.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Има ли вероптност да се е случило нещо?

    Значи,
    аз и приятелят ми не правим секс,а петинг.Той си триеше члена на голо по клитора ми (без презерватив)и след това свърши на страна преждевременно.Има ли верояятност нещо да се е случило ,при положение че не сме правили секс,нямало е проникване ..
    девствена съм.

  2. #2
    Майй...не , ама не съм 100 % сугирна...мисля , че няма начин , защото ти си девствена и е нямало проникване...такаче...споко!! !

  3. #3

    Re: Има ли вероптност да се е случило нещо?

    Цитирай Първоначално написано от stsf
    Значи,
    аз и приятелят ми не правим секс,а петинг.Той си триеше члена на голо по клитора ми (без презерватив)и след това свърши на страна преждевременно.Има ли верояятност нещо да се е случило ,при положение че не сме правили секс,нямало е проникване ..
    девствена съм.
    Щом не е проникнала сперма във влагалището ти няма опасност

  4. #4
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Според мен ,като си отишла да се измиеш ,той се е изтрил в пердето,това се е случило!

  5. #5
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Цитирай Първоначално написано от WeCouldBeTheSame
    осъзнаваш ли колко ти е тъп въпроса?
    писна ми от безбожно тъпи хора
    обясни ми
    КАК може да е станало нещо като НЕ Е прониквал в теб, свършил е НАСТРАНИ и е било само ПЕТИНГ?
    тфа за да си бременна трябва да е супер уникалния случай, веднъж на 100 години
    образовай се малко, моля те
    То не само това е тъпото ^
    Най-тъпото е , че не са осъзнали какво правят , че вършат глупости БЕЗ ДА ЧЕТАТ И БЕЗ ДА МИСЛЯ! Имате очи бе, хора, има форум - ЧЕТЕТЕ!!!

  6. #6
    Голям фен Аватара на Slynchiicee
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    899
    Цитирай Първоначално написано от WeCouldBeTheSame
    осъзнаваш ли колко ти е тъп въпроса?
    писна ми от безбожно тъпи хора
    обясни ми
    КАК може да е станало нещо като НЕ Е прониквал в теб, свършил е НАСТРАНИ и е било само ПЕТИНГ?
    тфа за да си бременна трябва да е супер уникалния случай, веднъж на 100 години
    образовай се малко, моля те

    НЕвъзможно е да си бременна

    ___________________________

    Никога не се съмнявай в сълзи, които текат през гримирани очи, защото никоя жена не би развалила грима си за нищо на света! G ♥

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel
    Според мен ,като си отишла да се измиеш ,той се е изтрил в пердето,това се е случило!

  8. #8

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    е как къде?! при Чичко_Полицай !! ;)
    Мнения
    2 764
    Да видим.. За да забременееш най-малкото е нужно:
    1 - Да не си девствена. (т.е. да е проникнал в теб) - значи това го отхвърляме.
    2 - Да е свършил в теб или да е попаднала предеякулационна течност в теб (макар при втората вероятността да е малка) - и това го отхвърляме..
    Търкал се е в клитора ти, бе момиче, от там не стават деца..
    Когато правиш нещо с любов, ти го правиш завинаги.

    Цитирай Първоначално написано от Drogiranata_
    Чукам се с всеки който подаде пишка.
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  9. #9
    ОМГ <<<<< Както казваше един съфорумник... Сперматозоида трябва да е Рамбо... Да мини през химена и после да извърви всичкия път.....
    It's too late...

  10. #10

    Re: Има ли вероптност да се е случило нещо?

    Цитирай Първоначално написано от stsf
    не сме правили секс,нямало е проникване ..
    девствена съм.
    И до кога ще разиграваш момчето така? : )

  11. #11
    Хайде и аз да питам един тъп въпрос Не искам да правя нова тема, затова тук. С приятеля ми правихме анален секс без презерватив. Свърши отвън. НО по време на акта проникна вагинално 2 пъти без да иска, т.е. за секунди. И нали беше без презерватив се притеснявам да не съм забременяла. Аз мисля че не съм, но моля ви кажете ми вие какво мислите?
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от themusicinme
    Хайде и аз да питам един тъп въпрос Не искам да правя нова тема, затова тук. С приятеля ми правихме анален секс без презерватив. Свърши отвън. НО по време на акта проникна вагинално 2 пъти без да иска, т.е. за секунди. И нали беше без презерватив се притеснявам да не съм забременяла. Аз мисля че не съм, но моля ви кажете ми вие какво мислите?


    Ами ако не е свършвал В теб, не мисля, че си бременна, но за по- сигурно си вземи тест. Ама то...... може инфекция да си лепнала, защото в ануса има бактерии, които не трябва да попадат във вагината......

  13. #13
    Ахм, значи има още нещо за което да се притеснявам Но по-скоро ме притеснява бременност. Още мнения моля!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  14. #14
    Голям фен Аватара на DeViLMaN
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    У туй ве, там дето такова ...
    Мнения
    559
    абе не се занимавай с глупостите бе ... нищо ти няма ... ако пък забременееш което е 0.00000000000000% възможно, ще ми дадеш бебето аз да го гледам ...

  15. #15
    Мерси много за успокоението, DeViLMaN !!!!! Дано да си прав
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  16. #16
    Следващия път очаквам да кажеш "Правих анален секс, без проникване, дали съм бременна?" Вземи се образовай малко. Извинявай, че те нападам, но си си за нападение. Ти си девствена, нямало е проникване, от какво да си бременна? Някои жени се опитват да забременеят с месеци, че и с години и не става, също така като си отгоре вероятността да забременееш е почти никаква, а ти за един петинг се притесняваш...Срамота !
    Да обичаш значи да страдаш!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си