.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1

    Искам да е по-груб

    Такаа .. Момиче съм на 17 и с приятеля ми сме заедно от близо 7 месеца (той е на 18 ) , обаче имам един малък проблем .. Попринцип си пасваме идеално във всяко едно отношение, обаче когато започнем да правим секс ми се иска да е малко по-груб, прекалено нежно се отнася към мен и съм му го казала ама оправя се за 2-3 минути и после пак. Нямам предвид че е бавен или нещо такова даже си е доста добре, просто искам да е малко по груб някак си и аз не мога да го опиша. Не мога да свърша ако не се държи така, иначе не ме възбужда достатъчно и не знам какво да направя .. Надявам се да ме разбирате ? ..

    Моля, пиши описателни заглавия!
    т.7
    krem4et0
    Аз се съмнявам !

    live for the moment and be yourself ..

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Bukmop
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    453

    Re: Проблемче ..

    Цитирай Първоначално написано от mopsU
    Такаа .. Момиче съм на 17 и с приятеля ми сме заедно от близо 7 месеца (той е на 18 ) , обаче имам един малък проблем .. Попринцип си пасваме идеално във всяко едно отношение, обаче когато започнем да правим секс ми се иска да е малко по-груб, прекалено нежно се отнася към мен и съм му го казала ама оправя се за 2-3 минути и после пак. Нямам предвид че е бавен или нещо такова даже си е доста добре, просто искам да е малко по груб някак си и аз не мога да го опиша. Не мога да свърша ако не се държи така, иначе не ме възбужда достатъчно и не знам какво да направя .. Надявам се да ме разбирате ? ..
    ами покажи му какъв искаш да е защо не го пояздиш така както ти се иска и да му кажеш че така ти харесва .. а у ... незнам нямам идея какво да направиш пък мисля че през 2-3 ммин ако му напомняш ще се справи Успех дано да намериш начин и на теб да ти е кеф
    Трудните неща ги правя на момента ... за невъзможните ми трябва минутка


  3. #3
    Качи се ти отгоре.Така ще можеш да конторлираш всичко. Покажи му кое ти харесва и тои ще разбере.

  4. #4
    Не,не нямам това предвид .. супер си се справя в това отношение даже свят ми се вие ама .. проблема е .. и аз не знам как да го кажа искам вместо да ме целува примерно да ме удари ама не да ме убие де .. просто по-грубо не знам защо ама много ми харесва такаа на мен ли ми има нещо или кво .. а на него изобщо не му харесва каза ми че спирал защото го било жал .. уфф
    Аз се съмнявам !

    live for the moment and be yourself ..

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Alex3nd
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    372
    Кажи му, скъпи искам садо мазо бе човек!!!! Може и да те разбере.
    Имам една дума за теб: ГРЕДА !

  6. #6
    Дааам и аз имам същия проблем, обичам по-грубичко, а моя един нежничък, пази ме като писано яйце, какво да се прави. Веднъж говорих с него, опита се да ми угоди, беше яко, но просто на него не му харесва така. Трябва двамата да поговорите и да стигнете до компромисен вариант.
    The madness that you feel will soon subside
    So in a word don't shed a tear
    I'll be here when it all gets weird

  7. #7
    Нищо ти няма на теб.Просто всеки харесва нещо различно в секса.Прегложи му роли или нещо такова.Накарай го да се вживее малко,накарай го да е по груб.Да те притисне плътно до стената и да го направите прави.

  8. #8
    Пусни му песничката... Азис - Удряй ме )
    It's too late...

  9. #9
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Нахъсвай го с думи по време на акта, а когато прави това, което ти харесва, повтаряй, че е хубаво.

  10. #10
    Не можел така било го жал трябвало да го надъхам ама как ?
    Аз се съмнявам !

    live for the moment and be yourself ..

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Нахъсвай го с думи по време на акта, а когато прави това, което ти харесва, повтаряй, че е хубаво.

    Постоянно го правя .. амаа .. минат ли 2-3 минути и си почва по неговия начин и ..
    Аз се съмнявам !

    live for the moment and be yourself ..

  12. #12
    Мега фен Аватара на fear4o
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    sf
    Мнения
    4 538
    Цитирай Първоначално написано от mopsU
    Не можел така било го жал трябвало да го надъхам ама как ?
    Ем дай му виагра!
    thegreenzombie- ma lil' sis
    Цитирай Първоначално написано от dinqta
    за растеж на ръста
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota
    заразени вируса.

  13. #13
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Е, ти не спирай де!

    А може просто да не е такъв тип. Тогава какво правим?

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    Е, ти не спирай де!

    А може просто да не е такъв тип. Тогава какво правим?
    Е няма да го сменя де .. ама е леко кофти и след всеки път казва "Аз пак те разочаровах" и ми става тъпо че го карам да прави неща които не харесва ама просто няма как
    Аз се съмнявам !

    live for the moment and be yourself ..

  15. #15
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Нека да погледнем истината в очите. Ти обичаш груб секс, той - не. При теб нежният секс не е задоволителен, а за него да е груб е неестествено. Колкото и да ми е гадно да го кажа, не мисля, че с това нещо може да се направи кой знае какъв компромис. Ти или ще си недоволна (може би и незадоволена) или той ще е насилен да прави неща, които не харесва. Да се жертва единия колко - 5-10-20 пъти, но не може винаги,нали? Или ти приемаш този факт, че с този партньор няма да получиш еди какъв си секс, или търсиш разнообразие извън връзката, а може и двете. Решението е твое. Замисли се обаче как би влияла незадоволеността ти и на чувствата ти към него. Смяташ ли, че може да се примириш да правиш такъв секс още 1-2-5 години? Смяташ, ле че той по принцип е нежен или просто се притеснява да се отпусне? Какво незадоволство изпитваш - физическо или и психическо и емоционално?

    Някои хора са си по природа грижовни, нежни и внимателни и просто не им идва отвътре да се отнесат грубо с който и да е, камоли с партньора си. Ако твоят човек е такъв, то просто няма как да се промени. Помни едно - в секса първо трябва да дадеш, а после да получиш. Ако ти му даваш това, което той обича, и той ще ти го даде. Ако не мислиш за собствения си кеф, а на първо място за неговия, и той ще прави същото. С настояване, хленчене, цупене, сърдене нищо не става. Със снизхождение и самоподценяване - пак. Идеята да да му направиш ефекта УаУ, така че и той после да иска да ти върне жеста.

  16. #16
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    И аз съм имал преди 2 така по особени гаджета
    Едната обичаше да и го набивам в и да й сплитам рацете,някви хватки там да се чувства беззащитна(това я възбуждало много)
    Другата да я хапя ама зверски за циците и клитора ,това много я възбуждаше.Не ми се е искало да го правя,но като знам,че по този начин ще й направя кефа го правех.

  17. #17
    Захапи докато му правиш орална любоФ... да видим дали няма да ти тресне няколко..
    "I have seen the universe yawning, Where the black planets roll without aim - Where they roll in their horror unheeded, Without knowledge or luster or name."

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Lancelot
    Захапи докато му правиш орална любоФ... да видим дали няма да ти тресне няколко..

    Щом пича е толкова нежен, най-много да се развика и да му се сецне желанието. Същото направих няколко пъти и на гаджето ми. :Д:Д:Д

    Авторке, много кофти положение. Знам какво е. Казвам на моя - "Захапи ме зверски!" пък той ми отговаря - "Не ми харесва да те наранявам..." Кофти е така. Явно "проблема" няма решение...

  19. #19
    Голям фен Аватара на Grudi_SeXa
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    столично парче
    Мнения
    860
    Абе вие кви сте си ги намерили... Аз като разбера, че мацката обича по-грубо и я мандръсам като загорял циганин ялова кобилка!

  20. #20
    Супер фен Аватара на BiGBaDWolF
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Зелен Свят!
    Мнения
    1 612
    Гръмни му 1 шамар и чакай да го е жал

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от BiGBaDWolF
    Гръмни му 1 шамар и чакай да го е жал
    Или в топките
    После да няма теми "протрих си анала от секс, ще ми препоръчате ли някой добър лекар"

    Цитирай Първоначално написано от xCutOutMyTearsx
    Акъл и цикъл не дойдат ли на време - не ги и чакай. -.-

  22. #22

    :

    да ви иам поблемите бившата ми викаше кат заклано яре аз дам по нежно и са оспокои и то ми стане по безинтересно и кат го накъртя и препищява напрао умирам да се хиля нз що

  23. #23
    Мм кажи му .. " аз съм много много лошо момиче - време е да ме накажеш " ...

  24. #24
    Аватара на slun4evka
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    София
    Мнения
    330
    Ми по темата ... Споелям моя опит ..
    Значи моя, когато искам по-груб секс започвам да му крещя някакви работи, от сорта на "Опъни ме, батко" и тн, и тн ... някви многоо перверни, ама ги казвам с много мил глас ... и той тогава полудява и става по груб, а попринцип го правим и бавно и нежно, но това става когато и двамата сме на кеф ... В смисъл, че винаги и двамата сме на една вълна, или грубо или не ... Никога това не е било проблем ....
    Марио

  25. #25
    Купи му камшик


    М...ка му как да си кача аватар?

    Сори за Off-a ама никъде не го намирам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си