.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29

Тема: Бемки

  1. #1

    Бемки

    Здравейте!
    Искам да споделя относно едни мои малки бемчици по лицето.Попринцип по рождение си имам бемки (не много) по ръцете най-ве4е и по лицето 1-2 малки.Проблемът е 4е преди 2-3 години ми излезнаха ощте такива мъни4ки по лицето.Пове4ето са светло кафяви но има 3 малко по тъмни и адски много се дразня.Въпросът ми е нормално ли е да ми излизат бемки и на какво може да се дължи това ?Има ли някаква алтернатива да ги махна ,но без операция ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    няма как да ги премахнеш по друг начин само това мога да ти кажа. каквото и друго да предприемеш без да отидеш на лекар ще е опасно

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  3. #3
    Аватара на gabi7u
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Шумен
    Мнения
    2 878

    Re: Бемки

    Нормално е да. На мен като ми излизат отначало е червено петънце и после потъмнява. Получава се точно от слънцето. И мисля, че без операция не могат да се махнат. Но ако са малки и малко е много чаровно според мен ..

    беНки
    -What are you looking at? o_o
    -You, obviously. *smile*
    _________

    Sex.Love.Control.Vanity.. <3

  4. #4
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Кога ще се научите да пишете правилно, преди да пускате теми???
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  5. #5
    Аз имах една бенка на носа, която махнах, защото беше грозна, но с операция. Докторът един вид я изряза. В момента не си личи въобще, че е имало нещо там. Процедурата е съвсем кратка, за 10 минути, че и по малко. Докторът беше обикновен хирург. Но не всички бенки могат да се махнат, той ме прегледа и определи, че тази може и дори ми махна една друга до окото, която много харесвах, но каза, че било по-добре да се махне.. Иначе на теб ти се появяват бенчици най - вероятно от слънцето.. и това е типично за някои хора, от кожата е най-вероятно, но не е нищо страшно.. Другият начин за премахване е чрез лазерна операция, но ако не се лъжа там вече става доста скъпо
    The art of love is not to let your heart get broken!

  6. #6

    :)

    чувала сам че за бемките на лицето може да пробваш с дишане на лайка :P

  7. #7
    Голям фен Аватара на girl4eety
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    801
    ее аз кво да кажа като имам по корема 8 по гърба 14-15 големи
    по ръцете общо и на двете 41 и на лицето 6 малки
    а
    а
    а

    а
    Цитирай Първоначално написано от sexy_baby_originale
    Хехе...спермата избелва зъбите. Поне гаджето ми ми каза така.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на PsychoBitchFromHell
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    В ада
    Мнения
    342
    Хора не си премахвайте бенките с операция , защото е много опасно - бащата на една приятелка умря точно от това .

  9. #9
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    еми... някой лекари са некадърни кво да се прави.

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  10. #10
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    На каква цена е "операцията"

  11. #11
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    спред мен при всичко си е индивидуално

    In the future everyone will be famous for 15 minutes...

  12. #12
    Аватара на gabi7u
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Шумен
    Мнения
    2 878
    Цитирай Първоначално написано от girl4eety
    ее аз кво да кажа като имам по корема 8 по гърба 14-15 големи
    по ръцете общо и на двете 41 и на лицето 6 малки
    а
    а
    а

    а

    a
    a
    aa ами
    запази си го за себе си никой не те пита ..
    -What are you looking at? o_o
    -You, obviously. *smile*
    _________

    Sex.Love.Control.Vanity.. <3

  13. #13
    Супер фен Аватара на Luscious_Heart
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    1 674
    На лицето имам 3, но са малки и не са релефни.
    Имам една корема.
    На единия прасец.
    Имам 2 около срамните устни. Просто внимавам при кола-маската. Малко хумор, говорело за повишена сексулност.
    Имам на всяка китка по една.
    Имам и на скалпа една.
    Имам на едната гърда.
    Имам и около 12 см под лявата подмишница.
    Една на десния глезен.
    Една на лявата буза на дупето.

    Това са ми бенките. Малки са и рядко забележими. И една на гърба сигурно имам за адетец. Не ги закачам обаче.

  14. #14
    Голям фен Аватара на p0lina
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    669
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA
    няма как да ги премахнеш по друг начин само това мога да ти кажа. каквото и друго да предприемеш без да отидеш на лекар ще е опасно

    Имаш право!Обаче и аз имам доста бемки по ръцете и знам,че ако се пипа бемка е много опасно,защото може да се образува рак.И затова не мисля да си ги пипам.
    For some people life is only black & white – from time to time some gray tones…There is nothing wrong with the rainbow you are either colorblind or you are not brave enough to see the beauty of the life and all the colors that exist.Life without color is no life to live.

  15. #15
    Супер фен Аватара на 4o4ina
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 276
    Разбира се,че е нормално!

  16. #16
    Едната от бенките, които ми махнаха не исках да ми я махат, но докторът прецени, че ако продължава да я гори слънчевата светлина (понеже беше на лицето) е по-голяма вероятността да се развие рак, отколкото ако не се пипа. Но пак казвам, че не всички бенки могат да се махат, затова трябва да ги види специалист с образование, за да прецени. И говоря за бенки по лицето, а не за ръце, гръб и т.н. А за цената не е много..20,30 лв мисля, че беше, но това става преди 3 години
    The art of love is not to let your heart get broken!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от InTheRain
    Едната от бенките, които ми махнаха не исках да ми я махат, но докторът прецени, че ако продължава да я гори слънчевата светлина (понеже беше на лицето) е по-голяма вероятността да се развие рак, отколкото ако не се пипа. Но пак казвам, че не всички бенки могат да се махат, затова трябва да ги види специалист с образование, за да прецени. И говоря за бенки по лицето, а не за ръце, гръб и т.н. А за цената не е много..20,30 лв мисля, че беше, но това става преди 3 години
    Разкажи,как ти я отстраниха,с лазер или по хирургичен път?Болеше ли?За колко време горе долу..

  18. #18

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    В.Търново
    Мнения
    742
    бенките както и чертите на лицето имат връзка с текущия и предстоящият ви живот..а вие... манипулации и пластични операции..
    когато е злокачествена, бенката трябва да се отстрани, при всички други случаи..просто е ненужно..
    излишни капризи...чудите се от какво да умрете.. (това е израз..)

  19. #19
    Излизат от слънцето.. няма как да ги махнеш, освен да отидеш при лекар. Не при козметичка!!! Стигало се е до смъртни случаи, заради незнание на козметичките и пипането на бемките. Използвай млека и спрей за тяло със висок фактор на защита - 20, 30, но най добре отиди на лекар... бемките не са шега работа!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA
    еми... някой лекари са некадърни кво да се прави.
    че има некадърни да, ама също така знам че няма никаква гаранция че след махането на бенка няма да се получи рак и човека да почине. и най-добрите специалисти немогат да гарантират на 100% ...
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от autopsy
    Цитирай Първоначално написано от InTheRain
    Едната от бенките, които ми махнаха не исках да ми я махат, но докторът прецени, че ако продължава да я гори слънчевата светлина (понеже беше на лицето) е по-голяма вероятността да се развие рак, отколкото ако не се пипа. Но пак казвам, че не всички бенки могат да се махат, затова трябва да ги види специалист с образование, за да прецени. И говоря за бенки по лицето, а не за ръце, гръб и т.н. А за цената не е много..20,30 лв мисля, че беше, но това става преди 3 години
    Разкажи,как ти я отстраниха,с лазер или по хирургичен път?Болеше ли?За колко време горе долу..
    По хирургичен път.. сложиха ми упойка на мястото, където беше бенката, но нищо не се усеща от упойката. Докато траеше манипулацията бях будна, което е малко неприятно, но въобще не боли. Само усещаш, че ти дърпат кожата все едно, но не е болка.. и малко кръв текна. След това те мястото го зашиват и е доста грозно около месец някъде, докато махнат конците, но после въобще не си личи. Хубаво е такива операции да се извършват зимата, защото лятото е много силно слънцето. Самата операция беше около 5-10 минути, след това около месец се ходи с конците, а като ги махнат се купува от аптеката гелче против белези (аз си взех контратубекс) и се мажиш известно време.. Около 6-8 месеца мястото стои по розово, но с течение на времето избледнява и в момена, който не знае, няма как да разбере, че е имало нещо на това място.. и така Иначе и с лазер може, но не съм наясно как
    The art of love is not to let your heart get broken!

  22. #22
    стегнете се с тея шумки , кремвирши и бемки ;\
    whenever u r gone i just wanna be with ya .

  23. #23
    Тези малко бемки, за които говориш че имаш на лицето излизат от слънцето нормално е, спокойно

  24. #24
    Мега фен Аватара на ValLoveYa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Far, far away*
    Мнения
    4 265
    Аз имам много бемки по лицето и лунички около носа. Преди нямах толкова много, но се появиха няколко и въобще не ме притесняват даже ме кефят, все пак това ме отличава от другите не знам защо но някои които имат лунички или много бемки по лицето искат да си ги махнат само защото са различни и искат да зе присъединят към стадото ( не искам да засегна никого). И да напълно нормално е да имаш бемки нищо че са на лицето ти и са тъмни не си прави експерименти със тях по-добре отиди при лекар за да ти ги махне
    Humans need fantasy to be human.

  25. #25
    На мен ми махнаха една в петък...
    Не болеше. Лицата до 18 години не заплащат нищо, освен за изследванията на бемката след това. С 4 конеца съм, но и след премахването не ме боли. Не е опасно, така че действайте.
    Моята е над гърдата, но се беше уголемила и казаха, че е по-добре да се маха.
    Минахме първо през кожния,после в онкото и накрая при хирурга.
    Щом не ме боля значи си е свършил работата човека....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си