.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Стягане, но без..

    Такаа значи аз съм момиче , 165 висока. Последната година спрях да практикувам спорт и качих няколко килограма главно в бедрата и дупето. Появи се и целулит. Та въпроса ми е как да стегна бедрата и дупето, не ми трябва отслабване, а просто да стегна тези части и да се отърва от целулита. Вече разгледах различно видове упражнения за стягане, но какво да направя срещу целулита. И знам, че ако правя някаква диета бюста ми ще намали своята обиколка, а аз не искам това. По- запознатите ако могат да ми кажат дали ако примерно тичам 1 в седмицата около 1 час и правя 3 пъти в седмицата упражнения за стягане на бедрата и дупето, ии просто избягвам сладко и мазно дали ще постигна някакъв ефект като същевременно бюста ми не се намали?

  2. #2
    Аватара на DarkKisss
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    На стадиона за бягане.
    Мнения
    2 281
    Момиче, 1-во има 1 млн. такива теми, защо просто не разгледаш, а трябва да правиш нова тема?
    2-ро бюста намалява обиколката си само с няколко сантиметра, което не е чааак толкова много.
    3-то с 1 път на седмицата, мойто момиче ефект след 5 години няма да видиш
    Running is my drug and I am overdosed ..

  3. #3
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    без бял хляб,захар,мазно,пържено и чипсове и боклуци и газирани неща

    тичай 2 пъти седмично и прави pump it up (zamunda)



    ии клякания примерно е ок

    а бюста е нормално да се намали,няма упражнения или диета,които да свалят см от опредлеено място
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  4. #4
    То не бюста,а мазнините под него
    Nobody keeps a secret...

  5. #5
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298

    Re: Стягане, но без..

    Цитирай Първоначално написано от free3s
    Такаа значи аз съм момиче , 165 висока. Последната година спрях да практикувам спорт и качих няколко килограма главно в бедрата и дупето. Появи се и целулит. Та въпроса ми е как да стегна бедрата и дупето, не ми трябва отслабване, а просто да стегна тези части и да се отърва от целулита. Вече разгледах различно видове упражнения за стягане, но какво да направя срещу целулита. И знам, че ако правя някаква диета бюста ми ще намали своята обиколка, а аз не искам това. По- запознатите ако могат да ми кажат дали ако примерно тичам 1 в седмицата около 1 час и правя 3 пъти в седмицата упражнения за стягане на бедрата и дупето, ии просто избягвам сладко и мазно дали ще постигна някакъв ефект като същевременно бюста ми не се намали?
    В раздел "Спорт" има много теми..ако става с 1 път в седмицата тичане всички да сме некви засукани .... аз тичам всеки ден по 25-30 мин и съм на повече вода .. ограничавам мазнините и сладкото,но не се лишавам от него...всичко е до точна диетичка и зависи какво обичаш да ядеш...това е
    Цитирай Първоначално написано от tuning.bg
    Осъзнаваш ли колко си прост?
    K O 6 M A R A

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 761
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF
    без бял хляб,захар,мазно,пържено и чипсове и боклуци и газирани неща

    тичай 2 пъти седмично и прави pump it up (zamunda)



    ии клякания примерно е ок

    а бюста е нормално да се намали,няма упражнения или диета,които да свалят см от опредлеено място
    и аз съм на това мнение. Просто се ограничи.

  7. #7
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от DarkKisss
    2-ро бюста намалява обиколката си само с няколко сантиметра, което не е чааак толкова много.
    Ааа, не съм съгласна! Ако гръдната ти обиколка е 85 (примерно), доста ще си личи ако си без 3-4 см!

  8. #8
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her
    Цитирай Първоначално написано от DarkKisss
    2-ро бюста намалява обиколката си само с няколко сантиметра, което не е чааак толкова много.
    Ааа, не съм съгласна! Ако гръдната ти обиколка е 85 (примерно), доста ще си личи ако си без 3-4 см!
    Ако не иска да и се намали гръдната обиколка ще прави лицеви опори шегуфка,не мисля че спортуването ще и намали бюста.
    Цитирай Първоначално написано от tuning.bg
    Осъзнаваш ли колко си прост?
    K O 6 M A R A

  9. #9

  10. #10
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    С малко упражнения бюста няма да намалее толкова много! Айде сега не пресилвайте нещата!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си