.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4

    Университет По Моден Дизайн

    Здравейте,
    След няколко години завършвам гимназия и искам да уча в университет.
    Детската ми мечта е да стана моден дизайнер, но незнам къде да кандидатствам след 12 клас.Някакви предложения ...
    И понеже в България няма много голям шанс за реализация обмислям и в чужбина ... някакви съвети или места на който мога да се реализирам ...
    Благодаря предварително!

  2. #2

    Re: Университет По Моден Дизайн

    Цитирай Първоначално написано от Vescheto33
    Здравейте,
    След няколко години завършвам гимназия и искам да уча в университет.
    Детската ми мечта е да стана моден дизайнер, но незнам къде да кандидатствам след 12 клас.Някакви предложения ...
    И понеже в България няма много голям шанс за реализация обмислям и в чужбина ... някакви съвети или места на който мога да се реализирам ...
    Благодаря предварително!
    http://svariadna.com/moda.htm тук и Варненски

    15 години специалност "Моден дизайн" във ВСУ "Черноризец Храбър"

    Вече 15 години ВСУ „Черноризец Храбър” подкрепя младите и талантливи хора в България, които мечтаят за професионална реализация в областта на модата и производството на облекла.

    През 1994 г. Варненски свободен университет „Черноризец Храбър” стартира в България обучение в областта на модата с откриване на специалност „Моден дизайн”. Успешно завършилите млади дизайнери се реализират в различни направления на модния бранш като проектанти, конструктори-моделиери, технолози, модни стилисти, мениджъри, експерти по организация на модни ревюта, модни фотографи, търговски консултанти, преподаватели. А най-смелите от тях търсят самостоятелен творчески и бизнес път на развитие чрез откриване на собствени дизайнерски фирми за облекла.
    sleda ot lubovta

  3. #3
    Имам братовчедка, която завърши във Варна, доволна е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си