.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Световъртеж ...

    Здравейте! Напоследък започна да ми се вие свят много често, в началото не обърнах внимание, защото се надявах да спре, но не, продължава да ми се вие свят и вече започнах да се притеснявам. Първоначално се замайвах само докато съм наведена, за да си вържа връзките на маратонките например, споделих това с едно момиче и тя ми каза, че било нормално и ми обясни защо. Но в последствие започна да ми се вие свят много често, както седя на чина, изведнъж ми се завива свят, но това става в продължение на няколко секунди може би,отминава много бързо, но съм почти сигурна,че това не е нормално... Дори когато вървя ми се завива свят и едва успявам да се задържа на краката си, но както споменах по-горе, това нещо се случва за много кратко време. Тези дни ще отида да ми направят кръвна картина, но исках да чуя и вашите мнения и съвети, ако случайно на някой му се е случвало, пишете ми. Благодаря предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Не, не е нормално. Освен кръвната картина ще ти трябват и други изследвания. Получаваш някакви пристъпи и трябва да се установи от какво са и да се лекуват. Също така на мен не ми се вие свят когато си вързвам връзките, така че не мисля че е нормално да ти се вие свят. Не се стряскай, лекарите ще преценят какви изследвания ще трябват и ще се оправиш преди да се усетиш
    Lexynnka

  3. #3
    Ахам..Благодаря ти!

  4. #4
    Повече от фен Аватара на Steff9423
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    362
    И на мен ми се случва,но не много често,един път на ден.Ходих на лекар и той ми каза че е заради пубертета и че е нормално понякога да ми пада кръвното.Препоръча ми да ям храни съдържащи захар,но нали пък съм на хранителен режим..
    People just can't stop making others hurt..They always smile when you cry,and they like to wash their hands with your tears.

  5. #5
    Да, аз също чух, че може да ми пада кръвното(не от лекар де) ...Но затова ще се консултирам и аз с лекар, за да съм сигурна, че не е нещо по-сериозно. Благодаря ти!

  6. #6
    Случвало ми се е,когато си в пубертета става така,кръвното пада изведнъж,но с времето се оправя.И все пак не е лошо да си направиш кръвна картина.Успех,дано да няма повод за притеснения.
    Cullens


  7. #7
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Предполагам че не е нещо сериозно-просто ти пада кръвното от пуберетета както ти казаха.Но като отидеш на лекар ще получиш по-точна изчерпателна и вярна информация.Ако недоспиваш често;недохранваш;не излизаш мн мн на свеж въздух е възможно това да са причините за замайване.Също-намалена физическа активност -> движи се повече.

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  8. #8
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Да и аз също смятам, че е от кръвното. На мен не ми се е случвало често, много рядко се замайвам, затова не смятам за нормално остоянно да ти става така. Във всеки случай се консултирай с ОПЛ и той ще прецени дали има нужда от някакви специфични изследвания. На твоята възраст е много малко вероятно да е нещо сериозно
    Lexynnka

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от ImmortalSportFreak
    Предполагам че не е нещо сериозно-просто ти пада кръвното от пуберетета както ти казаха.Но като отидеш на лекар ще получиш по-точна изчерпателна и вярна информация.Ако недоспиваш често;недохранваш;не излизаш мн мн на свеж въздух е възможно това да са причините за замайване.Също-намалена физическа активност -> движи се повече.
    Значи..Аз наистина страдам от недоспиване ако мога да кажа така, напоследък не се храня добре, нямам апетит, не знам защо, на свеж въздух също не излизам много често, но пък за сметка на това физическата ми активност е добра- тренирам плуване, правя упражнения в нас ии така. Благодаря ти!

  10. #10
    Благодаря и на останалите! Майка ми се съмнява на анемия, което много ме плаши , затова колкото е възможно по-скоро ще отида на лекар, за да видя какво ми има всъщност.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си