?
    До колкото знам мисля че е нормално и след няколко часа тряаа да изчезне нетипичното но имаи предвид че след време ако прайш постоянно анален секс накрая ще пръцнеш и ще се осереш яката ..
    Може да откажете човек направо....

  18. #18
    И не каза хареса ли ти и ще продължиш ли да се чукаш отзад...?!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от vanqvanovich
    драги партизани, вам дори военное училище не може оправи, вий трябва со колашниками бъдете научени
    ой дорогой тебе надо калашникова.ты че из психиатрию убежал?

    а сега по темата:а на мене първият път при анален ми потече кръв от дупето защо така?

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от bojplam
    Цитирай Първоначално написано от vanqvanovich
    драги партизани, вам дори военное училище не може оправи, вий трябва со колашниками бъдете научени
    ой дорогой тебе надо калашникова.ты че из психиатрию убежал?

    а сега по темата:а на мене първият път при анален ми потече кръв от дупето защо така?
    Не е бил достатъчно внимателен и те е наранил!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Bukmop
    До колкото знам мисля че е нормално и след няколко часа тряаа да изчезне нетипичното но имаи предвид че след време ако прайш постоянно анален секс накрая ще пръцнеш и ще се осереш яката ..
    Много си оригинален, ама не си интересен. Вземи прочети това:

    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...760006#5760006

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от MaryPebals
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Въпреки, че ме е боляло, понякога доста, никога не съм имала проблеми със сядането! Той прониква в ануса ми, а не ме бие по задника(е, едното не изключва другото)
    Имах предвид,че при сядането е някак си странно и нетипично усещането ..Все пак е разбираемо,там е имало нещо друго....Чак проблеми не ама....
    ам мила след като те отвориха ( не отзад) не ти ли беше странно на вагината ?....някакъв странен некомфорт едно друго...нормално е да ти е странно и чувстовто минава разбирасе.....съдя по моята приятелка

  23. #23
    сори за гадния въпрос ама някой до ся да се е изпускал (нааааквал)

  24. #24
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от Nezamenima
    сори за гадния въпрос ама някой до ся да се е изпускал (нааааквал)
    Имаше една съфорумка дето от кеф се беше насрала на гаджето си в устата докато той я лижел....

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra93
    Вече си го направила,пък са ти дали и доста съвети така че няма смисъл да пиша и аз!
    О има,има!
    Ти толкова тънкости знаеш,к*рвичке малка!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си