.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Голям фен Аватара на SiSi7yYy
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Стара Загора ;]]
    Мнения
    605

    Прекалено съм нервна ...

    Ако темата не е за тук я преместете

    Аз съм на 14 години ... проблема ми е, че съм прекалено избухлива, често давам път на емоциите си . Когато получа ниска оценка викам и блъскам като луда ... 7 клас съм и имах изпити ... бях под напрежение ... развиках се на една приятелка и сега тя се сърди ... и аз пак давам място на емоциите си - плача . Избухлива съм ... малките неща ме нервят ... Тънкообидна съм ... за всяко нещо плача ... въпроса ми е - има ли някакви лекарства с които да се успокоявам. Ако да какви и колко струват ..
    Just Siseyy Hater's ...

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Red_Hair
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    454
    то лекарства за всичко има,но не си ли пробвала сама да се овлавяваш,да не избухваш толкова,ясно че си в пубертет и не е лесно това,ама ако сега почнеш с хапчетата душко,след 10 години ще си на антидепресанти .имаше една подобна тема и аз предложих да започне да чете Библията,но съобразно годините ти се съмнявам ти да го направиш.пробвай с чайчета,валериан,глог,мент и когато усетиш,че започваш да се изнервяш си помисли,какво може да направиш и кажеш под влияние на емоцията,най-много да се скараш с целия свят.peace V

  3. #3
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Ако сама не намериш вътрешен мир, няма кой да ти помогне. Хапчетата могат да те вкарат в лудницата, или още по-лошо, да изперкаш и да започнеш да стреляш по хората в училище.
    Като начало започни да приемаш реалността такава, каквато е, без да я изкривяваш през твоя поглед. Приеми себе си и своите отрицателни черти, само тогава можеш да се променяш.

  4. #4
    Супер фен Аватара на MojoJojo88
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 114

    Re: Прекалено съм нервна ...

    Цитирай Първоначално написано от SiSi7yYy
    Ако темата не е за тук я преместете

    Аз съм на 14 години ... проблема ми е, че съм прекалено избухлива, често давам път на емоциите си . Когато получа ниска оценка викам и блъскам като луда ... 7 клас съм и имах изпити ... бях под напрежение ... развиках се на една приятелка и сега тя се сърди ... и аз пак давам място на емоциите си - плача . Избухлива съм ... малките неща ме нервят ... Тънкообидна съм ... за всяко нещо плача ... въпроса ми е - има ли някакви лекарства с които да се успокоявам. Ако да какви и колко струват ..
    Детенце, не си трови организма с лекарства и успокоителни.
    Нормално, когато си под напрежение да избухваш. Тоест, нормално е а твоята възраст. Хормоните ти не знаят къде им е мястото и бушуват ли бушуват. Преди да кажеш/креснеш/удариш нещо, преброй до 50....банално е, но помага.

    Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium

  5. #5
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    ами всеки си има такива моменти

    и аз днеска изпушвах и първия час и се отвиках на една, после се разплаках даже...просто когато ти прекипи така става...
    предупреждавай си приятелите да не ти се връзват..
    разхождай се сред природата слушайки музика (ама някаква релаксираща) и гледай да си сама..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  6. #6
    Супер фен Аватара на badsector
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 117
    Между другото няма да е зле да си изразходваш някъде излишната енергия. Спорт му е майката.

  7. #7
    Аватара на galet0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Пловдив :)))))
    Мнения
    779
    Оо и аз съм колкото теб
    имах изпити но не станах няква нервачка

    Преди да направиш каквото и да е било си затваряш очитее и баааавно броиш до 10.винаги помага

    и спортувай нещо

  8. #8
    Трябва някой да те нарита и да ти счупи главата, да седиш 1 месец в гипсове и след това ще си като котенце, даже по-добре!

  9. #9
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    зелен/черен чай с канела (на пръчки или на прах) 3-4 на ден!

  10. #10
    Голям фен Аватара на SiSi7yYy
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Стара Загора ;]]
    Мнения
    605
    Цитирай Първоначално написано от den4o7
    Трябва някой да те нарита и да ти счупи главата, да седиш 1 месец в гипсове и след това ще си като котенце, даже по-добре!
    Не разбирам, защо трябва да сте толкова груби
    Just Siseyy Hater's ...

  11. #11
    Мега фен Аватара на Mi6inka
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    4 303
    От възрастта е.... Опитай да се самоконтролираш...в началото ще е трудно, но би трябвало да се научиш. Недей посяга към лекарства...прекалено малка си за такива неща..и от сега ако не можеш сама да се справиш с нещо подобно, какво ще правиш цял живот. Не се притеснявай, аз съм почти убедена, че е от пубертета ( аз бях същата ).

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си