.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Самолет багаж

    Не знам къде да пусна темата и я пускам тук.
    Искам да ви попитам тъй като в ръчния багаж нали не може да се носят течности... коректорът за лице се брои за течност и не може да се носи в ръчния нали?
    Мерси предварително и ви моля за възможно най-бърз отговор. [/i]

  2. #2
    Оправи си правописа

    По темата - Мисля,че не може !
    .. You show me nothing but hate
    You ran me into the ground
    But what comes around goes around
    I don’t need you.. // Stefan Salvatore

  3. #3
    Ох, да, сега видях колко грешки имам. Веднага го оправям.
    Иначе мерси за отговора.

  4. #4
    Супер фен Аватара на BiGBaDWolF
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Зелен Свят!
    Мнения
    1 612
    Всичко е позволено важното е да не те хванат

  5. #5
    Ами аз миналата година един път като се връщах от Германия и съвсем бях изключила,че не трябва да има такива неща в ръчния багаж и имах какви ли не мазила и спрейчета ноо доколкото си спомням ми ги сложиха на летището в някво пликче и си ми ги дадоха.
    И все пак по-добре не си го взимай в теб,макар че не мисля,че ще ти направят проблем,ааа и има и доста голям шанс и да не го и видят
    "За да бъдеш незаменим е необходимо непрекъснато да се променяш" Коко Шанел

  6. #6
    6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
    kalpazanka

  7. #7
    до 100 мл е позволено понеже когато отивах в Италия и на летището в София ми казаха че можело само до 100 мл но попринцип не са позволенииии

  8. #8
    Не знам,но мен на летището в София ме спряха заради едно червило,от тия течните и заради пилата ;хх
    Неприлично Щастлива .. : )

  9. #9
    Голям фен Аватара на shadows92
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    899
    Един тъп от моя страна въпрос.Защо са забранени течности ??Особено гримове?

  10. #10
    SK0RP10N
    Guest
    Защото няма как да се познае, дали това наистина е лак за коса или някакъв взрив.
    + това лаковете за коса са леснозапалими

  11. #11
    Голям фен Аватара на shadows92
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    899
    Еми лак,парфюм да ама червило???

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от radoslava
    до 100 мл е позволено понеже когато отивах в Италия и на летището в София ми казаха че можело само до 100 мл но попринцип не са позволенииии
    Мхм, има ограничение, а и мисля, че трябва да са запечатани? За да не се разлеят? Поне аз с такова впечатление останах.

  13. #13
    Мега фен Аватара на iiordanova
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 409
    Е , то е за ръчния багаж. Ще издържите малко без парфюм , лак и изобщо гримове.
    А и за какво са ви точно в ръчния багаж ?
    Аз скоро ще пътувам до Лондон. Не мисля да нося гримове в ръчния багаж.
    Бтв - Вие какво носите в ръчния багаж ? Аз до сега не съм пътувала със самолет .. нямам си представа какво да нося в ръчния. Четох правилата в сайта на летището. Ама кажете вие какво носите ?

  14. #14
    6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
    kalpazanka
    Винаги съм се чудела защо чувам критики само зад гърба си и сега го осъзнах...тях не ги беше страх от това да не ме наранят,обидят или натъжат,страха бе породен от това че ако го кажат директно на мен...ЩЯХ ДА ГИ СРИНА!

  15. #15
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Цитирай Първоначално написано от iiordanova
    Е , то е за ръчния багаж. Ще издържите малко без парфюм , лак и изобщо гримове.
    А и за какво са ви точно в ръчния багаж ?
    Аз скоро ще пътувам до Лондон. Не мисля да нося гримове в ръчния багаж.
    Бтв - Вие какво носите в ръчния багаж ? Аз до сега не съм пътувала със самолет .. нямам си представа какво да нося в ръчния. Четох правилата в сайта на летището. Ама кажете вие какво носите ?
    Аз не съм пътувала,но според мен парите,документите,телефон ....са най-важни. За момичетата е хубаво и превръзки,че...всичко се случва

    Без другото можеш да издържиш малко..

  16. #16
    Ммм.. аз си носих коректор (пътувах за Лондон) и ми го взеха с условието че като се върна от там (Лондон) ще ми го върнат А до колкото дамските превръзки също ми ги взеха и аз не знам защо

  17. #17
    Голям фен Аватара на elito6754
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    855
    Течности в ръчния багаж са позволени до 100 ml. За най-сигурно си сложете гримовете и подобни работи в куфара\сака. Пили, ножички и вяскакви такива не с позволени в ръчния багаж да се носят.

  18. #18
    Мега фен Аватара на iiordanova
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 409
    milenchetyyy .. ти какво друго си носи в ръчния багаж ?

  19. #19
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    хахх спомням си,нося си пилата и минавам нали и ми гледат чантата и виждат пилата и изваждат един кош пъълен с пили и нокторезачки да си я хвърля
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от iiordanova
    milenchetyyy .. ти какво друго си носи в ръчния багаж ?
    Еми кво да нося квото се носи предимно книга,телефон,кърпички,вод която купих след митницата или там както се казва и 1-2 гланца и дамските превръзки който най-нагло ми бяха взети

  21. #21
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Не е забранено да се носят течности в ръчния багаж. Има си определени милилитри- около 100 примерно и зависи какво е. Вода не можеш да носиш в себе си. Ако искаш трябва да си купиш там от летището. Аз един път носих и направо без да ме питат я извадиха от чантата и я хвърлиха. Пилички, ножички или някакви такива остри неща е забранено да се носят в чантата. Трябва да са в куфара, който отива в самолета-в багажното. Гримовете, които носиш в ръчния трябва да са опаковани в торбичка и торбичката да е завързана, запечатана и т.н. Всичко това се прави от поражения за сигурност. То инъче всеки щеше да си носи това, което му падне!

  22. #22
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от milenchetyyy
    Цитирай Първоначално написано от iiordanova
    milenchetyyy .. ти какво друго си носи в ръчния багаж ?
    Еми кво да нося квото се носи предимно книга,телефон,кърпички,вод която купих след митницата или там както се казва и 1-2 гланца и дамските превръзки който най-нагло ми бяха взети
    Дамските превръзки са ти били взети?! На мене пък точно това не ми се е случвало.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от LipSy
    Цитирай Първоначално написано от milenchetyyy
    Цитирай Първоначално написано от iiordanova
    milenchetyyy .. ти какво друго си носи в ръчния багаж ?
    Еми кво да нося квото се носи предимно книга,телефон,кърпички,вод която купих след митницата или там както се казва и 1-2 гланца и дамските превръзки който най-нагло ми бяха взети
    Дамските превръзки са ти били взети?! На мене пък точно това не ми се е случвало.
    Ммм.. да бяхме точно 5 човека от който три са момичета (естествено който носеха превръзки в личния си багаж) и точно мойте взеха.. тях ги пуснаха ей така

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си