.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Какъв лекар?

    Здравейте,съжалявам за глупавия въпрос,но мислейки си ,че знам,като се натъкнах на проблема,се оказа ,че съм тотално невежа.
    Появи ми се нещо като раничка около ануса,но не точно раничка,а като пъпка,пълна с кръв,която не може да се изстиска,дори леко прилича на бенка-болезнена и не много приятна.Колкото и да се рових в нета да потърся възможни причини,не открих какъв точно лекар трябва да потърся и дали е възможно това да е полова болест притеснявам се ,а не знам към кого да се обърна,моля Ви ,кажете ми

  2. #2
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095
    химороиди

    като начало иди при личния си
    ОДИН!!!

  3. #3
    ммм .. да .. иди при личния лекар .. хем го попитай на какъв да отидеш, хем си вземи направление
    дано да не е нищо сериозно !!
    успех .. !!

  4. #4
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Хемороиди,иди при личния за направление,и ще те прати на гастроинтериолог

  5. #5

    mhm

    да,но нямам възможност да ида до личния,на 200 км съм от него , дори да нямам направление...просто искан преглед ;(

  6. #6
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Хемороида е. Ако си яла пикантни храни или нещо, което е раздразнило хемороида, той се подува и излиза. Става като пъпка голяма, но ако спазваш лека диета, не ядеш много мазни и пикантни храни, той ще се свие и ще ти мине. Не го пипай, не го мажи, недей се опитва да го стискаш. И ако не си ходила по голяма нужда скоро време и като си се изходила се е раздразнило. Това мога да ти препоръчам, не мисля че е нещо сериозно. Но ако видиш, че минава до 3 дена, намери възможност да отидеш на лекар или направо с болницата при лекар, би трябвало да те приемат и без направление - не съм сигурна за това. И ако си момиче - не носи прашки!
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  7. #7

    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Holand. ^^
    Мнения
    78
    личен >> направление >> специалист

  8. #8
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095
    взимай витами С да ти укрепнат кръвоносните съдове и диета

    но потърси мнение от специалист ако може да е хомеопат

    лично аз не съм привърженик на хомеопатията но в този случай показва добри резултати
    ОДИН!!!

  9. #9
    Супер фен Аватара на maksimal
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    В къщи...
    Мнения
    1 417
    Цитирай Първоначално написано от darkPaladin
    химороиди

    като начало иди при личния си
    +1
    Dream..
    Think...
    Do...
    Live...
    Be...

  10. #10
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429
    Цитирай Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE
    Хемороида е. Ако си яла пикантни храни или нещо, което е раздразнило хемороида, той се подува и излиза. Става като пъпка голяма, но ако спазваш лека диета, не ядеш много мазни и пикантни храни, той ще се свие и ще ти мине. Не го пипай, не го мажи, недей се опитва да го стискаш. И ако не си ходила по голяма нужда скоро време и като си се изходила се е раздразнило. Това мога да ти препоръчам, не мисля че е нещо сериозно. Но ако видиш, че минава до 3 дена, намери възможност да отидеш на лекар или направо с болницата при лекар, би трябвало да те приемат и без направление - не съм сигурна за това. И ако си момиче - не носи прашки!
    колко мило и безпроблемно!
    така става в "какво сънувах вчера", но в " ЗДРАВНИ ПРОБЛЕМИ И БОЛЕСТИ" първият логичен въпрос би бил :

    ВЪЗРАСТ§ПОЛ?!

    а вторият равностоен нему би били: ПОЛОВИ КОНТАКТИ? полова активност, независимо от половата принадлежност на партьора?!

    банални хемороиди са приятно неутрално обяснение, но след като самият респондент критично-положително в подсематичен план се съотнася към ПоловоПредаваниБолести - следва интереса ни да бъде насочен в тази плоскост.

    в тази връзка може да се касае са всичко: като хемороидите са последни в изключването в ДД отношение

  11. #11

    ...

    Момиче на 19 години съм.С нормално тегло и ръст,174см и 57 кг.Не съм дебела,защото знам,че предимно при пълните хора става така.Ям наистина някои пикантни храни,много сладко,но до сега не ми се е отразявало...явно до този момент.Имам си приятел,но той няма съответния проблем.Дори не знам опасно ли е за него като спи с мен,затова и оттогава насам не сме имали "контакт" . Дразнещо е да не знаеш как да го премахнеш,вече не боли,но фактът ,че имам хемороид ме притеснява,защото може да си се появява когато иска..

  12. #12
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095

    Re: ...

    Цитирай Първоначално написано от zimone90
    Момиче на 19 години съм.С нормално тегло и ръст,174см и 57 кг.Не съм дебела,защото знам,че предимно при пълните хора става така.Ям наистина някои пикантни храни,много сладко,но до сега не ми се е отразявало...явно до този момент.Имам си приятел,но той няма съответния проблем.Дори не знам опасно ли е за него като спи с мен,затова и оттогава насам не сме имали "контакт" . Дразнещо е да не знаеш как да го премахнеш,вече не боли,но фактът ,че имам хемороид ме притеснява,защото може да си се появява когато иска..
    самото заболяване е удебеляване на вените в дебелото черво

    най-добре отиди да се лекуваш за да няма услужнения като кръвозагуба
    ОДИН!!!

  13. #13

    ..

    Ами,че то усложнения няма,нито ме е боляло много,нито е имало кръв,но това ме притесни,появата на хемороида. така и не разбрах дали е заразно това,четох ,че е наследствено,но...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си