.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691

    Бяло течение

    Здравейте!

    Забелязвам,че в последно време имам бяло течение,малко повече от нормалното.Преди няколко дена бях в овулация,но и сега пак си имам същото течение,като тогава.Едно такова леко бяло е на цвят,не е прозрачно.Та се чудя дали не съм лепнала някакви гъбички от тея обществени тоалетни и т.н.Хигиената ми е на ниво,поддържам се всеки ден по 2 пъти,и пак го има.А секс правих миналата седмица,но с кондом.А да не би да съм настинала и от това да е,че тея дни ме наболява гърлото.
    Нека някой който знае нещо по въпроса да пише.Искам само сериозни коментари.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Сигурно си настинала.Ако искаш изчакай да ти мине настинката (или болката в гърлото,каквито оплаквания имаш де...) и виж дали и то ще спре.Но нищо няма да ти стане,ако отидеш на гинеколог
    Шофирай разумно - стигни жив!

  3. #3
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Еми ще изчакам да мине настинката и после ако не отшуми ще ида на АГ.

  4. #4
    Видях темата и да не правя друга реших да попитам следното-Бялото течение всеки ден ли се забелязва да запа гащите или...Защото при мен не е всеки ден

  5. #5
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Нормално здравата вулва не тече. Обичайно около овулацията може да усещаш влагалището по-хлъзгаво и да ти се мокри бельото, но това не е бяло течение, а цервикална слуз.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #6
    На мен всеки ден ми цапаше гащичките и най-вероятно може да си хванала някой гъбички на мен доктора ми изписа флажил и флуомизин и сега е по-малко (:
    you're the nicest thing I've ever seen <3 mousy ;**

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си