.
Отговор в тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 128
  1. #1

    Външно оценяване 8 клас английски език

    Интересува ме ако изкарам на изпита 2 оставям ли на поправка или нещо подобно?

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    По принцип май зависи от учителя... Примерно нашата учителка по Английски въобще не се влияеше от оценките, изкарани на това външно оценяване. Дори смята, че е доста необективно и тестовете са доста калпави.. И все пак гледай да не изкарваш 2, де.

  3. #3
    Не се остава! Преди 5-6 години беше тва.
    jebeš beyonce i neke lady gage dajte trube i rakije!

  4. #4
    Егати мизерията, цяла година си блъскаш учебниците по английски в главата, и накрая една тройка не можеш да изкараш.

  5. #5
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    То си е за тебе. Попринцип не се остава, мисля.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  6. #6
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    от 20 часа седмично за цяла учебна година ... тройка се изкарва сравнително лесно.

    Но може и да питаш информативно - не, не оставаш да повтаряш годината.

  7. #7
    anonymous546178
    Guest
    човек аз не съм пипал целия 8 клас и имах 5 на изпита... по принцип се пишат като текуща оценка

  8. #8
    Тази година мисля , че всички оценки ще се зачитат .. смисъл каквото си изкарал на външното оценяване това ти пишат за краят на годината
    Преживяванията сами по себе си не ме правят щастлива.Умението да ги изживея по определен начин,с пълното съзнание за тях и с пълноценното усещане за всеки един миг щастие,ме прави такава,каквато съм.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    535
    оценката се зачита като текуща

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от firestone224
    оценката се зачита като текуща
    Как текуща е? Попринцип изпита е края на годината и докато ти изкарат резултатите мисля свършшва срока. Няма как да е текуща по-скоро като образуваща за годишната.

  11. #11
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    Ебаси гьона трябва да си за да не можеш да изкараш тройка след подготве по английски
    Иначе ако имаш стабилни оценки за срока не би трябвало да ти направят проблем с минаването, защото поне когато аз правих външно, оценката се вписваше като текуща. Тоест, ще трябва да те изпитат за да си я поправиш.
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  12. #12
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    По-скоро си остава за даскала ти по английски език ако ще ти преподава следващата година да си ти знае капацитета по предмета му.
    Аз имах такъв изпит и нито като текуща оценка ми беше вкарано, нито за годината имах, това което на изпита.

    Това сигурно е за някаква статистика я на училището, я на МОН, я нещо друго...

    Подобно на матурите... примерно в дипломата имаш 5.50 по БЕЛ, а на матурата - 3.50 .

    Както и на поправителните изпити ти дават 2 урока от целия учебен материал, някой зубър колкото и да е бил редовен и да е залягал над учебниците, вероятността да не знае тези 2 урока е голяма.
    Затова и обичам поправките... предварително ти казват 10 определени урока да научиш (защото даскалите са добрички, колкото и да не се правят на такива) и така... просто всяка годината гледат да отбият номера, ние учениците може в голяма степен да нарушаваме правилата и т.н., но те - два пъти повече от нас...

  13. #13

    Външно оценяване 8 клас английски език

    Ок единственото което разбрах със сигурност е , че училищата се класират по бал питах и по-големи ученици и ми казаха ,че най-много да ти я пишат като текуща оценка но нищо повече.Но мен ме стрестна това ,че една моя приятелка ще държи външно по испански и са им казали , че ако не изкараш изпита другата година неможеш да продължиш в същото даскало и трябва да се преместиш в друго вярно ли е?Но и не ми се вярва да се пише оценката като годишна,защото ми казаха,че резултатите излизат след края на учебната година.
    П.С имам 13 часа седмично а не 20 просто за инфо

  14. #14
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Вие сте луди Пише се текуща оценка като тежеста и е една осма сигурно, повече от останалите изкарани през срока. Само ви плашат, че е нещо кой знае кво, важно и величествено там.. плюс че изобщо не е трудно
    .!.

  15. #15

    Външно оценяване 8 клас английски език

    Ок мерси много.

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Ма вземи научи първо българския, после се тревожи за английския...

  17. #17

    Външно оценяване 8 клас английски език

    ????

  18. #18

    Външно оценяване 8 клас английски език

    Защо какво ми е на българския???

  19. #19
    Мега фен Аватара на iveetyy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    4 577
    Изпита е сравнително лесен..
    3-ка БИ ТРЯБВАЛО да вържеш ако имаш минимални знания..
    ако не ^^ прави са , пише се като текуща . .

  20. #20

    Външно оценяване 8 клас английски език

    Ок мерси е би трябвало да вържа 3-3,50 ма да не се притеснявам ако иам 2 не те оставят мс.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    Изобщо не е толкова труден, колкото го изкарват учителите. Яко шашват само, както и с това, че ще те оставят на поправка, но общо взето няма от какво да се притесняваш..
    What you give is what you get!

  22. #22

    Външно оценяване 8 клас английски език

    а вярно ле е ,че ако не си направил есето или някоя част от изпита ти се нулира целия изпит или...?

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от Sunshineeee
    Тази година мисля , че всички оценки ще се зачитат .. смисъл каквото си изкарал на външното оценяване това ти пишат за краят на годината
    Не, нанася се като текуща оценка и по преценка на учителя е дали да участва в оформянето на крайните оценки.

  24. #24

    Външно оценяване 8 клас английски език

    Благодаря за инфото

  25. #25

    Външно оценяване 8 клас английски език

    Г-жата мисла ,че много ни плаши защото вика че квато оценка имате от изпита ви я пиша при текущите но и това ще ви е оценката за срока (или годината не я разбрах ) ние и казахме защо така като имаме и други оценки и тя вика ем така е.Истина ли е това или е поредното плашене защото през годината много пъти беше ни разправяля колко е важен изпита и т.н.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си