.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 104

Тема: Бюст

  1. #1

    Бюст

    Здравейте. Не знам дали тук трябва да пусна темата, нова съм. Имам комплекси от бюста си. И не, не съм на 12 - 13. От тогава имам комплекси, но вече съм на 16. Ще кажете, че някои се развиват по - бавно, но аз имам цикъл от 12 годишна! Гръдната ми обиколка е 83, а подгръдната 72. Кажете това толкова ли е зле или вече си внушавам, защото се комплексирам от толкова много време и не знам вече. И да добавя - не съм 40 кг с напикани гащи, съвсем нормална съм си, дори имам нужда да сваля 1-2 кг някъде. Ако сте чували за нещо, което да помогне за растежа, споделете. Само без бози, моля ви. Благодаря предварително.

  2. #2
    Повече от фен Аватара на mishmula
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В кошмарите
    Мнения
    313
    Моята е 89см. Не виждам да има нещо ненормално. Притесняваш се за глупости.
    Направи добро- яж л***о !

  3. #3
    Е има разлика, може би, от 83 до 89. Не знам, гъдите ми, ми се виждат ужасно малки, направо ги няма. Освен това са несъразмерни и това доста се забелязва. Абе не знам, ужасно е, наистина много се комплексирам.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на mishmula
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В кошмарите
    Мнения
    313
    Ама ти си мислиш, че са ти малки ли?
    Направи добро- яж л***о !

  5. #5
    Мушмула, не те разбрах. А на теб големи ли ти изглеждат 83 см, като подгръдната ми е 10 см по- малко.. ? Или го казваше подигравателно, че не са малки,а направо ги няма?

  6. #6
    Повече от фен Аватара на mishmula
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В кошмарите
    Мнения
    313
    Ти се е****ш нещо...
    Направи добро- яж л***о !

  7. #7
    Да, ебав*м се. Исках да ви видя мнението, щото само тука мога да споделя, във форум, където никой не ме познава. Наистина имам големи комплекси относно това от дълго време и исках да видя дали вече не си внушавам.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на mishmula
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В кошмарите
    Мнения
    313
    Ами по улицата едва ли те заглеждат, защото са ти малки.
    Направи добро- яж л***о !

  9. #9
    Да, едва ли. Слагам сутиен с подплънки, хората не ми казват ''Малки са ти''. Но например много се притеснявам от приятеля ми. Заедно сме отдавна, а още не сме правили секс, горе - долу заради това, защото съм комплексирана

  10. #10
    Повече от фен Аватара на mishmula
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В кошмарите
    Мнения
    313
    Еми остани си такава. Аз ти казвам едно, ти си знаеш твоето. К`во искаш не ми е ясно?
    Направи добро- яж л***о !

  11. #11
    Добре, окей, мерси за мненията.

  12. #12
    Аватара на Scouse
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    София
    Мнения
    460
    сложи си силикон

  13. #13

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    XaCkoBo
    Мнения
    90
    Добре си си няма какво да се притесняваш...Мойта гръдна обиколка е 90..Не се притеснявай не са малки ако това те притеснява :P
    Можеш да покажеш на човек правилния път, но не можеш да го накараш да тръгне по него!!!

    htpp://www.impulse.bg/user/LoNeLy_DeaTh_f

  14. #14
    И за какво ти е да имаш големи гърди?!Да се пъчиш пред момчетата ли?!...Ако това е причината - ми сори,но явно има защо да се комплексираш!!!
    Ако искаш големи гърди просто за да ти се повдигне самочувствието - и така си си добре!!!Моята е 96 см.(подгръдната не знам колко е,но определено разликата е доста голяма) и какво?!Само се ядосвам с тях Лятото ходя много рядко с по-изрязани блузки,защото все ще се намери някой,който да ме гледа така ---> и да каже "ба*ти ц*ц*те!!!Дай да ти ги омачкам" или (оня ден го чух това) "Леко да не задушиш гаджето с тия големите ц*ц*,че после ще трябва да те успокоявам" ... както и безброй други простутии
    Освен това с подходящи дрехи и подходящи сутиени (без да броя подплънките) винаги може да се получи зрителна измама

  15. #15
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Добри коментари, няма що.

    Нормално е да се притесняваш, май повечето сме минали през този период преди да правим за първи път секс. Аз също имам малък бюст, но сякаш никога не ми е било комплес. Щом имаш хубаво тяло - талия, крака, дупе.. значи няма за какво да се притесняваш. Мъжете не гледат само това. Важно е и излъчването, това как представяш себе си пред другите.

    След време този комплес ще изчезне.

  16. #16
    Супер фен Аватара на mysterious93
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Bucharest, Romania
    Мнения
    2 015
    Цитирай Първоначално написано от He}|{Ha_Dpo|`a
    И за какво ти е да имаш големи гърди?!Да се пъчиш пред момчетата ли?!...Ако това е причината - ми сори,но явно има защо да се комплексираш!!!
    Ако искаш големи гърди просто за да ти се повдигне самочувствието - и така си си добре!!!Моята е 96 см.(подгръдната не знам колко е,но определено разликата е доста голяма) и какво?!Само се ядосвам с тях Лятото ходя много рядко с по-изрязани блузки,защото все ще се намери някой,който да ме гледа така ---> и да каже "ба*ти ц*ц*те!!!Дай да ти ги омачкам" или (оня ден го чух това) "Леко да не задушиш гаджето с тия големите ц*ц*,че после ще трябва да те успокоявам" ... както и безброй други простутии
    Освен това с подходящи дрехи и подходящи сутиени (без да броя подплънките) винаги може да се получи зрителна измама
    е ти винаги можеш да си решиш проблема като спреш да носиш изрязани блузки,нали?а ние с по -малките...а към авторката само със силикон става..иначе боза..някои казвта че и мачкането вършило работа


    Cruel Intentions

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    az sum na 19 i grudnata mi obikolka e 85-da,malki sa mi gurdite,no vinagi sum gi haresvala takiva,nikoga ne sum me4tala za po-golemi,ne iskam silikon i NIKOGA ne sum se kompleksirala ot tqh-to4no obratnoto.spored men trqbva da spre6 da gleda6 ciconestite macki po TV i moje bi 6te osuznae6,4e esteti4eski piglednato si si mn dobre.estestveno e vajno kak izglejda cqlto ti tqlo.

  18. #18
    Еми и аз съм с малък бюст... не знам точно колко де. Спрях даже сутиен да нося и се чувствам направо нереално добре.
    Виж...моите гърди например пораснаха доста късно. Сега съм на 19 без ъъъ....2 месеца... и на 16 например нямах цици. На 17 също Ма сега са идеално малки и прекрасни. Номера е да си обожаваш ти самата.
    Научи се да имаш самочувствие като цяло. Например...за циците няма какво толкова да направиш, но винаги можеш да се научиш да обичаш тялото си и да правиш най-доброто за него-спортувай много! Движи се много! Открий друго прекрасно нещо в себе си-коса, нокти, кожа, очи и го подчертавай! Когато започнеш да получаваш комплименти за тях... ще поспре да ти пука заради гърдите.
    Общо взето на 16 и аз се сдухвах заради това... май е нормално... Ще ти мине наистина!
    А относно секса-да не ти пука. Той ще забележи, ако се чувстваш несигурна и това може да прецака нещата наистина. Но ако си сигурна в себе си и щастлива в онзи момент...другите глупости отиват на майната си

  19. #19
    Вижте, не искам да имам големи ц*ци 100 гръдна обиколка.. Просто да имам НЯКАКВИ ц*ци. Наистина се притеснявам от това и приятеля ми го вижда. Притеснявам се да се съблека нагоре пред него, да не говорим да си сваля сутиена. Не знам, може и наистина вече да си внушавам и да не съм чаааак толкова зле, ама честно имам чувството, че гърдите ми са като на 10-годишно дете. Аз затова и пуснах тема, да чуя някакви мнения, дали нещо може да ми има, не знам. И дали знаете нещо, което да помогне поне маааалко на растежа. Не очаквам невиждани резултати, но примерно съм чувала, че противозачатъчните оказвали влияние както на бюста, така и на цикъла, ако имаш нередовен. А моя е такъв. Чудела съм се дали да не отида на гинеколог да ми изпишат някакви. Уж за цикъла, а всъщност.. повече за гърдите Вие знаете ли нещо по въпроса за противозачатъчните? И дали мога да си ги взема без предписание, и дали няма проблем, ако не водя все още полов живот?

  20. #20
    Към nixx =>Аз не съм няква пълна комплексарка, като цяло харесвам себе си ( макар, че по принцип съм доста критична ). Но просто не си харесвам тялото. Поне да бях слабичка, аз имам корем, той ми е голям колкото гърдите сигурно. Не знам, не знам как да се справя с тоя комплекс Иначе благодаря на отговорилите все пак, хубаво е да чуеш някво успокоение ( даже и във форум )

  21. #21
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    за да не пускам нова тема някой може ли да предложи и упражнения за стягане като исключим лицевите опори.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от mystery`girl
    Цитирай Първоначално написано от He}|{Ha_Dpo|`a
    И за какво ти е да имаш големи гърди?!Да се пъчиш пред момчетата ли?!...Ако това е причината - ми сори,но явно има защо да се комплексираш!!!
    Ако искаш големи гърди просто за да ти се повдигне самочувствието - и така си си добре!!!Моята е 96 см.(подгръдната не знам колко е,но определено разликата е доста голяма) и какво?!Само се ядосвам с тях Лятото ходя много рядко с по-изрязани блузки,защото все ще се намери някой,който да ме гледа така ---> и да каже "ба*ти ц*ц*те!!!Дай да ти ги омачкам" или (оня ден го чух това) "Леко да не задушиш гаджето с тия големите ц*ц*,че после ще трябва да те успокоявам" ... както и безброй други простутии
    Освен това с подходящи дрехи и подходящи сутиени (без да броя подплънките) винаги може да се получи зрителна измама
    е ти винаги можеш да си решиш проблема като спреш да носиш изрязани блузки,нали?а ние с по -малките...а към авторката само със силикон става..иначе боза..някои казвта че и мачкането вършило работа
    Чети внимателно Казах,че РЯДКО ходя с такива потничета и блузки!!!
    И въпреки това понякога се налага да се носят и такива ...

  23. #23
    Според мен не е важно колко голяма гръдна обиколка имаш , а как се чувстваш в тялото си .. да наистина и аз имам комплеквюси но съм по малка от теб все пак .. ако се чувстваш добре в кожата си защо се притесняваш !?

  24. #24

  25. #25

    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    55
    За какво са ти по-големи Аз съм с размер 95В и повярвай хич не е приятно е приятелят ми им се радва,но на мен лично не ми е удобно постояно да виждам как мъжкото съсловие им точи лиги
    Не вярвай на онова, което си чул.

    Не вярвай в традицията, само защото се

    е предавала от поколение на поколение.

    Не вярвай на нищо, което е повтаряно много пъти.

    Не вярвай, защото написаното идва от някой стар мъдрец.

    Не вярвай на догадки.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си