.
Затворена тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 31 от общо 31
  1. #26

    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    BULGARIA ♥
    Мнения
    33
    Хора не се шашкайте при първата болка доло вдясно...Преди 2 дена бях на лекар...Болеше ме доло,но не е апандисит...Много научих за това така наречено сляпо черво и можете да ми се доверите ..


    Как да разберем дали е точно апандесит:

    • Остра болка доло вдясно..Внимавайте! Яйчниците са в голяма близост до апандесита и може да объркате,понеже болката е почти еднаква..,НО когато е апандесит при натискане НЕ БОЛИ, а при ПУСКАНЕ на ръката.. ! Също когато скачате на пръсти усещата адска режеща болка..


    • СИМПТОМИ

    -ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРИ ВЪЗПАЛЕН АПАНДЕСИТ ИМА ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА НАД 38 ГРАДУСА !

    -СХВАЩАНЕ НА КРАКАТА,МОЖЕ И САМО НА ЕДИНИЯ

    -ПОВРЪЩАНЕ
    Луда и различна...Дива и красива...Обичам СИЛНО,мразя ЗАВИНАГИ..плача ТИХО..смея се ВИСОКО..отмъщавам ЖЕСТОКО.. Toва съм аз..и не ме ебе за вас !

  2. #27
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095
    боже колко стара тема
    ОДИН!!!

  3. #28

    темата

    Много пъти ме е боляло доло вдясно!Ходил съм по спещност!Но и досега не са ме оперирали!Болка вдясно не значи апендисит!

  4. #29
    Не, определено не значи винаги болката във дясно, че има проблем със този орган!

  5. #30
    Голям фен Аватара на yamaha436
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Тaм където хакер не влиза :D
    Мнения
    556
    Браво за темата !
    FUCK RULES !!!

    Американски форум - Задаваш въпрос, после ти отговарят.Арменски форум. - Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.Български форум - Задаваш въпрос, после в 50 поста ти разказват какъв си тъпак, че си попитал

  6. #31
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Стара тема.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си