.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237

    Искам да сготвя нещо красиво! ^^

    Тъй. (брех,че заразна думичка) Искам да сготвя нещо слоожно (е не много),вкусно и много красиво на вид. Не знам защо искам...може би щото гледах Хаус,а той готвеше в целия епизод и ми се видя вкусно. Та...дайте някакви предложения...но които не включват месо (или поне не много) Бих изброила и неща като чушки,треви,гъби и лук,които не обичам,но така или иначе няма да си изям сготвеното и няма значение какви омразни продукти ще използвам. Искам към предложенията и картинки + рецепта! ^^

    П.П Не искам сладки работи ^
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  2. #2
    Супер фен Аватара на pitbullxx
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 572
    http://vkusnoikrasivo.com/image/thum...be1ea51c93.jpg

    ^^ снимка ;дд

    Спагети със зеленчуци

    Продукти:

    250 гр паста

    сол, вода.



    За соса:

    1 - 2 домата

    1 тиквичка

    1 стрък пресен чесън

    2 - 3 пресни печурки

    риган, босилек, зехтин, сол.



    Приготвяне:

    Пастата сварете по указанието на пакета.

    Зеленчуците измийте и нарежете.

    В дълбок съд загрейте аоматен зехтин.

    Запържете леко чесъна и гъбите.

    Добавете тиквичките и пържете, докато станат леко златисти.

    Накрая добавете доматите и пържете няколко минути.

    Подправете със подправките, посолете.

    Сервирайте соса върху пастата и поръсете пармезан и свежи подправки по желание.



    Born Bad,The Dog who loves too much!
    ---------------------------------------------


  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Не ми харесва на вид,макар че гооре долу става. Някакви други предложения?
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Като(ако) го зготвиш дай снимка

  5. #5
    Мега фен Аватара на December
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 413
    Знам,че каза без сладки неща,но просто няма как да не спомена за тази красота (а и нали и др. хора ще видят темата)- http://biskvitka.net/2009/09/02/page...en_desert.html
    Много ,адски оригинално.И на вкус е приятно.
    Става лесно.На Петров ден(имах имен ден) почерпих няколко приятелки и роднини с тея неща
    Бях сложела и цветенце.Ау много реално изглеждаше
    Вътре имаше около 3 главни части(кексче,часта с червеите,и натрошеното от ореолчетата) и беше много интересно да ги гледам докато ядат Особенно часта със червеите
    ...We stopped checking for monsters under our bed, because we realized they were inside us...

  6. #6
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Аз се бях запалила по едно време по интересни сандвичи и имам супер много снимки на компютъра. За съжаление няма на кой да ги правя защото с моя не ядем хляб.
    Ето тук има много идеи за красиво аранжирана храна http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=479854.0

  7. #7
    Голям фен Аватара на Callisto
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    956
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Аз се бях запалила по едно време по интересни сандвичи и имам супер много снимки на компютъра. За съжаление няма на кой да ги правя защото с моя не ядем хляб.
    Ето тук има много идеи за красиво аранжирана храна http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=479854.0
    Леле в тази тема има уникалните неща. Супер много се зарибих. Скоро правим 11 месеца с моя и ме запалихте да му сготвя нещо любимо, но и красиво. Не съм от най-добрите готвачи, но никога не ми е отказвал фаршированите яйца. Даже често му правя 1 купа само от пълнежа (намачкани сварени жълтъци с майонеза и горчица) и веднага я изяжда и облизва паничката. Тази смес в комбинация с една хубава пържола е уникалното нещо. На 8ми ще му сготвя и ще пусна снимка.

  8. #8

    Re: Искам да сготвя нещо красиво! ^^

    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL

    П.П Не искам сладки работи ^[/b]
    Тамън да извадя една много стара книга направена от баба ми и наследство сега на майка ми,където има страшни рецепти събирани през годините за сладко.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си