.
Затворена тема
Страница 2 от 7 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 165
  1. #26
    Скучни се... може вече да спрете.
    Много честен човек съм,
    обичащ най-доброто,
    не ми липсват нито жени, нито пари, ни любов.
    Яхнал коня си,
    през пустинята вървя,
    звездите и луната ме напътстват на къде да вървя.

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    OneBoy имам приятел от почти 2 години. Пука ми на лявата джапанка дали селяндур като тебе или някой друг от фрума ще ми хареса "заучените фрази" или ще ме хейтва. Може и да съм всичко, но поне не съм неграмотна хейтърка дето по-цял ден си бърка в носа и си мисли, че 3 минути секс е нещо върховно.... А аз съм сигурна, че в сайтчетата за запознаство ти имаш регистрация и се надяваш някоя арна мома да те ареса.... Ама нема да те ареса оти си тъп ! Нито си интересен, нито си оригинален, нито пък си мъж...
    Тоя твоя приятел сигорно е въображаем както и самочуствието ти и коефицента ти на интелигентност а относно хората които ме критикуват колко правописни грешки има ай да не почвам и аз да ви търся косурите щот съм сигорен че повечето от вас на единия линк е теен проблем а на дугия е чичо гугъл че да видят как се пише въпросната дума.Awesomness ако си мислиш че свършвам за 3 минути яла към хасково да видиш как ебем тука на село и после ми призавай за зализаните софиянчета

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от OneBoy
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    OneBoy имам приятел от почти 2 години. Пука ми на лявата джапанка дали селяндур като тебе или някой друг от фрума ще ми хареса "заучените фрази" или ще ме хейтва. Може и да съм всичко, но поне не съм неграмотна хейтърка дето по-цял ден си бърка в носа и си мисли, че 3 минути секс е нещо върховно.... А аз съм сигурна, че в сайтчетата за запознаство ти имаш регистрация и се надяваш някоя арна мома да те ареса.... Ама нема да те ареса оти си тъп ! Нито си интересен, нито си оригинален, нито пък си мъж...
    Тоя твоя приятел сигорно е въображаем както и самочуствието ти и коефицента ти на интелигентност а относно хората които ме критикуват колко правописни грешки има ай да не почвам и аз да ви търся косурите щот съм сигорен че повечето от вас на единия линк е теен проблем а на дугия е чичо гугъл че да видят как се пише въпросната дума.Awesomness ако си мислиш че свършвам за 3 минути яла кън хасково да видиш как е*** тука на село и после ми призавай за зализаните софиянчета
    Не знам за нейния коефициент на интелигентност, но твоя е адски нисък ...

  4. #29
    OneGuy мамка ти малоумна не разбра ли че съм изнервен и изобщо не ме ебе как пиша пп. и коефицента си се пише точно така защо си го почернил бе кретен явно и ти толко знаеш

  5. #30
    Уф... Айде стига се перчи не правиш никво впечатление... Тва, че си селяндур не значи, че можеш да пишеш на шльокавица ! Българския език си има норми и правила, които вие селяндурите не спазвате особено като почнете да говорите на миеко... "Ам чи ко ми са прайш тука ся, я въри на майнъта си, чи като доа и ши ти избиъ забити"...
    Е така пишеш..... Разбрахме, че си големия мъж с малката патка Айде хващай полето и някоя космата селска мома да се правите квото ще се правите и спри да ме занимаваш, че съвсем заспах от скучните ти постове.

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от OneBoy
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Цитирай Първоначално написано от OneBoy
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Хаха щял да ми е*е майката Майка ми го прави само с мъже, а не селски сополанковци като тебе Поредната хасковска дришня... Хвърлял нарочно Не ме учудва това, че си толкова ограничен и прост все пак си селяндур И на мъжкто ти полово органче ако се изплю1 милото ще потъне от плюнчицата, че нали ти е един такъв голям... като карфица... Не ме занимавай, нито си интересн, нито си симпатичен, нито ми се четат безсмислени, неграмотни постове от някъв селяндур дето си мисли, че всичко знае и всичко може Аре върви на майната си !
    Абе болклук гнусен аз съм сигорно повече гражданин от тебе , я кажи в кой микро район в софия си ма хърло и кой знае от кое село сте отишли в софия и ако си много отворена мини на лично и за 100-тен път ти казвам спри да псуваш като някоя каруцарка сичките видяхме колко си гражданка
    СигОрно си прав ! Тва, че псувам чекиджий като тебе, не значи, че с всички се държа така Знам само до пра-пра-пра баба и дядо, че са живели в София другите не мога да ги проследя. Също така имам жива 90 годишна баба РОДЕНА и изживяла целия си живот в София и по-точно в Симеоново, а аз съм от Надежда. Та господин неграмотен гражданино, дет си мисли, че света се върти около него, можеш само да си зяпаш малкото висящо приятелче между краченцата и да спреш да ме занимаваш с глупостите си ! Писнало ми е вече от селяндури (и без тва София е пълна с тях) да ми миекат насреща и да ми пишат като циганета (то, не че в Хасково сте едни българи де... И спри да ме занимаваш, не ми се чете неграмотна шльокавица !
    Ами да колко му е да псуваш в къщи на компа ти сигорно и не излизаш от блока в надежда щото или нямаш с кой или ако те ползават като месното Айше ела че ми трябваш а после бегай че меришиш а относно турците в хасково да така е има много ама са по закътаните махали а аз съм в центъра вие в софия намяхте ли си Филиповци и ко ся да кажа че всички сте цигани ли .... абе доста си простичка !
    Според мен и двамата не се по различни един от друг като спамите и се обиждате!!! Сори ,че може да ми се обидите ,но се държите глупаво .Всеки има право на мнение и всеки защитава дадена гледна точка.За теб OneBoy е нормално да правиш секс без презервати ,защото не си на 15 и можеш да имаш постоянна приятелка,но незабравяй ,че тук са деца по на 12-13-14-15 ,които нямам постонни гаджета ,които не могад да се пазят и не мисля ,че тук е мястото да обеждаваш някой да прави секс без презерватив.Awesomness : Ти също си правя сама за себе си и не мисля ,че като подрепяш горните постови със сувни си нещо повече от някой тук.Въздържайте се от пободни грозни изказвания за една млада жена да слиза на нивото на някой е супер грозно ( с всуване) Ако имате още какво да си кажете ако обичате на лично или в скайп.OneBoy имай късмета да ме навслуваш тук!!! Ще те намеря там където и ще съжаляваш.
    sleda ot lubovta

  7. #32
    По темата правила съм секс без презерватив доста пъти,но всеки сам за себе си поема риска ,ако стане нещо.Естествено ,че секс без презерватив е по -хубав,но не мисля ,че е за деца по на 12-13-14-15-16 .По - добре да разчитате на сигурното с капут,да ви е спокойна главата ,от колкото да стане нещо ,с което да си късате главата цял живот.
    sleda ot lubovta

  8. #33
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    И аз го правя без презерватив с прекъснат полов акт + календарче
    Станислава

  9. #34
    Ама Ани аз псувам щото си го заслужават. Що не съм тръгнал да псувам тебе или някой друг от форума, а точно тези дето хем са неграмотни, хем малоумни, хем и мислят само и единствено за себе си. Ся извинявай ама как в ПОРЕДНАТА ИДИОТСКА ТЕМА "ПРАВИХ ГО БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ БРЕМЕННА ЛИ СЪМ" да не и тегля една майна ? Аз съм чисто и просто на мнението, че не познавап ли дружката си ПРЕЗЕРВАТИВА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН. А това, че псувам неграмотен селяндур той си го заслужава, и хич не ме интересува как изглеждам в МОНИТОРИТЕ на разните от форума. Като не ме харесвате не ми четете постовете ! Като не ме харесвате не говорете с мене ! АРе лека нощ от мене, че ми писна всеки да ми казва как да си водя живота !

  10. #35
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    445
    Масово неграмотни, обаче се обиждат един друг на коефициент на интелигентност, на прости, на неграмотни Жалка картинка, братче...
    Две хубави очи. Душата на дете в две хубави очи-музика, лъчи. Не искат и не обещават те...

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от SummerRain
    Масово неграмотни, обаче се обиждат един друг на коефициент на интелигентност, на прости, на неграмотни Жалка картинка, братче...
    Жалка картинка, дришльо влиза в тема за секс без презервативи и почва да говори за грамотност... Евалата брат ! Полезен си колкото спукан презерватив !

  12. #37
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    445
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Цитирай Първоначално написано от SummerRain
    Масово неграмотни, обаче се обиждат един друг на коефициент на интелигентност, на прости, на неграмотни Жалка картинка, братче...
    Жалка картинка, дришльо влиза в тема за секс без презервативи и почва да говори за грамотност... Евалата брат ! Полезен си колкото спукан презерватив !
    Ами аз се опитах да се въздържам да правя забележки за правописа, ама вашата простотия край няма.Пък и такова самочувствие вадите, че просто...
    Две хубави очи. Душата на дете в две хубави очи-музика, лъчи. Не искат и не обещават те...

  13. #38
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Страната на Центъра
    Мнения
    2 771
    Ми то няма значение каква е темата.Ако ще и за чорапи да е,това не е оправдание да се пише неграмотно.
    Цитирай Първоначално написано от FeelMyPain
    Аха и постваш въпрос във форум, защото не искаш хиляда различни мнения.Желязна логика.
    Цитирай Първоначално написано от mim4enceto00
    аз не чета толкова сериозни книги(само на 12 съм), макар че съм прочела всичките книги здрач...
    Цитирай Първоначално написано от Millionaire
    Земете си една разплута на по 20 като ви е толко кеф, пък ако ще и да е начетена като Жана Дарк.

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Ама Ани аз псувам щото си го заслужават. Що не съм тръгнал да псувам тебе или някой друг от форума, а точно тези дето хем са неграмотни, хем малоумни, хем и мислят само и единствено за себе си. Ся извинявай ама как в ПОРЕДНАТА ИДИОТСКА ТЕМА "ПРАВИХ ГО БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ БРЕМЕННА ЛИ СЪМ" да не и тегля една майна ? Аз съм чисто и просто на мнението, че не познавап ли дружката си ПРЕЗЕРВАТИВА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН. А това, че псувам неграмотен селяндур той си го заслужава, и хич не ме интересува как изглеждам в МОНИТОРИТЕ на разните от форума. Като не ме харесвате не ми четете постовете ! Като не ме харесвате не говорете с мене ! АРе лека нощ от мене, че ми писна всеки да ми казва как да си водя живота !
    Ако има нещо на лично моля
    sleda ot lubovta

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Уф... Айде стига се перчи не правиш никво впечатление... Тва, че си селяндур не значи, че можеш да пишеш на шльокавица ! Българския език си има норми и правила, които вие селяндурите не спазвате особено като почнете да говорите на миеко... "Ам чи ко ми са прайш тука ся, я въри на майнъта си, чи като доа и ши ти избиъ забити"...
    Е така пишеш..... Разбрахме, че си големия мъж с малката патка Айде хващай полето и някоя космата селска мома да се правите квото ще се правите и спри да ме занимаваш, че съвсем заспах от скучните ти постове.
    Изобщоо не ми се прави на многооо грамотна тъпа си и ти личи нз от каде го вадиш това самочувствие

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от OneBoy
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    Уф... Айде стига се перчи не правиш никво впечатление... Тва, че си селяндур не значи, че можеш да пишеш на шльокавица ! Българския език си има норми и правила, които вие селяндурите не спазвате особено като почнете да говорите на миеко... "Ам чи ко ми са прайш тука ся, я въри на майнъта си, чи като доа и ши ти избиъ забити"...
    Е така пишеш..... Разбрахме, че си големия мъж с малката патка Айде хващай полето и някоя космата селска мома да се правите квото ще се правите и спри да ме занимаваш, че съвсем заспах от скучните ти постове.
    Изобщоо не ми се прави на многооо грамотна тъпа си и ти личи нз от каде го вадиш това самочувствие
    ако има един конкур за неграмотност трябва да се надпреварвате ,кои ще има повече грешки в един пост .
    sleda ot lubovta

  17. #42
    Princessani
    против теб няма да кажа нищо само защото малко или много те уважам но ако искаш ти си пиши не ми пречиш

  18. #43
    Ей тъпунгер, тези неща с ЦЕЛ СА СЛОЖЕНИ В КАВИЧКИ ДЕТО СИ ПОДЧЕРТАЛ ! Айде свършиха отговорите и реши да подчертаваш думите, които съм сгрешила ! ЕВЛАТА СТРАХОТЕН СИ !

  19. #44
    Цитирай Първоначално написано от OneBoy
    Princessani
    против теб няма да кажа нищо само защото малко или много те уважам но ако искаш ти си пиши не ми пречиш
    ми и аз нямам нищо против теб,но ти ме блокирваш,за това ,че казах каквото мисля.
    sleda ot lubovta

  20. #45
    Просто исках да ти докажа колко си проста всъщност не да ми се правиш на голямата работа че пише грамотно и тн. ама ти явно си толко тъпа че и самата ти не можеш да го осазнаеш

  21. #46
    "Ко речи???"


  22. #47
    Цитирай Първоначално написано от OneBoy
    Просто исках да ти докажа колко си проста всъщност не да ми се правиш на голямата работа че пише грамотно и тн. ама ти явно си толко тъпа че и самата ти не можеш да го осазнаеш
    Всъщност OneBoy ми каза да ти пиша,защотото си търсиш женско и аз също Awesomness
    sleda ot lubovta

  23. #48
    Цитирай Първоначално написано от Awesomness
    "Ко речи???"

    Кво ми ги копираш тия мойте грешки ти си тази с претенциите че пишеш грамотно абе жив зян си ама иначе яко демонстрираме самочувствие из форумчетата остави си скайпа на лично и да се чуем да те видя колко си отворена

  24. #49
    Хъх.. На отрепка като тебе скайп никога няма да си дам Има ли ЛС ползвай го

  25. #50
    Хайде сега набийте се още малко ... тя 1 път каза че си неграмотен ... аз ти го доказах ... какво повече искаш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си