.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 58
  1. #1
    Повече от фен Аватара на bloodyred
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    379

    Екскурзии TIME xD

    Айде, дами и господа, най-хубавото време от годината, екскурзиите .. Къде ще ходите, кога, колко пари, колко хора .. ей така, разкажете, да се похвалите просто :P и да убиете време, докато дойде денят хах ..
    Да съм казала, че отказвам се?!

  2. #2
    Супер фен Аватара на shakira96
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Ние сме на екскурзия в Пловдив на 14 юни. Не ми се вярва да е кой знае какво забавление, ама айде...

  3. #3
    Повече от фен Аватара на bloodyred
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    379
    Ние ще сме на Пампорово, поне там ще нощуваме хах .. на 18, 19, 20 юни .. От 5 до 9 клас така че ще има доста народ явно, но нека .. От нашия клас сме 10 човека, което е доста добре, спрямо минали години.. Иначе запомних, че ще ходим освен по Пампорово, на Смолян, Перперикон, Бачковсия манастир, Асеновград, май .. Хотела ми изглежда много добре - http://www.evridika-bg.hit.bg/index.html - този е, дано си изкараме яко, живи и здрави само ще почакаме още 10на дни и така ..
    80лева, като се включват само двете нощувки, пътните и вечеря ..
    Да съм казала, че отказвам се?!

  4. #4
    Ние ще сме на Рупите, Сандански, Мелник, Рилски манастир .. някакви такива бяха .. около 5-6 обекта. Ще ходим на 14 и 15. Забравих как се казваше хотелът, ама дано да си изкараме яко. Парите изобщо не са много 65, като в това влиза всичко..пътни, ядене, 1 нощувка, дискотеки работии .. ;дд Абе бива, само дано да е готино.
    youu'll bee sorry that i'm not aroundd ..

  5. #5
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Ние няма да ходим никъде! Така се нервя за това..
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    731
    Еми ние ще бъдем на Златни пясъци за 2 вечери- на 11 и 12, ще бъдем 2 класа(около 40 човека)-65лв.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от shakira96
    Ние сме на екскурзия в Пловдив на 14 юни. Не ми се вярва да е кой знае какво забавление, ама айде...
    Ай ся без убиди,в Пловдив ако не е забавно каде другаде?
    Има кво да се види,особено в Стария град и на главната.
    Че то вие от къде сте?

  8. #8

    Re: Екскурзии TIME xD

    Цитирай Първоначално написано от bloodyred
    Айде, дами и господа, най-хубавото време от годината, екскурзиите .. Къде ще ходите, кога, колко пари, колко хора .. ей така, разкажете, да се похвалите просто :P и да убиете време, докато дойде денят хах ..
    на екскурзия с класа не съм ходила от основното училище даже не помня къде е било последно.С класа ми от средното никъде не сме ходили заедно бяхме ужесен клас иначе последно ходих във Върна ,няма мн за разказване и така.
    sleda ot lubovta

  9. #9
    И аз с новия клас не съм ходил никога на екскурзия.Сега съм 11 клас смятай.Тая мойта класна е за разпъване.

  10. #10
    Голям фен Аватара на joannalof
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    818
    Ние ще ходим в Ловеч Ако има някой от там може да сподели някакво хубаво местенце в града,което може да обиколим в свободното време
    Животът е като огромно виенско колело - върти се,нови хора качват се и слизат. Първо си долу, после горе. И изпитваш страх от височините, и от долините. Но въпреки всичко винаги носиш тръпката и желанието за живот в себе си. <3 (h)

    Цитирай Първоначално написано от meche95
    off i az se 4ydq dali da se topiram i da iam syper qk obem noo moje o6te ot 1viq den da biq na o4i?

  11. #11
    Голям фен Аватара на SummerDream
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    937
    Само от нащо даскало ли няма да ходим никъде |-( Иначе миналия месец бяха организирали до Велико Търново/Копривщица, ама всичко се прецака и останахме без екскурзия..

  12. #12
    Мега фен Аватара на Nestlee
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Града На Греха ..
    Мнения
    5 412
    Цитирай Първоначално написано от bloodyred
    Ние ще сме на Пампорово, поне там ще нощуваме хах .. на 18, 19, 20 юни .. От 5 до 9 клас така че ще има доста народ явно, но нека .. От нашия клас сме 10 човека, което е доста добре, спрямо минали години.. Иначе запомних, че ще ходим освен по Пампорово, на Смолян, Перперикон, Бачковсия манастир, Асеновград, май .. Хотела ми изглежда много добре - http://www.evridika-bg.hit.bg/index.html - този е, дано си изкараме яко, живи и здрави само ще почакаме още 10на дни и така ..
    80лева, като се включват само двете нощувки, пътните и вечеря ..

    80 лв, две нощувки? Елее, а на тея от моя клас им искаха 120 лв. за ЕДНА НОЩУВКА в хотел 3 звезди, пътните и две хранения или едно.


    Цитирай Първоначално написано от qg0dkata
    Ние ще сме на Рупите, Сандански, Мелник, Рилски манастир .. някакви такива бяха .. около 5-6 обекта. Ще ходим на 14 и 15. Забравих как се казваше хотелът, ама дано да си изкараме яко. Парите изобщо не са много 65, като в това влиза всичко..пътни, ядене, 1 нощувка, дискотеки работии .. ;дд Абе бива, само дано да е готино.
    Я ме светни кога ще сте в Сандански за да ви разведа на забележитлностите в града. А те не са много, но имаме хубав плаж.
    И кой клас сте ? 7,8,9..?
    Ръка не ми подавай сама сега ще стана,ще те убия само да ме съжалиш. Животът ме накара с всичко да се справям !

  13. #13
    Повече от фен Аватара на UnForgettableDream
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    365
    Нашия клас вече ходиха на Лясковец Отказах се, защото ми писна всяка година Търново или Трявна.. Нищо против градовете - много са яки даже, ама като ще ходим на екскурзия има тооолкова много места, които може да посетим, а ние само тук в северна България се въртим.. Те бяха в 3 звезди мисля, 2 нощувки 85 лева..

    Аз се уговорих да ходя на лагер за 10 дни - от 19 до 28 юли на Равда. 190 лева е цената, доста изгодно, само че в бунгала. Познавам само съученичката ми и сестра й, които ще са там. Ии разбрах, че ще са от 4 до 12 клас мисля от целия град, а аз никой не познавам както казах и се чудя с кого ще ме сложат там. Поне ще се смеят хората с мен.

  14. #14
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    Ние ще ходим на Перперикон-Кърджали-Златоград-Смолян на 19-20
    С преспиване, естествено. Надявам се отново да си изкараме страшно хубаво както в края на март. Евала на г-жата по биология, която постоянно ни прави екскурзии и да се надяваме отново да се размажем както си му е редът, особено сега за края на годината.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Nestlee
    Я ме светни кога ще сте в Сандански за да ви разведа на забележитлностите в града. А те не са много, но имаме хубав плаж.
    И кой клас сте ? 7,8,9..?
    Ами аз нищо не знам, само знам, че ще ходим там. 7 клас.
    youu'll bee sorry that i'm not aroundd ..

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Unendlich
    Ние ще ходим на Перперикон-Кърджали-Златоград-Смолян на 19-20
    С преспиване, естествено. Надявам се отново да си изкараме страшно хубаво както в края на март. Евала на г-жата по биология, която постоянно ни прави екскурзии и да се надяваме отново да се размажем както си му е редът, особено сега за края на годината.
    Какви щастливи деца . Засърбяли са ме краката за екскурзия.

    Нашият класен по биология пък ходи на скъпа екскурзия в Италия и после се перчи с тъпите си снимки на някакви треволяци и храсталаци.

    На Перперикон и особено на Златоград е страхооотно. На първото ще минете по разни камънаци, ще ви обясняват тук това е било еди-какво си и т.н. Има хубава гледка към язовира долу, а добри снимки се получават на царския трон .
    В Златоград интерес представляват различните занаятчийски дюкянчета - "Ножаръ", "Кожаръ", "Грънчаръ". Там има различни предмети, дрънкулки. Иии да не забравя, има хубави механи .

  17. #17
    Супер фен Аватара на Luscious_Heart
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    1 674
    Оу, не знам. При мене става все в последния момент. Ако майка/татко ходи в чужбина, сигурно ще ме вземе, живот и здраве.
    Но със сигурност с класа пак на вила/хижа, тва онова-

  18. #18
    Супер фен Аватара на bathory
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    У Цецови..
    Мнения
    1 756
    на 26-27 до Трявна..
    Pain is inevitable. Suffering is optional.

  19. #19
    Мега фен Аватара на Nestlee
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Града На Греха ..
    Мнения
    5 412
    Цитирай Първоначално написано от qg0dkata
    Цитирай Първоначално написано от Nestlee
    Я ме светни кога ще сте в Сандански за да ви разведа на забележитлностите в града. А те не са много, но имаме хубав плаж.
    И кой клас сте ? 7,8,9..?
    Ами аз нищо не знам, само знам, че ще ходим там. 7 клас.
    А така. Такива маници ги най- обичам И аз съм 7 клас :P
    Ръка не ми подавай сама сега ще стана,ще те убия само да ме съжалиш. Животът ме накара с всичко да се справям !

  20. #20
    около 20 юли ще ходя сигурно на слънчев бряг за 7-8 дена за 260 лв.. )

  21. #21
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Аз завърших тази година,но да си кажа за миналото лято
    Ходихме на екскурзия до Търново,Габрово и Шумен за 3 дена.Всичко ни беше осигурено от ЕС,защото хората,които бяхме участвахме в едни кражоци.Аз си бях приготвила 200лв. джобни и в последствие се оказа,че не ми стигат ... На края се прибрах с 5лв. и то защото бяха паднали в куфара ми
    Общо взето всичко беше хубаво,но от всичко най-хубавото беше,че тогава започнах да се сприятелявам със сегашния ми приятел и точно заради тази екскурзия и нещата,които станаха тогава,сега сме заедно.
    Единственото неприятно нещо беше,че в последствие се оказа,че и двамата сме очаквали другия да направи първата крачка и точно за това нещата между нас се получиха след почти 5 месеца
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  22. #22
    Ние ще ходим на 11 и 12 юни. Маршрутът ни е - Дупница-Симитли–Предела–Разлог– анско–Благоевград.Ще нощуваме в Разлог , в хотел Пирин Резиденс **** . Една нощувка 65 лева.Ще ходим 8, 9, 10 и 11 клас.Доста хора + учителите, директорката и зам.-директора Цялото даскало ;дд хахах .. Джобнии - мм нз може би 100-150-200 .. Зависи колко искам на наще :дд
    Неприлично Щастлива .. : )

  23. #23
    Ми ние ще ходим в Златоград.. за 1 седмица..
    4 звезден хотел.. 280 лв..

  24. #24
    Голям фен Аватара на Seductress
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    502
    Ние за поредна година няма да ходим никъде, защото класната ни е смотла, а останалите паралелки правят сууупер тъпите екскурзии. Най- хубавото, обаче е че от догодина ще си имаме нова класна. Това компенсира всички екскурзии, на които не сме били. Дано новата класна е печена. Дано, дано, дано....

  25. #25
    Повече от фен Аватара на bloodyred
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    379
    Цитирай Първоначално написано от sasheto0o
    Ние ще ходим на 11 и 12 юни. Маршрутът ни е - Дупница-Симитли–Предела–Разлог– анско–Благоевград.Ще нощуваме в Разлог , в хотел Пирин Резиденс **** . Една нощувка 65 лева.Ще ходим 8, 9, 10 и 11 клас.Доста хора + учителите, директорката и зам.-директора Цялото даскало ;дд хахах .. Джобнии - мм нз може би 100-150-200 .. Зависи колко искам на наще :дд
    В Симитли няма много кво да се види, да не кажа нищо, освен на плаж да отидете, ама надали .. Ако минете през Крупник, то е село близо до Симитли, е там вече има кво да се види - Църквата е сигурно на вече 200-300-400 години, да не кажа и повече. Изобщо селото е много чисто и със сигуронст има много повече неща за гледане от Симитли, музея също .. ама то пък кво зависи от тебе всъщност .. иначе в Благоевград е хубаво, не че съм от там ама .. Иначе не е лош маршрута, ама в половината обекти няма кво да се види общо взето, ама на кой му пука, важна е компанията хах
    Да съм казала, че отказвам се?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си