.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    Яко натискане

    Като се натискате,но знаете,чее не трябва да правите нищо друго(не сте още на тази фаза например),как ще доставите максимално удоволствие ,смисъл да не е просто целувки прегръдки нещо по различно,забавно интересно вие как си г представяте???

  2. #2

    Re: Яко натискане

    Цитирай Първоначално написано от otkachalchica
    Като се натискате,но знаете,чее не трябва да правите нищо друго(не сте още на тази фаза например),как ще доставите максимално удоволствие ,смисъл да не е просто целувки прегръдки нещо по различно,забавно интересно вие как си г представяте???
    Направи му свирка или чикия ще му хареса 100%

    Цитирай Първоначално написано от xCutOutMyTearsx
    Акъл и цикъл не дойдат ли на време - не ги и чакай. -.-

  3. #3
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Няма смисъл да настройваш китара, ако не възнамеряваш да свириш на нея.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    Няма смисъл да настройваш китара, ако не възнамеряваш да свириш на нея.
    тоест ако нямам намерение да правя секс или свирки въобще да не се натискам с него...то не може от първото натискане и айде,така мисля

  5. #5
    Ами.. така само ще го дразниш.Щом не искаш да правите секс може,както каза vaseto0o да му направиш поне свирка или чикия..

  6. #6
    Имам един въпрос, който като цяло е свързан с темата.. когато се натискате с някого и нямаш намерение да стигаш до края, но не ви пречи да си доставите до колкото е възможно удоволствие без това ии нали примерно освен целувки прегръдки ии т.н. той ако използва ии пръсчета смисъл въпроса ми е към момичетата - вие какво правите тогава.. оставяте само той да ви доставя удоволстиве или и вие правите нещо, ако да- какво? - чикия ?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от shockwave1
    Имам един въпрос, който като цяло е свързан с темата.. когато се натискате с някого и нямаш намерение да стигаш до края, но не ви пречи да си доставите до колкото е възможно удоволствие без това ии нали примерно освен целувки прегръдки ии т.н. той ако използва ии пръсчета смисъл въпроса ми е към момичетата - вие какво правите тогава.. оставяте само той да ви доставя удоволстиве или и вие правите нещо, ако да- какво? - чикия ?
    Френска любов

  8. #8
    Голям фен Аватара на Callisto
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    956
    Аз моя пред-пред последния път много яко си го дразнех. За мен няма фаза " твърде рано е за секс". Онзи път просто исках малко да се погавря с него, понеже ми беше омръзнало да се натискаме няколко секунди и след това направо секс. Тръгнах леко да се разсабличам, при което той ме сграбчи и ме сложи на леглото, поцелувахме се малко, придърпа ме към него и ме лиза, целува ме по гърдите и тн. Искаше презерватив, но не му дадох. Хванах му ръцете и го завързах за леглото. Направих му стриптиз, при което той горкия само крещеше "леле колко съм възбуден, дай ми презерватив". Отидох при него и го дразнех със езиче по кура, за да се дразни. Накрая за жалост успя да се отвърже, но пък сексът после беше уникален.

    Иначето нека да си представим, че тепърва съм тръгнала с дадено момче и да кажем смятам, че е прекалено рано за секс. Еми бих опитала със свирки. Моя го подлудявам с това, усобенно ако го поемам целия и аз също се побърквам, като го слушам как пъшка.

  9. #9

    Re: Яко натискане

    Цитирай Първоначално написано от vaseto0o
    Цитирай Първоначално написано от otkachalchica
    Като се натискате,но знаете,чее не трябва да правите нищо друго(не сте още на тази фаза например),как ще доставите максимално удоволствие ,смисъл да не е просто целувки прегръдки нещо по различно,забавно интересно вие как си г представяте???
    Направи му свирка или чикия ще му хареса 100%
    ВЯРНО Е ! ЗА мъжете по-голямо удоволствие от оралната любов НЯМА!!!И НИКОГА няма да чуеш да казва не ми хареса как праиш свирки нема да ми праиш повече.

  10. #10
    Голям фен Аватара на Grudi_SeXa
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    столично парче
    Мнения
    860

    Re: Яко натискане

    Цитирай Първоначално написано от bybalazi
    ВЯРНО Е ! ЗА мъжете по-голямо удоволствие от оралната любов НЯМА!!!И НИКОГА няма да чуеш да казва не ми хареса как праиш свирки нема да ми праиш повече.
    ФАКТ.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Gr0zDan0v
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Софето ;d
    Мнения
    3 367

    Re: Яко натискане

    Цитирай Първоначално написано от bybalazi
    Цитирай Първоначално написано от vaseto0o
    Цитирай Първоначално написано от otkachalchica
    Като се натискате,но знаете,чее не трябва да правите нищо друго(не сте още на тази фаза например),как ще доставите максимално удоволствие ,смисъл да не е просто целувки прегръдки нещо по различно,забавно интересно вие как си г представяте???
    Направи му свирка или чикия ще му хареса 100%
    ВЯРНО Е ! ЗА мъжете по-голямо удоволствие от оралната любов НЯМА!!!И НИКОГА няма да чуеш да казва не ми хареса как праиш свирки нема да ми праиш повече.
    mhm

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    Няма смисъл да настройваш китара, ако не възнамеряваш да свириш на нея.
    Много добре написано .. след като не искаш нито да спиш с него, нито да му правиш френска изобщо не го дразни ..

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от ReachlessGirl
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    Няма смисъл да настройваш китара, ако не възнамеряваш да свириш на нея.
    Много добре написано .. след като не искаш нито да спиш с него, нито да му правиш френска изобщо не го дразни ..
    Той чикията и сам може да си я удари .. ама еа ли го друго си е друг да та пипне

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от bybalazi
    Той чикията и сам може да си я удари .. ама еа ли го друго си е друг да та пипне
    точно ..

  15. #15
    Голям фен Аватара на Grudi_SeXa
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    столично парче
    Мнения
    860
    Да, но свирката не може да си я направи сам, така че авторке, захващай се!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Grudi_SeXa
    Да, но свирката не може да си я направи сам, така че авторке, захващай се!
    Де да знаеш може да си е извадил некое друго ребро

  17. #17

    Re: Яко натискане

    Цитирай Първоначално написано от vaseto0o
    Цитирай Първоначално написано от otkachalchica
    Като се натискате,но знаете,чее не трябва да правите нищо друго(не сте още на тази фаза например),как ще доставите максимално удоволствие ,смисъл да не е просто целувки прегръдки нещо по различно,забавно интересно вие как си г представяте???
    Направи му свирка или чикия ще му хареса 100%

  18. #18
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Мен така 1 път ми се случи ,една пръчка да ме настърви за секс и после от инат да не ми даде.Но аз си го върнах де. Идваше ми да й счупя окото.

  19. #19

    Re: Яко натискане

    Цитирай Първоначално написано от Grudi_SeXa
    Цитирай Първоначално написано от bybalazi
    ВЯРНО Е ! ЗА мъжете по-голямо удоволствие от оралната любов НЯМА!!!И НИКОГА няма да чуеш да казва не ми хареса как праиш свирки нема да ми праиш повече.
    ФАКТ.
    ..

  20. #20
    Голям фен Аватара на Slynchiicee
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    899
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel
    Мен така 1 път ми се случи ,една пръчка да ме настърви за секс и после от инат да не ми даде.Но аз си го върнах де. Идваше ми да й счупя окото.

    и как й го върна я разкажиии

    ___________________________

    Никога не се съмнявай в сълзи, които текат през гримирани очи, защото никоя жена не би развалила грима си за нищо на света! G ♥

  21. #21
    Напрай му 1 чикия 1 свирка или ако не искаш това просто го бутай по х*я ше му е яко
    I JUST DONT GIVE A FUCK !

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel
    Мен така 1 път ми се случи ,една пръчка да ме настърви за секс и после от инат да не ми даде.Но аз си го върнах де. Идваше ми да й счупя окото.

    ее не да и счупя окото
    Feel the vibeee .... ejnoy the sound ... jumpp and dance to that fuckin house music ...

  23. #23
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Цитирай Първоначално написано от Slynchiicee
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel
    Мен така 1 път ми се случи ,една пръчка да ме настърви за секс и после от инат да не ми даде.Но аз си го върнах де. Идваше ми да й счупя окото.

    и как й го върна я разкажиии
    Еми добре, .Накратко ще разкажа...
    Бях на екскурзия от даскалото.Вечерта на дискотека,още в началото с 1 приятел седнахме на централния бар,оп и след 1 мин гледам "Х" сядя отляво на мен.Почва там да ме занимава,а толкова не ми беше до нея,защото гаджето ме отряза преди 10 дни и е от мойто даскало .Танцувах си, закачах се с момичетата и по едно време дж-я реши да пусне Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On и казва "Сега да кой ще остане без дрехи."Х" се запъти към мен и аз направо си побягнах ,отсреща 3 момичета(с които се закачах ) ме пресрещат и диджея пак се изказва"Май няма да се измъкнеш тази нощ" ...Та "Х" ми свали ризата и там свиркаха,лигавиха са и аз си викам"Тая иска да й обера пайжината"След това пихме в стайте,моят човек беше отнесъл плувката,легнах си и аз.По едно време се чука на вратата и се сещам ,че това са само госпожите(защото от предните екскурзий ме търсеха в гардероби и под леглата )и казвам тихо госпожо спи ми се и не съм с момиче)и "Х" се обажда.Попитах я "кажи" и тя "Искам да спя при теб" ,и аз я поканих вътре.......Пусна някакъв филм със субтитри и аз като се загледам ,и ставам разноглед.Та започнах да заспивам, и тя почна да ме лови за чатала.Тръгвам да й свалам слипа и тя се дърпа.Така 3 пъти пробвах и недава.Отказах се ,викам си"Няма да ти падам на колене за шахтата...."След малко пак същия номер ми прилага,при което аз доста бързо и бръкнах в гащите.Върша си аз работата с рака и тя "Стига че ще стане опасно" и аз "То одавна стана опасно " Направо и казах "Ще я даваш ли тая мандаринка или да заспивам... "Тя каза "Ми заспивай" и вика отивам да си лягам,чак пък тръгва да ме целува.Аз почнах да се дърпам , става ми смешно и викам марш хахахахаххахахах .
    Това е цялата курвенска история...
    След това я питах ,дали заради спящия ми приятел не ми е пуснала и тя вика не.. От тогава с нея не говоря

  24. #24
    Супер фен Аватара на BiGBaDWolF
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Зелен Свят!
    Мнения
    1 612
    Ти на него свирка той на тебе друго

  25. #25
    Щом не става дума за любов, привързаност и т.н., а просто да възбудиш някого по нетрадиционен начин мога да дам един пример.
    Преди няколко дни отиваме с една съученичка на диско малко да разпуснем и един пич не спря да ни гледа. Почна да се върти около нас, да пуска ръце и така нататък (което изобщо не ми допадна като идея), понеже и аз и "колежката" сме доста разкрепостени и не сме от най - притеснителните .. решихме, че тряа да му дадем к'вото иска .. Пуснаха мега нашумялата песен "Двете сладурани", при което с приятелката ми започнахме да се целуваме , очите на оня щяха да излязат от орбитите .. По едно време тоя се допря до мен и изобщо не беше "безразличен" така да се каже, ние обаче продължаваме да си денсим и т.н. .. по едно време тоя свърши подяволите дори не издържа до края .. нямат никва воля повечето мъже или беше яко загорял незнам .. ама доста добре го подредихме
    P.S: не ни съдете просто излизам извън кожата си от такива безхарактерни натегачи .. а и ето нетрадиционен начин да възбудиш някого ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си