.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Голям фен Аватара на JCoutureJunkie
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    В близост до хладилника
    Мнения
    723

    КОСТ В ГЪРЛОТО!

    Моля,кажете ми какво да правя?Ядохме риба и една малка костица ми заседна в гърлото навътре.Направих грешката да ям хляб мислейки,че ще се махне,но уви.Тая кост не ми пречи да дишам,просто чувството си е гадно откъдето и да го погледнеш.Дайте ми съвет какво да правя,дали ще е по-добре да я оставя?Дали сама ще се разтопи или?
    Elegance is the art of refusal - Coco Chanel

  2. #2
    И аз така съм чувал, че правиш една по голяма топка хляб и ядеш. По принцип, би трябвало от слюнката да се разгради коста, но кога немога да ти кажа. Иначе и аз съм го изпитвал това нещо, отвратително е...

  3. #3
    Повече от фен Аватара на JackSparrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    424
    предполагам, че имаш пинсетка, каквато и да е. помоли някой да бръкне с нея и да я изкара. предполагам, че не е толкова на дълбоко.
    REAL EYES REALIZE REAL LIES!! :>

  4. #4
    Голям фен Аватара на JCoutureJunkie
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    В близост до хладилника
    Мнения
    723
    Цитирай Първоначално написано от JackSparrow
    предполагам, че имаш пинсетка, каквато и да е. помоли някой да бръкне с нея и да я изкара. предполагам, че не е толкова на дълбоко.
    Много е дълбоко,в самото гърло,дори и да нямах рефлекса да ми се гади,когато си бръкна устата по-навътре,просто никоя пинсета не би достигнала до там.
    Elegance is the art of refusal - Coco Chanel

  5. #5
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Яж хляб... но най-вероятно прост ти е одрано гърлото и затва така го чувстваш... яма страшно и на мен ми е ставало доста пъти каот малък и хапна малко хляб, после го усещам пак така но след време се орпавя (няколко чааса)
    Lexynnka

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Red_Hair
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    454
    да ако беше алигатор може би вече слюнката би разградила костта но уви,потърпи още и да в бъдеще чисти рибата от костите

  7. #7
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095
    обаждай се на бърза помощ какво чакаш
    ОДИН!!!

  8. #8
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Е, темата е малко старичка, но ще помогна малко Попринцип, когато нещо ти има в гърлото и не можеш да го махнеш, вечер, като си легнеш, то се маха. Не винаги се маха от първата вечер, понякога се маха на втората, докато спиш. И аз имах подобен случей, но с обелка от слънчоглед. Моето е по-гадно, беше заседнала не в гърлото, а на горе Над гърлото, към мозъка (Не знам точно как да го кажа ) и се стреснах, че няма да падне, но майка каза, да не се панирам толкова, ще падне докато спя и се оказа права. Като се събудих вече я нямаше
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  9. #9
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095
    като ти заседне нещо в гърлото и не може да го извадиш се звъни в бърза помощ,хора са умирали от подобни неща
    ОДИН!!!

  10. #10
    Костта попринцип се разгражда, но ако е по-голяма е проблем и по-добре да се извади колкото се може по-бързо.
    I try to make it through my life.. In my way
    There is you.. I try to make it through these lies..That’s all I do...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си